Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Cochise - premiera płyty i teledysku

Cochise - premiera płyty i teledysku

Już od dziś na półkach sklepowych można znaleźć "Back to Beginning", czyli drugi krążek formacji Cochise.

Na płycie znajduje się 16 kompozycji  utrzymanych w konwencji klasycznego rocka oraz grunge’u, metalu i muzyki progresywnej. Zawartość krążka uzupełniają motywy inspirowane historią i kulturą Indian oraz cover "Five to One" The Doors. W swojej różnorodności muzyka Cochise jest spójna, a odmienne stylistycznie utwory układają się w przemyślaną całość. Jak mówią członkowie zespołu: "W rock’n’rollu musisz w coś wierzyć. To musi płynąć prosto z serca, być prawdziwe i uczciwe. Najważniejsze by trafiać do ludzi… by budzić i usypiać, a na obranej ścieżce dotrzymywać obietnic." Nowy album Cochise to płyta dla tych, którzy mają czas jej posłuchać.

Singlem promującym album jest kompozycja "MLB", do której zespół nakręcił również teledysk. Muzycy tak opowiadają o pracy nad teledyskiem: "Zdjęcia do klipu kręciliśmy w nocy, w czasie deszczu, w pięknym sadzie (Arboretum w Rogowie). Pomimo dość ekstremalnych warunków wszystko przebiegało bardzo sprawnie. Po kilku godzinach było po wszystkim. Efekt końcowy? Przerósł nasze najśmielsze oczekiwania."You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube videoAlbum Cochise "Back To Beginning" ukazał się na rynku dzięki firmie Mystic Production.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym płyty.

 


Nightmare Becomes Reality Drown My Day

Krakowscy deathcore’owcy długo kazali czekać na nowe nagrania, więc lepiej od razu przejdę do rzeczy.

Gramy dalej

7 /10
Post Pop Depression: Live At The Royal Albert Hall Iggy Pop

W marcu ubiegłego roku Iggy Pop przypomniał o sobie świetnym albumem "Post Pop Depression", nagranym z pomocą Josha Homme'a.

Gramy dalej

9 /10
Acoustic
Gatunek: Pop rock
David Bowie. Starman. Człowiek, który spadł na ziemię
Gatunek: Rock
Furia ocena 9
Księżyc Milczy Luty
Gatunek: Black metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniStyczeńnastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31