Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / One wystąpi w warszawskim Hard Rock Cafe

One wystąpi w warszawskim Hard Rock Cafe

Już w najbliższy czwartek, 21 lutego, w warszawskim Hard Rock Cafe wystąpi formacja One dowodzona przez młodego gitarzystę Adama Malickiego.

17-letni Adam Malicki nie rozstaje się z gitarą od 6-go roku życia. Uczył się u najlepszych - Ryszarda Sygita Sygitowicza, Piotra Lemańskiego, Michała Mad Mike Jabłońskiego i samego Paula Gilberta i mimo tak młodego wieku zdobył wiele prestiżowych nagród, m.in. w Międzynarodowym Konkursie Gitary Elektrycznej w Londynie, czy zdobywając 1 miejsce i Nagrodę Publiczności w Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej DAHL.

O Adamie zaczęło być głośno w 2011 roku, kiedy do współpracy przy tworzeniu hymnu dla Euro 2012 zaprosił go Sławomir Kowalewski (Trubadurzy). Powstała piosenka "Europo graj!", w której Adam zagrał na gitarze. Z tej okazji był gościem Odetty Moro-Figurskiej w programie "Pytanie Na Śniadanie". Kilka miesięcy wcześniej gościł również w programie "Kawa Czy Herbata" u Beaty Chmielowskiej-Olech, gdzie poruszany był temat genialnych dzieci.

Od tamtej pory talent Adama przerodził się w utworzoną przez niego grupę One i nagranie autorskiej płyty "Njoyin", której demo zwróciło uwagę Ryszarda Sygitowicza i zachęciło go do współpracy w charakterze producenta debiutanckiego albumu. Niedługo trzeba było czekać, aby utwór "Innocent Romantics" pojawił się na playliście Programu Trzeciego Polskiego Radia i kandydował do Listy Przebojów Programu 3.

Płytę dostrzegło również Radio Dla Ciebie (w ostatnim notowaniu extralisty utwór Njoyin’ uplasował się na 2-giej pozycji) oraz Radiowa Jedynka, a także wiele lokalnych stacji radiowych i internetowych.

Materiału z albumu będzie można posłuchać już w czwartek, 21 lutego w Hard Rock Cafe Warsaw. Koncert poprowadzi redaktor Piotr Baron, a występ zostanie zarejestrowany i w późniejszym czasie wyemitowany na antenie Radiowej Trójki.

W maju zespół One zagra duży koncert w Studio im. Agnieszki Osieckiej w Programie Trzecim Radiowej Trójki.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

 

Under Stars Amy MacDonald

Jeśli już musimy znaleźć się "Under Stars", Amy MacDonald z pewnością będzie niezłym towarzystwem - piękna kobieta u boku zawsze podnosi jakość...Gramy dalej

3 /10
Post-Traumatic Stress Disorder Controlled Collapse

Czwarty album istniejącego od 2003 roku łódzkiego projektu Wojciecha Króla - Controlled Collapse.

Gramy dalej

7 /10
One More Time with Feeling
Gatunek: Rock
Reaching into Infinity
Gatunek: Power metal
Minetaur ocena 7
Gravel Pit
Gatunek: Metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniMajnastępny
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31