Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Cochise - premiera płyty i teledysku

Cochise - premiera płyty i teledysku

Już od dziś na półkach sklepowych można znaleźć "Back to Beginning", czyli drugi krążek formacji Cochise.

Na płycie znajduje się 16 kompozycji  utrzymanych w konwencji klasycznego rocka oraz grunge’u, metalu i muzyki progresywnej. Zawartość krążka uzupełniają motywy inspirowane historią i kulturą Indian oraz cover "Five to One" The Doors. W swojej różnorodności muzyka Cochise jest spójna, a odmienne stylistycznie utwory układają się w przemyślaną całość. Jak mówią członkowie zespołu: "W rock’n’rollu musisz w coś wierzyć. To musi płynąć prosto z serca, być prawdziwe i uczciwe. Najważniejsze by trafiać do ludzi… by budzić i usypiać, a na obranej ścieżce dotrzymywać obietnic." Nowy album Cochise to płyta dla tych, którzy mają czas jej posłuchać.

Singlem promującym album jest kompozycja "MLB", do której zespół nakręcił również teledysk. Muzycy tak opowiadają o pracy nad teledyskiem: "Zdjęcia do klipu kręciliśmy w nocy, w czasie deszczu, w pięknym sadzie (Arboretum w Rogowie). Pomimo dość ekstremalnych warunków wszystko przebiegało bardzo sprawnie. Po kilku godzinach było po wszystkim. Efekt końcowy? Przerósł nasze najśmielsze oczekiwania."You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube videoAlbum Cochise "Back To Beginning" ukazał się na rynku dzięki firmie Mystic Production.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym płyty.

 


Ambitions One Ok Rock

Kiedy wydaje się, że świat zdążył już nasycić się boysbandami, chłopcy z One OK Rock nieugięcie trwają na stanowisku. Czy słusznie?...Gramy dalej

5 /10
Big Fun Trio Elvin Bishop

Czterdzieści minut znakomitej rozrywki spod znaku klasycznego bluesa zaserwował Elvin Bishop na najnowszym albumie "Big Fun Trio".

Gramy dalej

7 /10
Warbringer ocena 9
Woe To The Vanquished
Gatunek: Thrash metal
Hard Truth
Gatunek: Blues rock
Immolation ocena 8
Atonement
Gatunek: Death metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniMarzecnastępny
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31