Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Wygraj bilet na koncert TSA i Dżemu

Wygraj bilet na koncert TSA i Dżemu

11 listopada we wrocławskiej hali Orbita odbędzie się wyjątkowy koncert z okazji Dnia Niepodległości. Na jednej scenie w ramach cyklu wROCK for Freedom wystąpią legendy polskiej muzyki - Dżem i TSA. Do wygrania w naszym konkursie bilety na to wydarzenie.

Niepowtarzalne święto muzyki i niekwestionowane dwa giganty rodzimej sceny - mocno rockowe TSA i kołyszący, bluesowy Dżem. Dwie formacje, które na przełomie lat 70/80 tych tworzyły polską kulturę muzyczną i mocno zapuściły swe korzenie w historii Polski. Zarówno TSA jak i Dżem, swoje największe triumfu święciły w czasach, kiedy trudno było mówić o wolności, a obchody Dnia Niepodległości oficjalnie po prostu nie istniały.

Na przestrzeni lat przez TSA przewinęło się kilkunastu muzyków, a wśród nich takie znakomitości jak Marek Raduli, Paweł Mąciwoda czy Tomasz Zatwarnicki a zespół wielokrotnie rozwiązywał i schodził. Obecnie grupę tworzą Marek Piekarczyk - śpiew, Andrzej Nowak - gitara, Stefan Machel - gitara, wokal wspierający, Janusz Niekrasz - gitara basowa, wokal wspierający, Marek Kapłon - perkusja.

Dżem tworzą: Maciej Balcar - wokal Adam Otręba - gitara solowa, śpiew, Benedykt "Beno" Otręba - gitara basowa, śpiew, Jerzy Styczyński - gitara solowa, Janusz Borzucki - instrumenty klawiszowe, Zbigniew Szczerbiński - perkusja.

11 listopada w szczególnych okolicznościach 94 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w stolicy Dolnego Śląska będzie można posłuchać tak znaczących utworów jak "Trzy zapałki", "Biała śmierć", "51", "Czerwony jak cegła", "Whisky" czy "Sen o Viktorii".

11.11.2012
Wrocław, Hala Orbita, ul. Wejherowska 34

godz.18.00

bilety:
miejsca stojące (płyta): 50 zł (przedsprzedaż), 60 zł (w dniu koncertu)
miejsca siedzące (amfiteatr): 60 zł (przedsprzedaż), 70 zł (w dniu koncertu)

Bilety do nabycia w sieci salonów Empik oraz na stronie www.biletin.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Konkurs:

Mamy do wygrania trzy podwójne wejściówki na koncert. Odpowiedzi przesyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila 11. Nazwiska zwycięzców ogłosimy w środę po 10:00.

Konkurs:

Wymień nazwisko jednego z muzyków, który wystąpi na tym koncercie, a w przeszłości był członkiem obydwu zespołów.

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za maile. Chodzi oczywiście o Marka Kapłona. Bilety otrzymują: Damian Godlewski, Bartłomiej Szczurowski i Dominik Rorot. Gratulujemy!

Hard Truth Coco Montoya

Coco Montoya po raz kolejny udowadnia, że nie trzeba być wybitnym gitarzystą, by stać się topowym bluesmanem.

Gramy dalej

7 /10
Atonement Immolation

Są piłkarze, których lubię, a których kariery układały się różnie. Jedni błysnęli za młodu, ale nigdy nie potwierdzili drzemiącego w nich...Gramy dalej

8 /10
Obituary ocena 8
Obituary
Gatunek: Death metal
Lost In Paris Blues Band
Gatunek: Blues rock
Emmure ocena 8
Look at Yourself
Gatunek: Metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniMarzecnastępny
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31