Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / One wystąpi w warszawskim Hard Rock Cafe

One wystąpi w warszawskim Hard Rock Cafe

Już w najbliższy czwartek, 21 lutego, w warszawskim Hard Rock Cafe wystąpi formacja One dowodzona przez młodego gitarzystę Adama Malickiego.

17-letni Adam Malicki nie rozstaje się z gitarą od 6-go roku życia. Uczył się u najlepszych - Ryszarda Sygita Sygitowicza, Piotra Lemańskiego, Michała Mad Mike Jabłońskiego i samego Paula Gilberta i mimo tak młodego wieku zdobył wiele prestiżowych nagród, m.in. w Międzynarodowym Konkursie Gitary Elektrycznej w Londynie, czy zdobywając 1 miejsce i Nagrodę Publiczności w Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej DAHL.

O Adamie zaczęło być głośno w 2011 roku, kiedy do współpracy przy tworzeniu hymnu dla Euro 2012 zaprosił go Sławomir Kowalewski (Trubadurzy). Powstała piosenka "Europo graj!", w której Adam zagrał na gitarze. Z tej okazji był gościem Odetty Moro-Figurskiej w programie "Pytanie Na Śniadanie". Kilka miesięcy wcześniej gościł również w programie "Kawa Czy Herbata" u Beaty Chmielowskiej-Olech, gdzie poruszany był temat genialnych dzieci.

Od tamtej pory talent Adama przerodził się w utworzoną przez niego grupę One i nagranie autorskiej płyty "Njoyin", której demo zwróciło uwagę Ryszarda Sygitowicza i zachęciło go do współpracy w charakterze producenta debiutanckiego albumu. Niedługo trzeba było czekać, aby utwór "Innocent Romantics" pojawił się na playliście Programu Trzeciego Polskiego Radia i kandydował do Listy Przebojów Programu 3.

Płytę dostrzegło również Radio Dla Ciebie (w ostatnim notowaniu extralisty utwór Njoyin’ uplasował się na 2-giej pozycji) oraz Radiowa Jedynka, a także wiele lokalnych stacji radiowych i internetowych.

Materiału z albumu będzie można posłuchać już w czwartek, 21 lutego w Hard Rock Cafe Warsaw. Koncert poprowadzi redaktor Piotr Baron, a występ zostanie zarejestrowany i w późniejszym czasie wyemitowany na antenie Radiowej Trójki.

W maju zespół One zagra duży koncert w Studio im. Agnieszki Osieckiej w Programie Trzecim Radiowej Trójki.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

 

Gods Of Violence Kreator

Mille Petrozza na czternastym albumie studyjnym Kreator pt. "Gods Of Violence" ogłasza: Szatan jest rzeczywistością!

Gramy dalej

8 /10
The Last Night of The Electrics Status Quo

Status Quo legendą jest i basta. Wystarczy wspomnieć, że od 1962 roku do dziś, nagrali 60 piosenek, które znalazły się na brytyjskiej liście...Gramy dalej

6 /10
Mad Season
Gatunek: Hardcore
Wastelands
Gatunek: Post-rock
Origin ocena 6
Unparalleled Universe
Gatunek: Death metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniLipiecnastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31