Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Zdobądź bilety na koncerty Siddharta

Zdobądź bilety na koncerty Siddharta

W naszym konkursie do wygrania bilety na koncerty Siddharta 23 marca w warszawskim klubie Proxima oraz dzień później w krakowskim klubie Kwadrat.

Zespół swoją nazwę zaczerpnął z książki Hermanna Hesse pt. Siddhartha. Muzyka Siddharta to mieszanka heavy metalu, gothic rocka z celtyckim motywami ludowymi. Aktualnie Siddharta uznawana jest w Słowenii za najbardziej popularną i uznaną grupę od czasów Laibach, który święcił swe triumfy w późnych latach '80. Zespół powstał w 1995 roku i ma na koncie 6 albumów.

Siddharta jest dobrze znana z wyjątkowych występów na żywo. Gra z taką samą pasją zarówno w małych klubach, jak i podczas dużych imprez. Ich koncerty stały się znane, prawie bez wyjątków, jako wyprzedane lub bardzo bliskie wyprzedania. Zespół koncertował również poza Słowenią (Chorwacja, Serbia, Austria, Niemcy, Polska, Szwecja).

23.03.2013 - Proxima/Warszawa

godz. 20:00

bilety: 49/59 zł
dostępne: ticketpro.pl, ebilet.pl, klub Proxima, Ticket Club (ul. Bracka 25)

24.03.2013 - Kwadrat/Kraków


godz. 20:00

bilety: 50/60 zł
dostępne: ticketpro.pl, ebilet.pl

Organizator: Agencja koncertowa PW Events oraz KnockOut Productions.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertów.

Konkurs:

Mamy do wygrania po dwa pojedyncze bilety na koncerty w obydwu miastach. Odpowiedzi przesyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Siddharta. W treści maila, oprócz odpowiedzi oraz imienia i nazwiska, wpiszcie nazwę miasta, w którym chcielibyście zobaczyć koncert. Nazwiska zwycięzców ogłosimy w poniedziałek po 10:00

Pytanie:

Nazwa zespołu pochodzi od książki Hermanna Hesse, ale Siddharta (właściwie Siddhartha) to imię pewnej postaci. O kim mowa?

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Odpowiedź na pytanie: Siddhartha, znany też jako Budda Siakjamuni, to założyciel buddyzmu. Bilety na koncerty otrzymują:

Kraków - Marcin Micek, Paweł Caniboł
Warszawa - Katarzyna Pucyk, Olga Zarzycka

Gratulujemy!

Battles In Flames

Jak dotąd Szwedzi zaliczyli tylko dwie poważne wpadki w karierze, a ich największą wadą nie jest brak pomysłu na same kompozycje, co kwestia brzmienia....Gramy dalej

8 /10
Lou Reed. Zapiski z podziemia Howard Sounes

"Nie ma co wyjaśniać. Jestem tym, kim jestem. Wszystko jest tym, czym jest i pierdolcie się." Tak Lou Reed skomentował pomysł napisania autobiografii....Gramy dalej

8 /10
Fabryka ocena 6
Sierpień
Gatunek: Rock
Sixx:A.M. ocena 7
Prayers for the Blessed (vol. 2)
Gatunek: Hard rock
Vader ocena 7
The Empire
Gatunek: Death metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniStyczeńnastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31