Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Muzyka / Newsy / Koncerty The Flying Eyes w Polsce

Koncerty The Flying Eyes w Polsce

W ramach letniej europejskiej trasy koncertowej do Polski po raz drugi zawitają psychodeliczni wymiatacze z The Flying Eyes.

Amerykański kwartet wystąpi w naszym kraju na pięciu koncertach. Podczas gigów w Goleniowie, Gdyni i Warszawie towarzyszyć im będzie retro-hard rockowa rewelacja ze Szwecji - Horisont.

W tą swoistą muzyczną podróż w czasie polscy fani będą mogli się udać:

16.07 w Krakowie (Klub Imbir)
17.07 we Wrocławiu (Klub Madness),
18.07 w Goleniowie (Teatr Brama),
19.07 w Gdyni (Klub Desdemona)

oraz
20.07 w Warszawie (Klub Fonobar),

gdzie The Flying Eyes oraz Horisont będą gwiazdami trzeciego dnia Days of the Ceremony - bilety na ten koncert, w cenie 30 złotych, od 9 maja są do nabycia w sieci Ticketpro.

The Flying Eyes to pochodzący z Baltimore kwartet, grający muzykę z pogranicza psychodelicznego rocka i bluesa. Ich inspiracje rozciągają się od dźwięków rodem z Delty Missisipi, przez The Doors, aż po Danzig. W chwili obecnej grupa pracuje nad następcą swojego bardzo dobrze przyjętego debiutanckiego krążka "Done So Wrong" (2011 r.), który promowali na wielu koncertach (także w zeszłym roku w Warszawie) w Stanach Zjednoczonych i Europie , dzieląc scenę m. in. z Jeffem Beckiem, Hawkwind, Danem Auerbachem oraz Dead Meadow.

Horisont swoim debiutanckim albumem - "Tva Sidor av Horisonten" (2009 r.), szturmem wkroczyli na europejską scenę muzyczną oraz pod skrzydła legendarnej wytwórni Rise Above Records, która wydała ich drugi album "Second Assault" (2012 r.). Koncertując na legendarnym festiwalu Roadburn oraz z rodakami z Graveyard, dali się poznać jako godni następcy Led Zeppelin, Black Sabbath, czy Thin Lizzy.

Ceremony Booking zaprasza!

Plakat mini-trasy The Flying Eyes oraz Horisont przygotowała Iwona Kowalczyk.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym trasy.


 

Fire on the Floor Beth Hart

Jedna z najciekawszych, współczesnych amerykańskich wokalistek - Beth Hart wydała kolejną interesującą płytę, którą udowadnia niezwykle wysoki...Gramy dalej

9 /10
Album of the Year Faith No More

Fatalne przyjęcie przez krytyków, komercyjna klęska i wreszcie rozpad zespołu na kilkanaście lat - żadnej innej płycie Faith No More reedycja...Gramy dalej

8 /10
Usurpress ocena 7
The Regal Tribe
Gatunek: Death metal
Coma ocena 6
2005 YU55
Gatunek: Alternative rock
Saxon ocena 8
Let Me Feel Your Power
Gatunek: Heavy metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31