Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Muzyka / Newsy / Wygraj konkurs i zagraj na Gitarowym Rekordzie Guinnessa

Wygraj konkurs i zagraj na Gitarowym Rekordzie Guinnessa

Weź udział w konkursie i wygraj występ na scenie Gitarowego Rekordu Guinnessa 1 maja 2013 roku na wrocławskim rynku!

Jak co roku 1 maja spotkamy się na wrocławskim rynku, by ponownie podjąć próbę pobicia Gitarowego Rekordu Guinnessa. Grali już z nami Deep Purple, Europe, Ten Years After, Marcus Miller, Tommy Emmanuel, Al di Meola i chyba wszyscy najważniejsi polscy wykonawcy. W zeszłym roku pobiliśmy Gitarowy Rekord Guinnessa, gdy 7273 gitarzystów wspólnie zagrało nieśmiertelne "Hey Joe" Jimiego Hendrixa. Występ na głównej scenie przed wielotysięczna publicznością z całej Europy to niewątpliwie nobilitacja dla każdego artysty.

Konkurs w ramach Łykend PROMO Festiwal dedykowany jest młodym zespołom rockowym (koniecznie gitarowym), które chciałyby dołączyć do grona gwiazd Gitarowego Rekordu Guinnessa.

Zasady są proste. Wysyłacie zgłoszenie, w którym dostępne są Wasze profile na myspace, fb lub youtube, gdzie można Was posłuchać. Organizator wybierze kapele, które zostaną zaproszone na przesłuchania koncertowe we wrocławskim klubie muzycznym Łykend. Przesłuchania są otwarte dla publiczności i to właśnie publiczność decyduje, kto przejdzie do finału i zawalczy o tytuł zwycięzcy. Im bardziej spodobacie się publiczności na koncercie konkursowym, tym większe macie szanse na wygraną.

Z każdych przesłuchań jedna kapela dostaje nominację do koncertu finałowego.

Uwaga! Specjalnie na przesłuchania, oprócz swojego repertuaru, musicie przygotować dwa wybrane utwory Jimiego Hendrixa.
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: lykendpromo@wp.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 10 marca.

Koncert finałowy odbędzie się 30 kwietnia, w przeddzień bicia rekordu, w klubie muzycznym Łykend, Podwale 37/38.

Zespoły zakwalifikowane do finału otrzymują nocleg z 30.04 na 1.05, zwrot kosztów podróży oraz wstęp na imprezy Gitarowego Rekordu Guinnessa. Przyjazd na przesłuchania konkursowe odbywa się na własny koszt uczestników.

Przypominamy również, że główną nagrodą jest występ na scenie Gitarowego Rekordu Guinnessa 1 maja 2013 roku na wrocławskim rynku!

www.heyjoe.pl
http://www.facebook.com/GitarowyRekord

Album of the Year Faith No More

Fatalne przyjęcie przez krytyków, komercyjna klęska i wreszcie rozpad zespołu na kilkanaście lat - żadnej innej płycie Faith No More reedycja...Gramy dalej

8 /10
The Regal Tribe Usurpress

Transfer szwedzkiego Usurpress z czeskiej Doomentia Records do polskiej Agonii nie przyniósł większych zmian w stylistyce zespołu.

Gramy dalej

7 /10
Coma ocena 6
2005 YU55
Gatunek: Alternative rock
Saxon ocena 8
Let Me Feel Your Power
Gatunek: Heavy metal
Roman Kostrzewski. Głos z ciemności
Gatunek: Metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31