Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Wydawnictwo Kolory Nadziei już w czerwcu

Wydawnictwo Kolory Nadziei już w czerwcu

9 czerwca 2013 roku to dzień premiery wyjątkowego wydawnictwa muzycznego - Kolory Nadziei.

Na ten moment czekali wszyscy, którzy 4 października ubiegłego roku wypełnili tłumnie Salę Kongresową by zobaczyć na żywo widowisko muzyczno-teatralne o tej samej nazwie. Cały projekt był przygotowywany i dopracowywany w każdym szczególe przez ostatnie 3 lata.

9 czerwca w sprzedaży pojawi się niezwykły album w twardej oprawie, który zawiera dwa różnorodne stylistycznie albumy muzyczne tworzące ścieżkę dźwiękową spektaklu, ale stanowiące odrębną jakość.

Pomimo ewidentnych różnic wynikających z kompozycji, sposobu aranżacji i instrumentacji zawartych na nich utworów, łączy je jednak wspólna idea. Zarówno płyta "Wielki dzień" Ryszarda Wolbacha (autor tekstów, kompozytor, wokalista, gitarzysta, współzałożyciel zespołów Babsztyl i Harlem), jak i "Tajemna moc" Sopor (pod tym pseudonimem kryje się także młody, bardzo zdolny i oryginalny kompozytor, autor tekstów i współproducent - Kamil Szafraniec), są opowieścią o człowieku, jego obawach, lękach ale również jego ogromnych możliwościach w skutecznej walce ze swoimi słabościami. Projekty te łączą w sobie niezłomną wiarę w człowieka, w jego nieograniczone w zasadzie możliwości doskonalenia siebie.

Współproducentem i realizatorem nagrań albumu "Wielki dzień" jest Ryszard Szmit, natomiast za współprodukcję muzyczną "Tajemnej mocy" odpowiada Michał Jelonek, skrzypek znany z działalności solowej a także z występów w zespołach Hunter, Orkiestra Dni Naszych, a wcześniej Ankh.

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

Całość będzie wydana w formie ekskluzywnego albumu w twardej oprawie z książką autorstwa Barbary Szafraniec. Cena w przedsprzedaży i w dniu premiery wyniesie 65 złotych, natomiast później wzrośnie do 85 zł. Przedsprzedaż rozpocznie się 24 maja na stronie www.kolorynadziei.pl.

Tego samego dnia w połączeniu z premierą wydawnictwa odbędą się dwa spektakle Kolory Nadziei - Sala MOK Podlasie w Siedlcach, godz.17.00 i 20.00. Cena biletu 70 zł

Natomiast 20 września kolejne widowisko - tym razem w Lublinie.

Wydawnictwo i spektakle Kolory Nadziei promują dwa single. Obydwa nagrania dostępne są na oficjalnym profilu https://www.facebook.com/Kolory.Nadziei. Tam również znajdują się galerie zdjęć oraz szczegółowe informacje o artystach.

Mons Mons

Chciałoby się powiedzieć, że oto wreszcie polski indie rock wystawił ciekawsko głowę ponad granice typowego dla naszej alternatywy brzmienia....Gramy dalej

7 /10
Pick Your Poison Selwyn Birchwood

Selwyn Birchwood zdążył wydać własnym sumptem dwie płyty, nim zgłosili się do niego przedstawiciele Alligator Records z propozycją, by dołączył...Gramy dalej

7 /10
Under Stars
Gatunek: Pop
Post-Traumatic Stress Disorder
Gatunek: Industrial rock
One More Time with Feeling
Gatunek: Rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniMajnastępny
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31