Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Depeche Mode wraca z Delta Machine

Depeche Mode wraca z Delta Machine

"Delta Machine" - taki tytuł nosi najnowszy album Depeche Mode, który ukaże się już 26 marca.

Premierę trzynastego studyjnego krążka Depeche Mode zaplanowano na 26 marca. Płyta ukaże się nakładem Columbia Records/Sony Music. Materiał nagrywany był przez ponad rok w Santa Barbara w Kalifornii i w Nowym Jorku. Produkcją krążka zajął się Ben Hillier a całość zmiksował stary znajomy kapeli - Flood.

"Delta Machine" ukaże się w postaci standardowego CD oraz w specjalnej, ekskluzywnej wersji Deluxe. Ta obowiązkowa pozycja dla wszystkich kolekcjonerów będzie zawierać cztery dodatkowe utwory i 28-stronicową książeczkę za zdjęciami współpracującego z zespołem od wielu lat Antona Corbijna.

Już w piątek, 1 lutego, będzie można obejrzeć video do pierwszego singla promującego "Delta Machine", zatytułowanego "Heaven". Singiel ukaże się w trzech wersjach. Wydanie podstawowe CD będzie zawierać, oprócz utworu tytułowego również kompozycję "All That's Mine", która nie pojawi się w regularnym programie płyty. Maxi CD singiel, oraz wersja LP będzie zawierać cztery remiksy utworu "Heaven".

Martin Gore: "Tworzenie tego albumu było trudne, ponieważ chciałem osiągnąć na nim możliwie najbardziej nowoczesne brzmienie. Pragnę, aby ludzie słuchając tego albumu odnajdywali wewnętrzny spokój. Jest w nim coś magicznego."

Dave Gahan: “Praca nad tym krążkiem całkowicie zmieniła nasze podejście do sposobu tworzenia. Gdy dochodzimy do punktu, w którym nasza muzyka zaczyna brzmieć zbyt normalnie, mieszamy wszystko, aż otrzymujemy typowe brzmienie Depeche Mode. W przypadku Delta Machine było tak samo i nie mogę się doczekać kiedy nasi fani usłyszą efekt końcowy."

Wkrótce po premierze "Delta Machine", Depeche Mode wyruszą w europejską trasę koncertową, w ramach której z 34 koncertami zawitają do 25 krajów. W tym zestawie nie mogło zabraknąć Polski. Anglicy wystąpią 25 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Tracklista “Delta Machine":

1. Welcome To My World
2. Angel
3. Heaven
4. Secret To The End
5. My Little Universe
6. Slow
7. Broken
8. The Child Inside
9. Soft Touch / Raw Nerve
10. Should Be Higher
11. Alone
12. Soothe My Soul
13. Goodbye        

Deluxe edition:

CD2
1. Long Time Lie
2. Happens All The Time
3. Always
4. All That’s Mine

Under Cover Motorhead

Okazuje się, że Lemmy potrafi zrobić dobrą imprezę nawet po śmierci.

Gramy dalej

9 /10
1994 Jamal

Mamy rok 1994. 5 kwietnia coś we mnie (i wielu z Was) umiera wraz z odejściem Kurta Cobaina.

Gramy dalej

5 /10
Out of the Voiceless Grave
Gatunek: Death metal
Korpus ocena 7
Respekt
Gatunek: Heavy metal
Wolves
Gatunek: Punk
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniWrzesieńnastępny
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30