Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Koncert Wierność jest LUX w Palladium

Koncert Wierność jest LUX w Palladium

4 kwietnia w warszawskim Palladium w ramach akcji “Wierność jest sexy" wystąpi Luxtorpeda.

Kwietniowy występ Litzy i spółki będzie nie lada gratką dla stołecznych fanów grupy. To pierwsza i prawdopodobnie jedyna okazja, aby w tym roku w Warszawie, wysłuchać w całości obu płyt zespołu.

Bilety są już w sprzedaży w cenie:
39 zł (przedsprzedaż)
45 zł (w dniu koncertu)

Można je nabyć w sieciach: Empik, Saturn, Media Markt, kasach biletowych klubów Proxima i Palladium oraz na eventim.pl

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

Organizatorami koncertu jest Fundacja Inicjatyw Młodzieżowych i studenci skupieni wokół akcji "Wierność jest sexy".

"Młodym ludziom coraz trudniej będzie zachować wierność w związku, bo media kreują rzeczywistość, w której niewierność jest czymś normalnym. Sprzyja temu na przykład nagłaśnianie przypadków rozpadu udanych małżeństw, np. aktora Mela Gibsona. Coraz powszechniejsze stają się powtórne związki, zawierane w myśl zasady: "nie układa ci się w małżeństwie, zmień żonę na nowszy model" - mówi Karol Wyszyński, inicjator akcji "Wierność jest sexy".

Inicjatywa wystartowała dwa lata temu. Wówczas to na ekranach kin pojawił się film "Och, Karol 2", zapowiadany piosenką "Wierność jest nudna". W tym czasie, w głowie kilku warszawskich studentów, narodził się pomysł wykreowania akcji będącej w totalnej opozycji do wspomnianego utworu. Symbolem został wyciągnięty palec z nałożoną na niego obrączką. Na Facebooku akcja zgromadziła już ponad 30 tys. fanów.

Do dziś akcję wsparło wiele gwiazd, m.in. Krzysztof Ziemiec, Ireneusz Krosny, Joanna Jabłczyńska, Radosław Pazura oraz zespół Love Story.

"Dlaczego Luxtorpeda? To obecnie jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy polski zespół grający naprawdę czadową muzykę. Nasz wybór był dodatkowo łatwy ze względu na dobry przekaz, jaki płynie z ich tekstów" - mówi koordynator koncertu, Mariusz Gutowski.

 

David Bowie. Starman. Człowiek, który spadł na ziemię Paul Trynka

Artystyczne dziwadło. Kosmita. Wielka zagadka i nieodkryta tajemnica świata popkultury. A może po prostu cyniczny manipulant, który jak nikt inny...Gramy dalej

9 /10
Księżyc Milczy Luty Furia

Zimowa aura nie odpuszcza. Black metalowa Furia prowadzi nas nocą do lasu. I w głąb ziemi. Tam gdzie ożywają duchy z ludowych podań. Tam gdzie...Gramy dalej

9 /10
In Flames ocena 8
Battles
Gatunek: Metal
Lou Reed. Zapiski z podziemia
Gatunek: Rock
Fabryka ocena 6
Sierpień
Gatunek: Rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniStyczeńnastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31