Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / The Return of The Night of The Living Rock

The Return of The Night of The Living Rock

14 grudnia w chorzowskiej Leśniczówce mocnym repertuarem temperaturę podniosą trzy kapele: J.D. Overdrive, Leash Eye i Pigs In Tank.

To nie pierwsza okazja, kiedy te trzy grupy stają na jednej scenie. Za każdym razem jest to jednak niekończąca się noc mocnych dźwięków, gitarowych riffów i agresywnych wokali. Jeżeli chcecie spotkać ten żywioł jeszcze w tym roku, to będzie to prawdopodobnie ostatnia szansa. Dla mieszkańców Śląska jest to również okazja, żeby zobaczyć na żywo warszawską grupę Leash Eye!
Zapraszamy.

Leash Eye
J.D. Overdrive
Pigs In Tank


14.12.2012
Chorzów, Leśniczówka

godz. 19.30

Zespół Leash Eye w 2011 roku mocno zaakcentował swoją obecność na polskim i nie tylko rynku. Po spektakularnym zwycięstwie w konkursie Antyradia grupa reprezentowała nasz kraj na festiwalu Wacken Open Air, jako laureat polskiej edycji Wacken Metal Battle. W paśmie sukcesów Leash Eye znalazł się także udany koncert zagrany przed występami Motorhead i Iron Maiden na Sonisphere Festiwal.

J.D. Overdive
to grupa, która powstała w 2007 roku. W 2011 ukazał się ich debiutancki krążek "Sex, Whiskey and Southern Blood" - potężna płyta, która nikogo nie pozostawiła obojętnym. Niesamowita energia, mocny wokal, świetne kompozycje to mocna strona zespołu. Ich cover 'Purple Haze', jest jedną z najciekawszych interpretacji tego klasyka. Cały potencjał J.D. Overdive ujawnia się na koncertach, podczas których z muzyków wychodzi niczym nie hamowana dzikość.

Atonement Immolation

Są piłkarze, których lubię, a których kariery układały się różnie. Jedni błysnęli za młodu, ale nigdy nie potwierdzili drzemiącego w nich...Gramy dalej

8 /10
Obituary Obituary

Obituary prezentuje dziesiąty w swojej dyskografii krążek.

Gramy dalej

8 /10
Lost In Paris Blues Band
Gatunek: Blues rock
Emmure ocena 8
Look at Yourself
Gatunek: Metal
Feel Your Feelings Fool!
Gatunek: Rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniMarzecnastępny
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31