Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Demosfera / Zły? Jak Długo

Michał Turzyński

Zły? Jak Długo

Michał pochodzi z Chojnic, choć obecnie mieszka na stałe w Gdyni. Muzyka i gra na gitarze jest jego wielką pasją od niepamiętnych lat. Wszystkie ścieżki gitar, basu, klawiszy oraz perkusji zostały nagrane przez Michała. Sample perkusyjne powstały z użyciem aplikacji Beatcraft.
Michał Turzynski
Posłuchaj demonstracji
www.michalturzynski.mp3.wp.pl

TOMASZ HAJDUK
O ile tematy w utworach podane są interesująco, o tyle partie solowe wypadają blado. Właściwie nie ma się tu czym chwalić. Jeżeli chce się grać jak Malmsteen, trzeba zasiąść uczciwie do ćwiczeń, zamiast włączać efekty modulacyjne w solówkach. Taka jest niestety bolesna prawda... Zachęcam do pracy, bo w nadesłanych utworach słychać cień talentu melodycznego autora.


KRZYSZTOF BŁAŚ
Autor dysponuje całkiem niezłym warsztatem. Melodyjne pomysły, choć nie zawsze trafione brzmienia. Niestety kompozycje nie powalają. Dlaczego? Oprócz nieszczęśliwie brzmiącej sekcji kuleje drugi plan. Michał, tak jak wielu gitarzystów, potraktował ścieżki pozostałych instrumentów jako tło do gitarowych fajerwerków. Efektem jest nuda i monotonność kompozycji. Muzyka często rozgrywa się właśnie na drugim planie, a instrument solowy powinien podkreślać i wyciągać z niego to, co najlepsze...


KRZYSZTOF MASZOTA
To najsłabsza pod względem brzmieniowym produkcja w gronie prezentowanych w tym miesiącu. W zasadzie nadaje się ona do ponownego przygotowania od podstaw. Nikt nie wymaga, by być samodzielnym muzykiem i jednocześnie świetnym realizatorem. To nie realizatorzy nakazali muzykom tworzenie swoich utworów w domowym zaciszu, lecz to właśnie wielu muzyków-  korzystając z postępu technicznego - uciekło do takiego sposobu pracy. Jeśli więc ktoś, podobnie jak Michał, nie czuje się na siłach, by przygotować porządne demo, to powinien poszukać pomocy w swojej okolicy.

Atonement Immolation

Są piłkarze, których lubię, a których kariery układały się różnie. Jedni błysnęli za młodu, ale nigdy nie potwierdzili drzemiącego w nich...Gramy dalej

8 /10
Obituary Obituary

Obituary prezentuje dziesiąty w swojej dyskografii krążek.

Gramy dalej

8 /10
Lost In Paris Blues Band
Gatunek: Blues rock
Emmure ocena 8
Look at Yourself
Gatunek: Metal
Feel Your Feelings Fool!
Gatunek: Rock
Zobacz wszystkie