Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Już w niedzielę startują Juwenalia Gliwickie IGRY 2013

Już w niedzielę startują Juwenalia Gliwickie IGRY 2013

12 maja rozpocznie się tegoroczna edycja Juwenaliów Gliwickich, które będą przebiegać pod hasłem "Projekt Igry'13".

Zaczynamy w niedzielę (12.05) Grą Miejską, a później przenosimy się na imprezę Water Power do przystani Marina Gliwice. Na miejscu wiele konkursów z bardzo atrakcyjnym nagrodami. Wieczór zakończy występ kapeli Dżentelmenels.

przelot balonem,
przelot samolotem sportowym,
przejażdżka z kierowcą rajdowym

Na poniedziałek (13.05) zaplanowaliśmy odrobinę kultury. Swoim stand-up'em "One Man Show" rozbawi nas Tomasz Jachimek, a następnie studencki kabaret Socratiron. Jednak to nie wszystko, specjalnie dla was wystąpi również kabaret Hrabi w programie "Co jest śmieszne"

We wtorek (14.05) długo oczekiwana biesiada piwna. Wystąpią JaHoo, Focus oraz gwiazda wieczoru TABU. Dodatkowo odbędą się pokazy beatboxu i breakdance'a. Przygotowaliśmy również wiele innych atrakcji między innymi ścianę wspinaczkową, ściany do malowania graffiti, oraz tor gokartowy.

Środa (15.05) czyli wielkie grillowanie między akademikami połączone z pokazem filmowym. Kto będzie miał siły może je zachować na późniejsze szaleństwo w klubach studenckich Spirala oraz Zoom.

Od czwartku (16.05) naprawdę zaczyna się dziać. Z placu krakowskiego startuje korowód studentów przebranych za najróżniejsze postacie, a zatrzymuje się dopiero na lotnisku Aeroklubu gliwickiego. Tam czeka  nas potężna dawka muzyki. Jako pierwszy wystąpi zespół Mandat, następnie Absynth, Carrantouhill, My Riot i Luxtorpeda. Koncerty będzie można usłyszeć na antenie Antyradia.  Dodatkowo każdy, kto pragnie dużej dawki adrenaliny, będzie miał okazję do skoku z 60 metrów na bungee podczas Igrów!

Cena: w przedsprzedaży - 70 zł, w dniu imprezy - 80 zł. Bilety do kupienia w KS Spirala oraz on-line: http://goo.gl/wvfFj. Regulamin dostępny na stronie igry.polsl.pl

W piątek (17.05) kontynuacja koncertów ! LineUp jest naprawdę insteresujący Hajva, O.S.T.R., Indios Bravos, Elektryczne Gitary i Gooral. Piątkowe granie również dostępne będzie na antenach Antyradia. Wolne chwile od koncertów można będzie spędzić w wesołym miasteczku JN Lunapark z Czech.

Jak co roku, impreza organizowana jest wyłącznie przez studentów Politechniki Śląskiej, dzięki czemu ponownie jest bezpłatna.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym imprezy.

Gods Of Violence Kreator

Mille Petrozza na czternastym albumie studyjnym Kreator pt. "Gods Of Violence" ogłasza: Szatan jest rzeczywistością!

Gramy dalej

8 /10
The Last Night of The Electrics Status Quo

Status Quo legendą jest i basta. Wystarczy wspomnieć, że od 1962 roku do dziś, nagrali 60 piosenek, które znalazły się na brytyjskiej liście...Gramy dalej

6 /10
Mad Season
Gatunek: Hardcore
Wastelands
Gatunek: Post-rock
Origin ocena 6
Unparalleled Universe
Gatunek: Death metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniLipiecnastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31