Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Muzyka / Newsy / Wygraj książkę Pearl Jam - Twenty

Wygraj książkę Pearl Jam - Twenty

Pięknie wydana w albumowym formacie książka, związana z jubileuszem 20-lecia Pearl Jam, do wygrania w naszym konkursie.

"Twenty", wydane przez Wydawnictwo Kagra to oficjalna biografia jednej z najważniejszych amerykańskich formacji ostatnich dwudziestu lat. To utrzymana w formie dziennika szczera opowieść o losach ikony grunge'u i jedynego przedstawiciela wielkiej czwórki z Seattle (obok Nirvany, Soundgarden i Alice In Chains), który do dziś nieprzerwanie i z powodzeniem trwa na posterunku, odkrywany przez kolejne pokolenia fanów rocka i muzyki alternatywnej.

W książce opatrzonej twardą oprawą znajdziemy też historie związane z powstawaniem płyt, komentarze słynnych kolegów po fachu oraz setki zdjęć.

Eddie Vedder: ''Zawsze miałem to na uwadze, jeśli chodzi o cały ten szum wokół nas i zainteresowanie, jakim cieszyliśmy się od samego początku. Czaił się w tym podstęp i nie była to wcale łatwa sytuacja. Odnosząc się do tamtego okresu bez przerwy powtarzam, a Jeff powiedziałby to samo, iż naszym celem był zawsze kolejny album, robienie tego w sposób, który satysfakcjonowałby nas jako twórców, zadawanie pytań w rodzaju: Co możemy z tym zrobić? Jakie są możliwości? Uważam, że to za sprawą takiego właśnie podejścia tworzymy wspólnie muzykę, ponieważ wciąż zastanawiamy się, dokąd może nas zaprowadzić''.

www.kagra.com.pl

Konkurs:

Mamy do wygrania jeden egzemplarz książki. Odpowiedzi wysyłajcie na maila: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Losujemy w poniedziałek o 12:00. Temat maila: Pearl Jam

Pytanie:

Jaką nazwę początkowo nosił zespół?

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za bardzo liczne odpowiedzi. Pearl Jam początkowo działał pod szyldem Mookie Blaylock. Książkę otrzymuje Magda Czerwińska. Gratulujemy!

Atoma Dark Tranquillity

Giganci szwedzkiej sceny melodyjnego death metalu od blisko piętnastu lat nie splamili się słabym wydawnictwem.

Gramy dalej

9 /10
Snakes of Eden CETI

Dwa lata po znakomitym albumie "Brutus Syndrome" CETI powraca z kolejnym mocnym uderzeniem zatytułowanym "Snakes Of Eden".

Gramy dalej

9 /10
Green Day ocena 8
Revolution Radio
Gatunek: Pop punk
Hunter ocena 3
NieWolnOść
Gatunek: Metal
Ghost ocena 9
Popestar
Gatunek: Heavy metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniGrudzieńnastępny
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31