Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Pierwszy rockowy podręcznik gitarowy!

Pierwszy rockowy podręcznik gitarowy!

Krzysztof Błaś, twórca świetnej, wydanej przez AVT, szkoły DVD p.t. "Gitarowe Wyzwania" wraca z nową pozycją edukacyjną - "Żadnych tajemnic" - blisko 200 stronicową szkołą gry na gitarze wydaną przez firmę ABSonic.
"Krzysztof Błaś, twórca świetnej, wydanej przez AVT, szkoły DVD p.t. "Gitarowe Wyzwania" wraca z nową pozycją edukacyjną -
"Żadnych tajemnic" - blisko 200 stronicową szkołą gry na gitarze wydaną przez firmę ABSonic."

Tym razem Krzysztof Błaś zdradza tajniki gry na gitarze elektrycznej. "Żadnych Tajemnic" to bezkompromisowy zestaw, w skład którego wchodzi obszerna książka, oraz trzy płyty CD. Dziesiątki kolorowych zdjęć, ogromny zestaw ćwiczeń i diagramów, a co najważniejsze, obszerne komentarze autora, nareszcie umożliwiają samodzielną i efektywną naukę! Dołączone płyty CD zawierają nie tylko ćwiczenia, ale także przykłady improwizacji, oraz podkłady do samodzielnego doskonalenia poznanych zagadnień.

Ogromny zakres zawartego materiału pozwala na kompleksową naukę - od wyboru instrumentu, poprzez pierwsze kroki, aż do skomplikowanych zagadnień z dziedziny harmonii i kompozycji. Gitarowe techniki, skale stosowane we współczesnej muzyce, zasady aranżacji i harmonii muzyki rozrywkowej - to tylko wybrane zagadnienia, przedstawione w przystępnej, zrozumiałej formie - bez żadnych tajemnic! Nieważne, czy dopiero zaczynasz przygodę z gitarą, czy może chcesz grać jeszcze lepiej - nauka gry na gitarze nigdy jeszcze nie była tak prosta! Pakiet: książka 200 stron A4 plus 3 x CD.

Premiera książki będzie miała miejsce na stoisku firmy Kisielewski (stoisko A10), na targach muzycznych Music Media, które odbędą się w Krakowie (ul. Centralna 41A) w dniach 25-27 września 2008. Zapraszamy też na prezentację książki i spotkanie z autorem, które odbędzie się w Sali Konferencyjnej Targów 26 września o godzinie 14:00 (wstęp wolny). Na Targach będzie można nabyć egzemplarze szkoły w specjalnej, promocyjnej cenie! Ilość ograniczona!

PATRONI:


O SZKOLE POWIEDZIELI:

Wojtek Hoffmann (Turbo): "Muszę powiedzieć, że nie widziałem jeszcze takiego wydawnictwa w Polsce. To znakomity materiał dydaktyczny bardzo prosto i dobrze podany. Są tu zawarte bardzo szczegółowe informacje i przykłady grania różnego rodzaju skal i szeroko pojętej teorii z zakresu budowy akordu i technik wydobywania dźwięku. Duża ilość przykładów, ćwiczenia na lewą i prawą rękę powinny zadowolić każdego potencjalnego gitarzystę. Wszystko logicznie zaplanowane. Autor daje nam coś w rodzaju przewodnika gitarowego. Dowiemy się jak kupić gitarę, na co zwrócić szczególną uwagę przy jej zakupie i eksploatacji instrumentu. A potem już tylko ćwiczyć i ćwiczyć! Myślę, że z przyjemnością sam skorzystam z tej wiedzy. Krzyśkowi bardzo gratuluję takiej szkoły!!! To naprawdę bardzo przydatny i znakomity materiał dla każdego gitarzysty."

Jacek Królik: "Wiele niezbędnej teorii i sporo ciekawych przykładów!"

Jarek Treliński (Raz, Dwa, Trzy): "Opracowana w dokładny sposób szkoła gitarowa Krzysztofa Błasia pozwala na poznanie oraz efektywne opanowanie instrumentu. Gorąco polecam ją zarówno osobom, które wykorzystają tę wiedzę do realizacji swojej gitarowej pasji, jak i tym, którzy myślą o uzyskaniu umiejętności niezbędnych w profesjonalnym graniu. Pamiętając o tym, że świadome zagłębianie się w świat muzyki to również przyjemność i zabawa, warto mieć na uwadze rzetelnie przedstawione tu reguły."

Więcej informacji na temat szkoły:

{LINK:www.krzysztofblas.com}
oraz na stronie wydawcy: {LINK:www.absonic.pl}

In the Studio Jan Gałach Band

Właśnie tak rewelacyjne dźwięki powstają, gdy za nagrywanie płyty bierze się grupa muzycznych zapaleńców i wirtuozów pod dowództwem genialnego...Gramy dalej

9 /10
Ave Venom Inc.

Venom w nazwie, ale nie zawsze w muzyce. Czy to coś złego? A jakże!

Gramy dalej

8 /10
To The Bone
Gatunek: Art Rock
Kadavar ocena 8
Rough Times
Gatunek: Rock
Cold Like War
Gatunek: Metalcore
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31