Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Pendofsky oraz Jimi Hendrix Tribute Band w Ośrodku Kultury Ochoty

Pendofsky oraz Jimi Hendrix Tribute Band w Ośrodku Kultury Ochoty

Koncert Pendofsky z okazji Międzynarodowego Dnia Basu oraz występ Artur King Band z projektem Jimi Hendrix Tribute Band to najbliższe wydarzenia w zaplanowane w warszawskim Ośrodku Kultury Ochoty.

10 maja - Pendofsky - I Love Bass

Z okazji Międzynarodowego Dnia Basu zapraszamy na koncert Pendofsky - I Love Bass. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na renowację starych polskich gitar basowych Defil, które przy odrobinie serca mogą jeszcze grubo zabrzmieć.

Tym razem proponujemy autorski materiał skierowany dla miłośników oldschoolowych, jazzowo-fusionowych brzmień inspirowanych muzyką The Meters, czy Charlesa Wrighta. Podczas koncertu będzie można posłuchać najnowszy autorski materiał oraz stare hity takie jak "Pendox" czy " Psychobaton" grane często na koncertach.

godz. 19.30
Bilety: 25 zł

11 maja - Cuerdas

Zespół założony przez młodych ludzi, których połączyła wspólna pasja. Cuerdas od 3 lat gra punk rocka w jego różnych odmianach. Mają kilka swoich energetycznych numerów oraz covery, w których eksperymentują. Duży nacisk kładą na teksty. Grają głównie dla frajdy, ale zapewniają, że mają coś do przekazania. Każdy z muzyków ma już swoje obowiązki, chodzą do różnych szkół, ale łączą ich wspólne próby i muzyka. Zaliczyli już trochę występów, ale samodzielny koncert będzie dla nich czymś nowym.
Skład: Jakub Piątkowski - bass; Bartłomiej Piątkowski - perkusja; Jan Klamka - gitara; Filip Klamka - wokal

godz. 19.00
Bilety: 5 zł

17 maja - Artur King Band. Jimi Hendrix Tribute Band

Jimi Hendrix Tribute Band to projekt gitarzysty Artura "King'a" Sienickiego z utworami legendarnego gitarzysty, który odbywa się w stolicy od kilku lat - każdej jesieni, z okazji rocznicy śmierci i/lub urodzin Jimiego. Do tej pory koncerty okolicznościowe odbywały się w klubie 55 i Piwnicy pod Harendą ale także w Stacji Falenica i Szkole 69. Specjalnie wyselekcjonowany, co roku inny, oryginalny i łączący pokolenia skład muzyków oraz porywający program wieczoru - to na pewno zainteresuje fanów (nie tylko) gitary - oraz publiczność ciekawą muzycznych eksperymentów i nietypowych aranżacji.

Tym razem w Ośrodku Kultury Ochoty wystąpi skład instrumentalny, w którym poza Arturem usłyszymy muzyków wszystkich pokoleń - na basie Piotr Olszewski, organy Hammonda - Marcin Cichocki, oraz dwaj perkusiści (jednocześnie) - reprezentujący całkiem inne pokolenia i szkoły grania: Dominik Jaske i Adam Lewandowski.

godz. 19.00
Bilety: 25 (przedsprzedaż), 30 zł (w dniu imprezy).

Ośrodek Kultury Ochoty, ul. Grójecka 75, Warszawa
www.oko.com.pl

 

For Crying Out Loud Kasabian

Mając słabość do niegrzecznych chłopców urodzonych na Wyspach Brytyjskich, chyba nie sposób ocenić kolejnego albumu Kasabian inaczej jak pozytywnie....Gramy dalej

8 /10
Desire Hurts

Mój ulubiony duet wydał kolejną, wielką płytę. Inną niż do tej pory, utrzymaną w konwencji, która przynajmniej na razie kompletnie mi do Hurts...Gramy dalej

7 /10
Lebowski ocena 7
Plays Lebowski
Gatunek: Art Rock
Fractured
Gatunek: Progressive rock
BCCIV
Gatunek: Hard rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31