Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Impact Festival 2013 - 30 Seconds To Mars zagra drugiego dnia festiwalu

Impact Festival 2013 - 30 Seconds To Mars zagra drugiego dnia festiwalu

Organizowany przez Live Nation Impact Festival rozwija się. Druga edycja imprezy potrwa dwa dni.

Headlinerem drugiego dnia będzie: 30 Seconds To Mars. Utworzona przez Jareda i Shannona Leto w 1998 roku formacja zdobyła wiele nagród i wyróżnień, w tym MTV Video Music Award, trzy europejskie nagrody MTV, a także latynoską i azjatycką nagrodę MTV, Fuse Award i trzy nagrody Kerrang!. Dzięki licznym koncertom zdobyli wciąż rosnącą, lojalną rzeszę fanów na całym świecie. Ich fani - nazywani przez zespół The Echelon — uczestniczą w życiu zespołu i promowanej przez niego działalności charytatywnej. I z całą pewnością właśnie zacierają ręcę na wieść o ich występie na Impact Festival 2013.

Przypomnijmy, że pierwszego dnia na pewno wystąpią Rammstein i Behemoth.

JEDNO MIEJSCE, DWA DNI, MUZYKA RÓŻNYCH GATUNKÓW

Kto powiedział, że trzeba koncentrować się na jednym gatunku muzycznym? Jest ich tak dużo, a my nie potrafimy rezygnować z tego co najlepsze! Artyści, wokaliści, zespoły, gatunki: rock, pop, metal, itd, itp.... to wszystko połączymy na Impact Festival! Dla nas najważniejsza jest MUZYKA! I nie ma znaczenia, spod jakiej etykiety - kierujemy się dobrym smakiem, a nie podziałami, definicjami. Granice? Są po to, by je przekraczać :). Lotnisko Bemowo dzięki Impact Festivalowi 2013 na dwa dni zmieni się w najfajniejsze miejsce w całym kosmosie. Kapitalna muzyka, fantastyczna publika, już prawie letni czas...

DWIE SCENY

Impact Festival 2013 to nie tylko dwa dni! To także dwie sceny - UWAGA - każdego dnia. Tak jak w tym roku, tak i w przyszłym - nasz wieloletni partner Eventim reprezentować będzie drugą scenę - SCENĘ EVENTIM.

BILETY

Bilety na pierwszy dzień imprezy już w sprzedaży! Bilety na drugi dzień i karnety na oba dni wejdą do sprzedaży 14 listopada o 9.00.

ceny:
bilet jednodniowy:
209 zł - płyta i osoby niepełnosprawne
385 zł - trybuny
385 zł - płyta early entrance (ważne informacje poniżej**)
880 zł - VIP

karnet:
330 zł - płyta i osoby niepełnosprawne
583 zł - trybuny
583 zł - płyta early entrance (ważne informacje poniżej**)
1350 zł - VIP

UWAGA!!!
**Bilety / Karnety GAEE (płyta early entrance) - uprawniające do wcześniejszego wejścia na teren festiwalu oraz zawierające voucher upoważniający do odbioru w dniu imprezy i na terenie festiwalu pamiątkowego laminatu i koszulki Impact Festival 2013 - dostępne wyłącznie via LiveNation.Pl

BILETY i KARNETY NA LIVENATION.PL

Masz już bilet na pierwszy dzień Impact Festival a chciałbyś uczestniczyć w całej imprezie? Wymień swój bilet na karnet! Osoby, które dotychczas zakupiły bilet 1-dniowy na Trybunę/EE, mają możliwość dopłaty i  wymiany biletu 1-dniowego  na Karnet 2-dniowy - z gwarancją tego samego miejsca do dnia 31.12.2012. Posiadacze biletów 1- dniowych na płytę mogą wymienić bilet 1 -dniowy na Karnet 2 -dniowy w punkcie zakupu. W przypadku pytań dotyczących procedury wymiany biletów, prosimy o kontakt e-mailowy: upgrade@eventim.pl lub telefoniczny +48 22 646 06 49.

CAMPING

Nie martwcie się o nocleg! O tym także pomyśleliśmy... Camping dla impaktowiczów w przygotowaniu. Camping w tętniącej życiem Warszawie będzie wyśmienitym przypieczętowaniem tego muzycznego Impactowego święta! Chcesz przyjechać samochodem? Zaparkować camperem? Nie ma sprawy... Od 1 grudnia rusza rejestracja na www.impactfest.pl. Wszystkie szczegóły podamy wkrótce - prosimy o cierpliwość.

PODSUMOWANIE

"Live Nation skorzystało z całego swoje europejskiego doświadczenia i dzięki niemu rozwinęło Impact do dwóch dni. Wreszcie Warszawa dostanie festiwal światowej klasy ze światowej klasy artystami" - mówi Steven Todd, head promotor Live Nation Polska.

4-5 czerwca - Lotnisko Bemowo

Strona festiwalu: www.impactfest.pl
Magazyn Gitarzysta jest oficjalnym patronem Impact Festivalu 2013.

Hard Truth Coco Montoya

Coco Montoya po raz kolejny udowadnia, że nie trzeba być wybitnym gitarzystą, by stać się topowym bluesmanem.

Gramy dalej

7 /10
Atonement Immolation

Są piłkarze, których lubię, a których kariery układały się różnie. Jedni błysnęli za młodu, ale nigdy nie potwierdzili drzemiącego w nich...Gramy dalej

8 /10
Obituary ocena 8
Obituary
Gatunek: Death metal
Lost In Paris Blues Band
Gatunek: Blues rock
Emmure ocena 8
Look at Yourself
Gatunek: Metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniMarzecnastępny
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31