Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / 2 edycja Świebodzice Rock Fest

2 edycja Świebodzice Rock Fest

6 kwietnia w Hali Widowiskowo - Sportowej w Świebodzicach odbędzie się 2 edycja Świebodzice Rock Fest, w ramach której wystąpią m.in Coma i Riverside.

W Świebodzicach zagrają: Strachy na Lachy, Coma, Riverside, Maqama, Cochise oraz Dywersya.

6.04.2013
Hala Widowiskowo - Sportowa, ul. Mieszka Starego 6

Ceny biletów:
60 zł (do 7 marca),
65 zł (8 marca - 3 kwietnia),
70 zł (od 4 kwietnia),

dostępne w: Świebodzice - OSIR ul. Mieszka Starego 6, Wałbrzych - Pub Warka ul. Broniewskiego 65, Wałbrzych Pasaż Tesco - Biuro Podróży Jolka, Biuro Turystyczne Jolka Ul. Moniuszki 17, Wałbrzych - kiosk z prasą ul. Broniewskiego 65 c (obok poczty), Kamienna Góra - Centrum Kultury ul. Kościuszki 4, Jelenia Góra - Sklep Muzyczny DEMO ul. 1 - go Maja 60

Na terenie całego kraju bilety dostępne w systemie ticketpro.pl w sieci sklepów: Empik,Media Markt,, Saturn

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

Strachy na Lachy to zespół powołany do życia w 2002 roku przez Krzysztofa "Grabaża" Grabowskiego i Andrzeja "Kozaka" Kozakiewicza, założycieli Pidżamy Porno. Kapela zadebiutowała w 2003 roku płytą "Strachy Na Lachy", bardzo ciepło przyjętą przez fanów nie tylko Pidżamy. Pod koniec września 2012 r. SNL wydał swoje pierwsze koncertowe DVD - "Przejście", będące zapisem koncertu w łódzkiej Wytwórni. 9 lutego 2013 ukazała się najnowszy krążek, zatytułowany "!To!".

Coma powstała w 1988 roku w Łodzi, z inicjatywy Dominika Witczaka (gitara) i Tomasza Stasiaka (perkusja). Pierwsze pięć lat działalności zespół poświęcił na komponowanie i próby sceniczne, by w końcu, po pewnych przetasowaniach w składzie i zmianie menadżera, w 2004 roku wydać debiutancką płytę. "Pierwsze wyjście z mroku" odbiło się sporym echem na polskiej scenie muzycznej, torując Comie drogę do pierwszej ligi. Najnowszym albumem w dorobku kapeli jest anglojęzyczny "Don't Set Your Dogs On Me".

Riverside powstał w 2001 roku w Warszawie z inicjatywy gitarzysty Piotra Grudzińskiego i perkusisty Piotra Kozieradzkigo, byłego członka formacji Hate. Muzycy zaprosili do współpracy wokalistę i basistę Mariusza Dudę oraz klawiszowca Jacka Melnickiego (zastąpionego później przez Michała Łapaja). W 2003 roku w limitowanym do 300 egzemplarzy nakładzie ukazało się pierwsze demo zespołu pt. Riverside. W grudniu tego samego roku został wydany singiel Loose Heart. 18 stycznia 2013 roku w Polsce pojawiła się najnowsza płyta zespołu - "Shrine of New Generation Slaves."

Maqama to powstały w 2009 roku polski zespół rockowy, który ma już na koncie dwie płyty studyjne, dużą trasę koncertową i trzy nakręcone teledyski. Rockowo - transowe granie z dużą dawką elementów psychodelicznych, romanse z etniką i world music, istotny przekaz oraz energia już od wydania debiutanckiego “Maqamat" zjednały kapeli wiernych fanów.

Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku. Skład formacji to Paweł Małaszyński (wokal), Wojtek Napora (gitara), Radek Jasiński (bas), Czarek Mielko (perkusja). Muzyka Cochise to połączenie inspiracji wszystkich członków zespołu, usłyszeć w niej można elementy grunge’u, metalu, rocka i muzyki progresywnej.

Wołanie Eklektik

Sporą część życia spędziłem w Toruniu, a to właśnie w tym zjawiskowym mieście działa debiutujący właśnie EPką Eklektik.

Gramy dalej

7 /10
Humanz Gorillaz

Goryle boją się Brexitu i elekcji Donalda Trumpa. Przeczuwają, że nadciąga apokalipsa. Postanawiają więc zorganizować imprezę na koniec świata....Gramy dalej

5 /10
Self Supremacy
Gatunek: Metalcore
My Faith / My Curse
Gatunek: Hardcore
One More Light
Gatunek: Pop rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniCzerwiecnastępny
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30