Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / 5 lat wortalu E-Muzyk

5 lat wortalu E-Muzyk

Współpracujący z Gitarzystą wortal E-Muzyk obchodzi 5-lecie istnienia. Z tej okazji na stronie wortalu została umieszczona ankieta z atrakcyjnymi nagrodami. Przeczytaj jakie to nagrody!

Przez pięć lat działalności wortal E-Muzyk zdobył popularność pośród muzyków – zwłaszcza pracujących w domowych studiach, ale także wśród realizatorów nagrań, kompozytorów, aranżerów i producentów muzycznych. Zawdzięcza to przede wszystkim współpracy z najlepszymi fachowcami w branży i z publikowanych tekstów. Swoje testy i artykuły w wortalu E-MUZYK publikują: Wojciech Hoffmann, Przemek Ślużyński, MB, Joachim Krukowski, Tomek Bonarowski, Marek Twardochlib, Piotr Sadłoń, Krzysztof „Gambit” Stanisz, Przemek Nacewicz, Marcin Mastykarz, Dominik Bukowski, Radek Barczak, Arek Namysłowski, Michał „Vasyl” Wasyl, Jarek Mierzejewski, Robert Bart i Michał Hope. Popularność wortal E-MUZYK zawdzięcza także doskonałemu pozycjonowaniu w Google i innych przeglądarkach.

Od początku istnienia wortal E-Muzyk stawia na współpracę z najlepszymi magazynami sprzętowymi w Polsce – wspólne akcje z redakcjami miesięczników Estrada i Studio oraz Gitarzysta odbiły się szerokim echem w branży. Od początku istnienia pojawiło się ponad półtora tysiąca nowości, przetestowanych zostało ponad 400 instrumentów i sprzętu do studia i na scenę – uzupełnieniem niemal każdego testu są przykłady dźwiękowe testowanego instrumentu bądź sprzętu. Obecnie wszystkie przykłady dźwiękowe to ponad 4 GB próbek w formacie mp3. Ogromną popularnością cieszy się dział Soundcheck – krótkie prezentacje dźwiękowe rzadko spotykanego w sklepach sprzętu czy instrumentów.

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie. Nagrodą główną jest para doskonałych aktywnych studyjnych monitorów odsłuchowych bliskiego pola APS Spanily IO o wartości 3699 zł.

Oficjalne podanie wyników ankiety z okazji 5-lecia wortalu E-MUZYK oraz losowanie nagród odbędzie się w trakcie tegorocznych targów Music Media w Krakowie, 27 września o godzinie 12:00 na stoisku wortalu E-MUZYK.
{LINK:www.e-muzyk.net.pl}


{IMG:emuzyk_9102008.jpg}

(T. J.)

Więcej o wydarzeniach muzycznych dowiesz się TUTAJ


To The Bone Steven Wilson

Oho, Steven Wilson tym razem chce być Peterem Gabrielem. Tak można sobie pomyśleć słuchając "To The Bone". Czasami włącza mu się Talk Talk,...Gramy dalej

7 /10
Rough Times Kadavar

"Nie chcemy być po prostu kolejnym rockowym zespołem, chcemy być najlepsi" - zapowiadali przed premierą nowego albumu berlińczycy z Kadavar....Gramy dalej

8 /10
Cold Like War
Gatunek: Metalcore
Kasabian ocena 8
For Crying Out Loud
Gatunek: Indie rock
Hurts ocena 7
Desire
Gatunek: Pop
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31