Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Muzyka / Newsy / Konkurs: Wygraj książkę Slash. Rockowy dom wariatów

Konkurs: Wygraj książkę Slash. Rockowy dom wariatów

Weź udział w naszym konkursie i wygraj biografię legendarnego gitarzysty - "Slash. Rockowy dom wariatów".

Fryzura jak u postaci z kreskówki, supermocne papierosy i najsłynniejszy cylinder rockowy na świecie - Slash to jedna ze współczesnych ikon gitary.

Ten niepowtarzalny gitarzysta, urodzony w Stoke-on-Trent, osiągnął swoją pozycję poprzez rozwiązły styl życia i sukcesy na listach przebojów pochodzącej z zachodniego wybrzeża Ameryki grupy Guns’N’Roses. Slash był niesamowicie płodny muzycznie, ale szybko zmieniający się układ z Axlem Rose’em, głównym wokalistą zespołu, w połowie lat dziewięćdziesiątych wiódł do nieuchronnego rozpadu kapeli. Slash podjął się więc swojego pierwszego indywidualnego projektu, grupy Snakepit, następnie grał w kapeli bluesowej, by później rozpocząć karierę jednego z najbardziej rozchwytywanych solistów gitarowych. W końcu Slash powrócił na szczyt z rockową formacją Velvet Revolver, supergrupą gwiazd rocka, które przeżyły swoje życie na tyle ostro, jak tylko potrafią przeżyć je byli członkowie rockowych kapel.

Jego historia to jeden wielki rockandrollowy wybryk, zapierające dech w piersiach życiowe show, płomienne konfrontacje z innymi muzykami, ale też niewiarygodna dyscyplina, unikatowy talent muzyczny i - rzecz jasna - kilka legendarnych rockowych kawałków.

"Slash. Rockowy dom wariatów" autorstwa Paula Stenninga ukazała się nakładem wydawnictwa Anakonda.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym książki.

Konkurs:

Mamy do wygrania pięć egzemplarzy książki. Odpowiedzi przesyłajcie na maila: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Slash. Nazwiska zwycięzców ogłosimy w piątek.

Pytanie:

Muzycy Guns N'Roses pojawili się w filmie "Pula śmierci", ostatnim z cyklu o Brudnym Harrym. W jednej ze scen Slash strzela... No właśnie, z czego?

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za Wasze maile, jak zwykle nie zawiedliście. Oczywiście, w filmie Slash strzela z harpuna. Książki otrzymują: Daniel Martyka, Mateusz Kołodziej, Łukasz Dolny, Jan Kotowski, Joanna Sobczak. Gratulujemy!

Fire on the Floor Beth Hart

Jedna z najciekawszych, współczesnych amerykańskich wokalistek - Beth Hart wydała kolejną interesującą płytę, którą udowadnia niezwykle wysoki...Gramy dalej

9 /10
Album of the Year Faith No More

Fatalne przyjęcie przez krytyków, komercyjna klęska i wreszcie rozpad zespołu na kilkanaście lat - żadnej innej płycie Faith No More reedycja...Gramy dalej

8 /10
Usurpress ocena 7
The Regal Tribe
Gatunek: Death metal
Coma ocena 6
2005 YU55
Gatunek: Alternative rock
Saxon ocena 8
Let Me Feel Your Power
Gatunek: Heavy metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31