Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Paul McCartney wystąpi w Polsce!

Paul McCartney wystąpi w Polsce!

22 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie wystąpi Paul McCartney!

Paul McCartney ogłosił właśnie pierwszą datę koncertu na 2013 rok, który będzie częścią nowej trasy ‘Out There!’. W jej ramach Paul i jego zespół zawitają do wielu miejsc na całym świecie, również tam, gdzie nigdy jeszcze nie występowali. Kolejne daty zostaną ogłoszone w najbliższych tygodniach.

Legendarny muzyk potwierdził dzisiaj, że zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie w czerwcu tego roku - będzie to jego pierwszy koncert w Polsce.

Podczas blisko trzygodzinnych koncertów tour 'Out There!' Paul zagra piosenki z całej swojej kariery, jako artysta solowy, członek zespołu Wings i oczywiście The Beatles.

W ubiegłym roku mięło 40 lat, odkąd Paul McCartney wyruszył w trasę jako solowy artysta. W ciągu tych minionych czterech dekad Paul występował w wielu imponujących i zdumiewających miejscach, takich jak Koloseum w Rzymie, Plac Czerwony w Moskwie, Biały Dom, Meksyk (darmowy koncert dla ponad 400.000 ludzi), a nawet w kosmosie. Grając przez ponad dziesięć lat z zespołem w składzie Paul ‘Wix’ Wickens (klawisze), Brian Ray (gitara basowa/gitara), Rusty Anderson (gitara) i Abe Laboriel Jr (perkusja) Paul nigdy nie zawodzi podczas koncertów.

Rok 2012 rok, dzięki bijąca rekordy popularności trasie ‘On The Run!’, podbijającemu listy przebojów albumowi 'Kisses On The Bottom', czy też gwieździe w Alei Gwiazd w Hollywood, występom podczas Diamentowego Jubileuszu i Ceremonii Otwarcia Olimpiady w Londynie i tytułowi MusiCares Person of the Year, był dla ex-Beatlesa bardzo udany. Wszystko wskazuje na to, że podobnie będzie z rokiem 2013.

Bilety w cenach od 242 zł do 1100 zł wejdą do sprzedaży w piątek 22 marca o 10.00 na www.LiveNation.pl.

Więcej informacji o koncercie w Polsce: www.livenation.pl

www.paulmccartney.com.

Wołanie Eklektik

Sporą część życia spędziłem w Toruniu, a to właśnie w tym zjawiskowym mieście działa debiutujący właśnie EPką Eklektik.

Gramy dalej

7 /10
Humanz Gorillaz

Goryle boją się Brexitu i elekcji Donalda Trumpa. Przeczuwają, że nadciąga apokalipsa. Postanawiają więc zorganizować imprezę na koniec świata....Gramy dalej

5 /10
Self Supremacy
Gatunek: Metalcore
My Faith / My Curse
Gatunek: Hardcore
One More Light
Gatunek: Pop rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniCzerwiecnastępny
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30