Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Pendofsky oraz Jimi Hendrix Tribute Band w Ośrodku Kultury Ochoty

Pendofsky oraz Jimi Hendrix Tribute Band w Ośrodku Kultury Ochoty

Koncert Pendofsky z okazji Międzynarodowego Dnia Basu oraz występ Artur King Band z projektem Jimi Hendrix Tribute Band to najbliższe wydarzenia w zaplanowane w warszawskim Ośrodku Kultury Ochoty.

10 maja - Pendofsky - I Love Bass

Z okazji Międzynarodowego Dnia Basu zapraszamy na koncert Pendofsky - I Love Bass. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na renowację starych polskich gitar basowych Defil, które przy odrobinie serca mogą jeszcze grubo zabrzmieć.

Tym razem proponujemy autorski materiał skierowany dla miłośników oldschoolowych, jazzowo-fusionowych brzmień inspirowanych muzyką The Meters, czy Charlesa Wrighta. Podczas koncertu będzie można posłuchać najnowszy autorski materiał oraz stare hity takie jak "Pendox" czy " Psychobaton" grane często na koncertach.

godz. 19.30
Bilety: 25 zł

11 maja - Cuerdas

Zespół założony przez młodych ludzi, których połączyła wspólna pasja. Cuerdas od 3 lat gra punk rocka w jego różnych odmianach. Mają kilka swoich energetycznych numerów oraz covery, w których eksperymentują. Duży nacisk kładą na teksty. Grają głównie dla frajdy, ale zapewniają, że mają coś do przekazania. Każdy z muzyków ma już swoje obowiązki, chodzą do różnych szkół, ale łączą ich wspólne próby i muzyka. Zaliczyli już trochę występów, ale samodzielny koncert będzie dla nich czymś nowym.
Skład: Jakub Piątkowski - bass; Bartłomiej Piątkowski - perkusja; Jan Klamka - gitara; Filip Klamka - wokal

godz. 19.00
Bilety: 5 zł

17 maja - Artur King Band. Jimi Hendrix Tribute Band

Jimi Hendrix Tribute Band to projekt gitarzysty Artura "King'a" Sienickiego z utworami legendarnego gitarzysty, który odbywa się w stolicy od kilku lat - każdej jesieni, z okazji rocznicy śmierci i/lub urodzin Jimiego. Do tej pory koncerty okolicznościowe odbywały się w klubie 55 i Piwnicy pod Harendą ale także w Stacji Falenica i Szkole 69. Specjalnie wyselekcjonowany, co roku inny, oryginalny i łączący pokolenia skład muzyków oraz porywający program wieczoru - to na pewno zainteresuje fanów (nie tylko) gitary - oraz publiczność ciekawą muzycznych eksperymentów i nietypowych aranżacji.

Tym razem w Ośrodku Kultury Ochoty wystąpi skład instrumentalny, w którym poza Arturem usłyszymy muzyków wszystkich pokoleń - na basie Piotr Olszewski, organy Hammonda - Marcin Cichocki, oraz dwaj perkusiści (jednocześnie) - reprezentujący całkiem inne pokolenia i szkoły grania: Dominik Jaske i Adam Lewandowski.

godz. 19.00
Bilety: 25 (przedsprzedaż), 30 zł (w dniu imprezy).

Ośrodek Kultury Ochoty, ul. Grójecka 75, Warszawa
www.oko.com.pl

 

Wołanie Eklektik

Sporą część życia spędziłem w Toruniu, a to właśnie w tym zjawiskowym mieście działa debiutujący właśnie EPką Eklektik.

Gramy dalej

7 /10
Humanz Gorillaz

Goryle boją się Brexitu i elekcji Donalda Trumpa. Przeczuwają, że nadciąga apokalipsa. Postanawiają więc zorganizować imprezę na koniec świata....Gramy dalej

5 /10
Self Supremacy
Gatunek: Metalcore
My Faith / My Curse
Gatunek: Hardcore
One More Light
Gatunek: Pop rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniCzerwiecnastępny
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30