Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Muzyka / Newsy / Koncertówka Machine Head w listopadzie

Koncertówka Machine Head w listopadzie

Premierę koncertowego albumu Machine Head "Machine Fucking Head Live" zaplanowano na 12 listopada.

Nie ma lepszej sposobności, aby przekonać się o sile rażenia muzyki Machine Head niż koncert. Wiedzą o tym sami muzycy kapeli z Oakland, którzy przygotowali drugie po blisko 10-letniej przerwie koncertowej wydawnictwo.

Machine Head to już legenda światowego thrash metalu. Kwartet dowodzony przez charyzmatycznego Robba Flynna zapisał się w historii gatunku genialnym debiutem "Burn My Eyes", imponującym odrodzeniem w drugiej połowie pierwszej dekady XXI wieku za sprawą znakomitych albumów "The Blackening" i "Unto The Locust" oraz setkami, jeśli nie tysiącami koncertów, którymi zachwycał publiczność na całym świecie.

Machine Head po raz drugi, po wydanym w 2003 roku krążku "Hellalive", postanowili podziękować swoim fanom za wyjątkowe koncerty, a także kolejny raz uchwycić na płycie ich szczególną energię. Szesnaście najsłynniejszych kawałków w wersji live zarejestrowano podczas różnych występów Kalifornijczyków. Fani, czyli Head Capes, reagują ekstatycznie, czasami są bliscy zagłuszenia zespołu. "Reagowali tak niesamowicie, że musieliśmy to jakoś uwiecznić. Wybraliśmy fragmenty kilku najwspanialszych nocy podczas tournée, gdy my oraz fani daliśmy z siebie wszystko, tworząc wyjątkowe wydarzenie. Powstał blisko dwugodzinny dokument o tym, jak Machine Head funkcjonuje po 18 latach istnienia" - mówi Robb Flynn.

W październiku 2012 premiera kolejnego singla z płyty "Under The Locust", kawałka "Darkness Within". A potem… oczywiście kolejna trasa koncertowa!

Tracklista "Machine Fucking Head Live":

1. I Am Hell (Sonata In C#)
2. Be Still And Know
3. Imperium
4. Beautiful Mourning
5. The Blood, The Sweat, The Tears
6. Locust
7. This Is The End
8. Aesthetics Of Hate
9. Old
10. Darkness Within
11. Bulldozer
12. Ten Ton Hammer
13. Who We Are
14. Halo
15. Davidian

Fire on the Floor Beth Hart

Jedna z najciekawszych, współczesnych amerykańskich wokalistek - Beth Hart wydała kolejną interesującą płytę, którą udowadnia niezwykle wysoki...Gramy dalej

9 /10
Album of the Year Faith No More

Fatalne przyjęcie przez krytyków, komercyjna klęska i wreszcie rozpad zespołu na kilkanaście lat - żadnej innej płycie Faith No More reedycja...Gramy dalej

8 /10
Usurpress ocena 7
The Regal Tribe
Gatunek: Death metal
Coma ocena 6
2005 YU55
Gatunek: Alternative rock
Saxon ocena 8
Let Me Feel Your Power
Gatunek: Heavy metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31