Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Wygraj bilety na koncerty Apteki i Acid Drinkers

Wygraj bilety na koncerty Apteki i Acid Drinkers

W naszym konkursie do wygrania bilety na najbliższe koncerty w klubie Stodoła - Apteka i Kryzys (7 marca) i Acid Drinkers (8 marca)

7 marca w warszawskim Klubie Stodoła wystąpią Apteka i Kryzys. W roli supportu zagrają Nancy Regan i Olaf Deriglasoff.

Kryzys - jeden z pierwszych polskich zespołów punk rockowych, założony w 1978 roku w Warszawie przez Roberta Brylewskiego (początkowo pod nazwą The Boors). Działał do 1981 roku. Kapela nie ograniczała się do punka, sięgając w swojej twórczości m.in. do reggae i jazzu. Kryzys w różnym okresach tworzyli m.in. Robert Brylewski, Maciej Góralski, Irek Wereński, Piotr Mrowiński, Marek Iwańczuk, Kamil Stoor, Tomasz Świtalski.

Apteka to jeden z najważniejszych polskich zespołów nurtu rockowo ­ alternatywnego. Sposób gry, przestrzenne brzmienie, celne teksty sprawiły że zespół na stałe zagościł na liście najpopularniejszych i najbardziej szanowanych grup na rodzimej scenie. W 2013 roku Apteka świętować będzie 30-sto lecie działalności scenicznej. W tym czasie zagrała setki koncertów w klubach oraz na festiwalach oraz dorobiła się 8 płyt.

Bilety w cenie:
35 pln - przedsprzedaż
42 pln w dniu koncertu

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) oraz w TicketClubie (Warszawa, ul. Bracka 25 - Księgarnia i Salon muzyczny Traffic Club);

Sprzedaż internetowa: Ebilet (www.ebilet.pl), Ticketpro (www.ticketpro.pl), Eventim (www.eventim.pl).

A już dzień później, w piątek 8 marca na deskach Stodoły zobaczymy Acid Drinkers.

Acid Drinkers to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały, będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od 23 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu - zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ok. 1000 koncertów.

Acid Drinkers mają na koncie 15 płyt. Są skuteczniejsi niż piłkarska reprezentacja Hiszpanii - z każdej gali Fryderyków na którą są zaproszeni wychodzą z przynajmniej jedną statuetką. W 2011 rozbili bank wynosząc ich aż 4 - m.in. za Przebój i Grupę Roku. Wydana w roku 2010 płyta "Fishdick Zwei" z coverami odbiła się szerokim echem w Polsce. Utwór "Love Shack"  przez 3 tygodnie wygrywał Listę Przebojów Trójki, zajmując pierwsze miejsce również w 1500 notowaniu. Kwasożłopy kują metal i krzeszą iskry i nic nie zapowiada by mieli poprzestać. Jesienią 2012 ruszyli w trasę koncertową promującą najnowszy album, na którym fani po raz pierwszy od 4 lat mają okazję posłuchać na żywo zupełnie nowych, autorskich utworów kapeli.

Bilety w cenie:
45 pln - przedsprzedaż
52 pln - w dniu koncertu

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) i TicketClubie (Warszawa, ul. Bracka 25 - Księgarnia i Salon muzyczny Traffic Club);
Sprzedaż internetowa: Ebilet (http://www.ebilet.pl ), Ticketpro (www.ticketpro.pl), Eventim (www.eventim.pl).

Konkurs:

Mamy do wygrania po pięć podwójnych wejściówek na każdy z koncertów. Odpowiedzi przesyłajcie do jutra (środa) do 12:00 na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Oprócz odpowiedzi podajcie swoje imię i nazwisko. W tytule maila podajcie nazwę zespołu, który Was interesuje.

Pytanie:

Koncert Apteka & Kryzys - Jak nazywa się trasa koncertowa, w ramach której Apteka i Kryzys zagrają warszawski koncert?

Koncert Acid Drinkers - Jaki tytuł nosi najnowszy album Acid Drinkers?

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Podwójne wejściówki otrzymują:

Apteka - Mariusz Kowalski, Mikołaja Opulski, Maciej Kubaszczyk
Acid Drinkers - Karolina Mazowiecka, Kuba Paulus, Edyta Gruz, Jan Jaroń, Dawid Talar

Gratulujemy!

To The Bone Steven Wilson

Oho, Steven Wilson tym razem chce być Peterem Gabrielem. Tak można sobie pomyśleć słuchając "To The Bone". Czasami włącza mu się Talk Talk,...Gramy dalej

7 /10
Rough Times Kadavar

"Nie chcemy być po prostu kolejnym rockowym zespołem, chcemy być najlepsi" - zapowiadali przed premierą nowego albumu berlińczycy z Kadavar....Gramy dalej

8 /10
Cold Like War
Gatunek: Metalcore
Kasabian ocena 8
For Crying Out Loud
Gatunek: Indie rock
Hurts ocena 7
Desire
Gatunek: Pop
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31