Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / PRS Experience 2008

PRS Experience 2008

Najbliższy czas w fabryce PRSa to okres zarówno wytężonej pracy jak i dobrej zabawy. Podobnie jak w zeszłym roku, 19 i 20 września odbędzie się PRS Experience, czyli impreza "otwartych drzwi" w fabryce PRS.

Najciekawsze punkty tego wydarzenia to dwa koncerty z udziałem gwiazd PRSa odbywające się w piątkowy i sobotni wieczór. Ponad to przewidziane są również pokazy i seminaria z udziałem gwiazd PRSa, spotkania z artystami oraz sesje z autografami, prezentacja i demonstracje prototypów oraz nowych produktów, seminarium "Private Stock", wystawa gitar, zwiedzanie fabryki.
Na PRS Experience '08 będzie maiło także swoją premierę nowe czasopismo "PRS Signature" wydane wraz z płytą DVD zawierającą wiele wywiadów z artystami oraz mnóstwo informacji na temat firmy i oczywiście jej produktów. Jak zapowiada Paul Red Smith każdy z uczestników PRS Experience otrzyma specjalny egzemplarz tego czasopisma. Czas poprzedzający PRS Experience zobowiązuje do pewnych podsumowań działań PRSa w 2008 roku, które prezentują się następująco:
* model Mira otrzymał nagrodę Guitar World "Platinum Award"
* modele DGT, SE Paul Allender, SE Soapbar II i SE Custom Semi-Hollow zostały wyróżnione przez dziennikarzy nagrodą Guitar Player "Editors' Pick Awards"
* gitara SE Custom Semi-Hollow wygrała plebiscyt czytelników Guitar Player "2008 Readers' Choice Award"

{IMG:prs_20082008.jpg}
(PRS Experience 2007)

W tym roku do produkcji trafiły również nowe modele takie jak McCarty II, Santana MD, SC HB Standards, SC HB I, CE Alders, McCarty Korinas, SE Soapbar, SE Singlecut Trems, SE Custom Semi-hollow Soapbars oraz absolutna nowość Mike Mushok SE Baritones. Paul we współpracy z Michael'em Ault'em nakręcił również wiele filmów zamieszczonych na YouTube i prezentujących zarówno te najnowsze instrumenty jak i niektóre ze starszych modeli. W bieżącym roku została ukończona również nową hala produkcyjna PRSa, która poszerzy łączną powierzchnię fabryki do ponad 30 tysięcy metrów kwadratowych. W nowym budynku znajdą swoje miejsce warsztaty prototypów oraz Private Stock, a także warsztaty produkujące gitary akustyczne.

Więcej:
{LINK:www.prsguitars.com}
lub
{LINK:www.fxmusic.pl}

(T. J.)

Więcej o wydarzeniach muzycznych dowiesz się TUTAJ


Hard Truth Coco Montoya

Coco Montoya po raz kolejny udowadnia, że nie trzeba być wybitnym gitarzystą, by stać się topowym bluesmanem.

Gramy dalej

7 /10
Atonement Immolation

Są piłkarze, których lubię, a których kariery układały się różnie. Jedni błysnęli za młodu, ale nigdy nie potwierdzili drzemiącego w nich...Gramy dalej

8 /10
Obituary ocena 8
Obituary
Gatunek: Death metal
Lost In Paris Blues Band
Gatunek: Blues rock
Emmure ocena 8
Look at Yourself
Gatunek: Metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniMarzecnastępny
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31