Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Wygraj książkę Pearl Jam - Twenty

Wygraj książkę Pearl Jam - Twenty

Pięknie wydana w albumowym formacie książka, związana z jubileuszem 20-lecia Pearl Jam, do wygrania w naszym konkursie.

"Twenty", wydane przez Wydawnictwo Kagra to oficjalna biografia jednej z najważniejszych amerykańskich formacji ostatnich dwudziestu lat. To utrzymana w formie dziennika szczera opowieść o losach ikony grunge'u i jedynego przedstawiciela wielkiej czwórki z Seattle (obok Nirvany, Soundgarden i Alice In Chains), który do dziś nieprzerwanie i z powodzeniem trwa na posterunku, odkrywany przez kolejne pokolenia fanów rocka i muzyki alternatywnej.

W książce opatrzonej twardą oprawą znajdziemy też historie związane z powstawaniem płyt, komentarze słynnych kolegów po fachu oraz setki zdjęć.

Eddie Vedder: ''Zawsze miałem to na uwadze, jeśli chodzi o cały ten szum wokół nas i zainteresowanie, jakim cieszyliśmy się od samego początku. Czaił się w tym podstęp i nie była to wcale łatwa sytuacja. Odnosząc się do tamtego okresu bez przerwy powtarzam, a Jeff powiedziałby to samo, iż naszym celem był zawsze kolejny album, robienie tego w sposób, który satysfakcjonowałby nas jako twórców, zadawanie pytań w rodzaju: Co możemy z tym zrobić? Jakie są możliwości? Uważam, że to za sprawą takiego właśnie podejścia tworzymy wspólnie muzykę, ponieważ wciąż zastanawiamy się, dokąd może nas zaprowadzić''.

www.kagra.com.pl

Konkurs:

Mamy do wygrania jeden egzemplarz książki. Odpowiedzi wysyłajcie na maila: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Losujemy w poniedziałek o 12:00. Temat maila: Pearl Jam

Pytanie:

Jaką nazwę początkowo nosił zespół?

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za bardzo liczne odpowiedzi. Pearl Jam początkowo działał pod szyldem Mookie Blaylock. Książkę otrzymuje Magda Czerwińska. Gratulujemy!

Ave Venom Inc.

Venom w nazwie, ale nie zawsze w muzyce. Czy to coś złego? A jakże!

Gramy dalej

8 /10
To The Bone Steven Wilson

Oho, Steven Wilson tym razem chce być Peterem Gabrielem. Tak można sobie pomyśleć słuchając "To The Bone". Czasami włącza mu się Talk Talk,...Gramy dalej

7 /10
Kadavar ocena 8
Rough Times
Gatunek: Rock
Cold Like War
Gatunek: Metalcore
Kasabian ocena 8
For Crying Out Loud
Gatunek: Indie rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31