Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Tylko w Gitarzyście: premierowy utwór Anciients do odsłuchu

Tylko w Gitarzyście: premierowy utwór Anciients do odsłuchu

Tylko w Gitarzyście możecie zapoznać się z drugim singlem zapowiadającym debiutancki album kanadyjskiej formacji Anciients.

Gitarzysta jest jedynym polskim portalem, w którym można posłuchać kompozycji "Falling in Line", promującej nadchodzący krążek Anciients zatytułowany "Heart Of Oak".

"Heart Of Oak" to debiutancki album pochodzącego z Vancouver metalowego kwartetu Anciients, który ukaże się 12 kwietnia nakładem wytwórni Season of Mist.

Materiał został wyprodukowany przez Jesse Gandera oraz sam zespół w The Hive Creative Labs w Vancouver, a za mastering odpowiada Alan Douches, mający na koncie współpracę m.in z Mastodon, Baroness i Clutch. Za oprawę graficzną krażka odpowiada Alison Lilly.

Utwory które znalazły się na płycie, zdaniem formacji idealnie "oddają istotę zespołu, zarówno lirycznie, jak i muzycznie." Krążek ma być "ciężki, ale melodyjny" i pokazywać zróżnicowane oblicze kapeli, z kolei tematyka liryków obraca się wokół mitów starożytnego Egiptu.

"Heart Of Oak" dostępny będzie w formatach: CD, digi CD oraz 2 LP gatefold. Album będzie można nabyć między innymi na stronie internetowego sklepu wytwórni.

Tracklista "Heart Of Oak":

01. Raise the Sun
02. Overthrone
03. Falling in Line
04. One Foot in the Light
05. The Longest River
06. Giants
07. Faith and Oath
08. Flood and Fire
09. For Lisa

Mons Mons

Chciałoby się powiedzieć, że oto wreszcie polski indie rock wystawił ciekawsko głowę ponad granice typowego dla naszej alternatywy brzmienia....Gramy dalej

7 /10
Pick Your Poison Selwyn Birchwood

Selwyn Birchwood zdążył wydać własnym sumptem dwie płyty, nim zgłosili się do niego przedstawiciele Alligator Records z propozycją, by dołączył...Gramy dalej

7 /10
Under Stars
Gatunek: Pop
Post-Traumatic Stress Disorder
Gatunek: Industrial rock
One More Time with Feeling
Gatunek: Rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniMajnastępny
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31