Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Dust N Brush powraca z nowym materiałem

Dust N Brush powraca z nowym materiałem

Siewierscy techniczni death metalowcy przypominają o sobie nowym materiałem EP zatytułowanym "Exist For What You"ll Die For", który jest jednocześnie zapowiedzią drugiego albumu w historii grupy.

EP-ka na którą składają się trzy utwory, w tym jeden, który znajdzie się na longplayu to nowoczesny miks technicznego i melodyjnego death metalu o progresywnym zacięciu. Fani takich zespołów jak Veil of Maya, Within The Ruins, Beyond Creation, Archons powinni być usatysfakcjonowani.

Światowa premiera albumu odbędzie się 11 maja poprzez profile społecznościowe internetowe zespołu oraz za pośrednictwem platform takich jak bandcamp, 8merch i innych.

Tak premierę komentuje sam zespół: "Czas jaki przeznaczyliśmy na realizację tej EP z całą pewnością nie poszedł na marne. W międzyczasie zagraliśmy koncerty u boku Vader i Hate co pozwoliło nam na świeżo podejść do zarejestrowanych już śladów i nadać im trochę surowego, stricte death metalowego charakteru. Ostatnie pół roku było dla nas sporym wyzwaniem, któremu jak sądzimy doskonale podołaliśmy i w tej chwili nie możemy się doczekać reakcji recenzentów oraz słuchaczy. To mocny, złożony, melodyjny ale bardzo dojrzały materiał, który powinien wzbudzić - miejmy nadzieję - nawet skrajne emocje i opinie. Do zobaczenia na koncertach i festiwalach na których się pojawimy. Na jesieni zakończymy promocję EP i skupimy się na longplayu. Póki co, czekajcie na EP i dajcie nam znać co sądzicie."

Przypominamy, że premiera "Exist For What You’’ll Die For" odbędzie się już 11 maja. Po szczegóły odsyłamy na facebook.com/dustnbrush.

Out of the Voiceless Grave The Lurking Fear

Dokładnie taki death metal lubię. Szybki, surowy, bez technicznych wygibasów i zbędnych ceregieli.

Gramy dalej

7 /10
Respekt Korpus

W latach osiemdziesiątych Korpus to była pierwsza liga i znacząca nazwa. Wojowali na scenie obok TSA, KATa i Turbo, będąc zarazem jednym z symboli...Gramy dalej

7 /10
Wolves
Gatunek: Punk
Power of Peace
Gatunek: Funk
Heatwave
Gatunek: Hardcore
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniWrzesieńnastępny
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30