Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / IBANEZ GUITAR FESTIVAL 2013 i niedzielne warsztaty Focused Workshops oraz ekskluzywne zajęcia Masterclass

IBANEZ GUITAR FESTIVAL 2013 i niedzielne warsztaty Focused Workshops oraz ekskluzywne zajęcia Masterclass

Ibanez Guitar Festival 2013 odbędzie się 22 i 23 czerwca na terenie Meinl Distribution w Gutenstetten, w Niemczech. Znamy już artystów, którzy wezmą w nim udział oraz kolejność ich występów. Przedsprzedaż biletów trwa.

Chociaż w sobotę będziecie mogli wziąć udział w różnych warsztatach, to niewątpliwie główną atrakcją tego dnia będą występy artystów. Jednakże w niedzielę, wszystko będzie się kręcić wokół lekcji i nauki.

Proszę zwrócić uwagę, że przewidzieliśmy różny program dla obu festiwalowych dni!

Po pierwsze, zaproponujemy sześć warsztatów “Focused Workshops", otwartych dla wszystkich posiadaczy 2-dniowego biletu. Poza tym, będziecie mogli wziąć udział w trzech ekskluzywnych zajęciach Masterclass, na których liczba miejsc uczestników została ograniczona do 15 osób na każde takie zajęcia. Udział w nich wymaga posiadania specjalnych biletów Masterclass.

 

Focused Workshops w niedzielę, 23 czerwca

Podczas Focused Workshops, Paul Gilbert, Gary Wilis, Tosin Abasi, Andrew "The Bullet“ Lauer, Jan Zehrfeld i Thomas Brendgens-Mönkemeyer zagłębią się w tematy takie jak technika gry, brzmienie i ćwiczenia. Wszystko to zostanie omówione w szczegółach. Przewidziano również czas na pytania od publiczności.

Uwaga: Aby wejść na festiwal w niedzielę, wymagany jest bilet dwudniowy! Wyłącznie bilet dwudniowy (o ilości ściśle limitowanej do 300szt.) upoważnia do wstępu na teren festiwalu podczas obu festiwalowych dni. Bilety tylko na niedzielę nie są dostępne.

Ekskluzywne zajęcia Masterclass w niedzielę, 23 czerwca


Poza Focused Workshops, Paul Gilbert, Gary Willis i Tosin Abasi będą gospodarzami oddzielnych zajęć Masterclass. Te 3 ekskluzywne szkolenia trwają po 90 minut, a w każdym z nich może wziąć udział 15 osób. Uczestnicy mogą przynieść na zajęcia własne instrumenty (gitara/bass). Ewentualnie będziecie mogli za darmo, na czas zajęć, wypożyczyć instrument z aktualnego programu sprzedaży Ibanez.

Uwaga: Aby uczestniczyć w zajęciach Masterclass, potrzebny jest bilet, który należy zakupić dodatkowo, poza biletem dwudniowym!

 

Dostępne bilety

 

Bilet jednodniowy (ważny tylko 22 czerwca 2013)


Rezerwacja z wyprzedzeniem:

Dorośli € 25.- wraz z Festiwalową koszulką € 32,-

Uczniowie/studenci € 15,- wraz z Festiwalową koszulką € 22,.-


Kasa biletowa:

Dorośli € 29.-

Uczniowie/studenci € 15,-

 

Bilet dwudniowy (ważny 22 i 23 czerwca; dostępnych jest tylko 300 biletów)


Tylko rezerwacja z wyprzedzeniem:

Dorośli € 40,- wraz z Festiwalową koszulką € 47,-

Uczniowie/studenci € 35,- wraz z Festiwalową koszulką € 42,-

 

Bilet na zajęcia Masterclass (ważny na wybrane zajęcia Masterclass - dostępnych jest tylko 15 biletów na każde zajęcia Masterclass)


Tylko rezerwacja z wyprzedzeniem:

Dorośli/uczniowie/studenci € 100,-

 

Aby zarezerwować bilety z wyprzedzeniem, zapraszamy na www.meinlshop.de/de/ibanez/tickets/1

Uczestniczący artyści, kolejność występów i więcej: www.ibanezguitarfestival.eu

Zostań fanem na Facebooku: www.facebook.com/ibanezguitarfestival.eu

Suicide Silence Suicide Silence

Na początek od razu zaznaczę, że nie podoba mi się, ani obecność Eddiego Hermidy w Suicide Silence, ani renesans nu-metalu, ani tym bardziej nagranie...Gramy dalej

5 /10
Gemini Suite Jon Lord

Ktoś musiał być pierwszy. Więc to nie tak, że pstryknięto palcami i powstał "S&M" Metalliki albo "Moment of Glory" Scorpionsów, nie wspominając...Gramy dalej

5 /10
Power Trip ocena 7
Nightmare Logic
Gatunek: Thrash metal
Return to Ommadawn
Gatunek: Progressive rock
Soen ocena 7
Lykaia
Gatunek: Progressive metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniLutynastępny
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28