Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Tylko w Gitarzyście: premierowy utwór Anciients do odsłuchu

Tylko w Gitarzyście: premierowy utwór Anciients do odsłuchu

Tylko w Gitarzyście możecie zapoznać się z drugim singlem zapowiadającym debiutancki album kanadyjskiej formacji Anciients.

Gitarzysta jest jedynym polskim portalem, w którym można posłuchać kompozycji "Falling in Line", promującej nadchodzący krążek Anciients zatytułowany "Heart Of Oak".

"Heart Of Oak" to debiutancki album pochodzącego z Vancouver metalowego kwartetu Anciients, który ukaże się 12 kwietnia nakładem wytwórni Season of Mist.

Materiał został wyprodukowany przez Jesse Gandera oraz sam zespół w The Hive Creative Labs w Vancouver, a za mastering odpowiada Alan Douches, mający na koncie współpracę m.in z Mastodon, Baroness i Clutch. Za oprawę graficzną krażka odpowiada Alison Lilly.

Utwory które znalazły się na płycie, zdaniem formacji idealnie "oddają istotę zespołu, zarówno lirycznie, jak i muzycznie." Krążek ma być "ciężki, ale melodyjny" i pokazywać zróżnicowane oblicze kapeli, z kolei tematyka liryków obraca się wokół mitów starożytnego Egiptu.

"Heart Of Oak" dostępny będzie w formatach: CD, digi CD oraz 2 LP gatefold. Album będzie można nabyć między innymi na stronie internetowego sklepu wytwórni.

Tracklista "Heart Of Oak":

01. Raise the Sun
02. Overthrone
03. Falling in Line
04. One Foot in the Light
05. The Longest River
06. Giants
07. Faith and Oath
08. Flood and Fire
09. For Lisa

Post Pop Depression: Live At The Royal Albert Hall Iggy Pop

W marcu ubiegłego roku Iggy Pop przypomniał o sobie świetnym albumem "Post Pop Depression", nagranym z pomocą Josha Homme'a.

Gramy dalej

9 /10
Acoustic Simple Minds

Kim są Simple Minds wie chyba każdy, kto choć pobieżnie interesuje się popkulturą. Wprawdzie czasy świetności przypadające na przełom lat...Gramy dalej

8 /10
David Bowie. Starman. Człowiek, który spadł na ziemię
Gatunek: Rock
Furia ocena 9
Księżyc Milczy Luty
Gatunek: Black metal
In Flames ocena 8
Battles
Gatunek: Metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniStyczeńnastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31