Kup Magazyn Gitarzysta

Guardian of Death

Fear

GoD został założony w maju 2007 roku w Węglińcu. W jego skład wchodzą: Aleks Basarab (wokal), Marek Wroński (perkusja), Kamil Bogacz (gitara) oraz Kacper Dziuba (bas). Podkreślenia wart jest wiek członków zespołu: 14 i 15 lat. Muzyka grupy to połączenie hard rocka i metalu. Chłopcy sami piszą teksty oraz muzykę swoich utworów.
Posłuchaj demonstracji

TOMASZ HAJDUK
Skoro muzycy tego zespołu mają dopiero po 14-15 lat, to nie pozostaje mi napisać nic innego jak tylko to, by pracowali nad kompozycjami, brzmieniem i techniką. Jak na pierwsze nagrania jest całkiem OK. Są zespoły, które po pięciu latach prób nie potrafią tak zagrać... Praca, praca i jeszcze raz praca nad równym graniem, dobrymi kawałkami i za dwa lata może się z tego wykluć coś ciekawego.


KRZYSZTOF BŁAŚ
Panowie, fakt, że jesteście tak młodzi, może działać na Waszą korzyść - dużo jeszcze przed Wami. Uczciwie jednak trzeba przyznać, że czeka Was mnóstwo pracy. Przede wszystkim korzystajcie z takiego dobrodziejstwa techniki, jakim jest metronom. Obsuwy rytmiczne, które słychać w nadesłanych utworach, po prostu zniechęcają do ich słuchania. Myślę, że jeżeli będziecie doskonalić swój warsztat i konsekwentnie dążyć do celu, to macie realną szansę go osiągnąć.


KRZYSZTOF MASZOTA
Produkt ten to typowy reprezentant demówki, kiedyś zwanej rehem (od angielskiego słowa rehearse oznaczającego odbywanie próby). Poleciłbym tego typu dema pozostawić dla własnych potrzeb związanych z rozwojem twórczym zespołu, a do czasopism - przygotowanie porządnych demówek, brzmiących naprawdę solidnie. To wyjdzie tylko z korzyścią dla zespołu, który dzięki temu ktoś może zauważyć i poważnie się nim zainteresować. W dzisiejszych czasach bowiem forma wyrazu artystycznego jest bardzo ważna.

My Little Girl Yellow Horse

Kto by się spodziewał, że muzycy, którzy do tej pory kojarzeni byli z hard rockiem, rockiem progresywnym i wszelkimi odcieniami rocka gotyckiego,...Gramy dalej

7 /10
We're All In This Together Walter Trout

Plejada arcytopowych nazwisk bluesa na nowej płycie Waltera Trouta - gitarzysty swego czasu pracującego chociażby w bandzie Johna Lee Hookera i Johna...Gramy dalej

8 /10
Paramore ocena 5
After Laughter
Gatunek: Rock
Groovin' In Greaseland
Gatunek: Blues
Colossus
Gatunek: Rock
Zobacz wszystkie