Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Muzyka / Newsy / Podajemy timingi na festiwal Wacken Open Air

Podajemy timingi na festiwal Wacken Open Air

Znamy oficjalną rozpiskę Festiwalu Wacken Open Air.

Prezentuje się ona następująco:

31.07.2012
W.E.T STAGE:
11:00 - 11:20     Harpyie
11:50 - 12:10     tba.
13:20 - 13:40     MB Winner Greece
14:10 - 14:30     MB Winner Lithuania
15:25 - 15:45     MB Winner Faroe Islands
16:15 - 16:35     MB Winner South Africa
17:05 - 17:25     MB Winner Italy
17:55 - 18:15     MB Winner Latvia
18:45 - 19:05     MB Winner Uruguay
19:35 - 19:55     MB Winner Iceland
20:25 - 20:45     MB Winner Slovakia
21:15 - 21:35     MB Winner Spain
22:05 - 22:25     MB Winner Portugal
22:55 - 23:15     MB Winner France
23:30 - 00:30     Mambo Kurt

HEADBANGER STAGE:
11:25 - 11:45     Victims Of Madness
12:15 - 13:15     Henry Rollins - Spoken Word
13:45 - 14:05     MB Winner United Kingdom
14:35 - 15:20     Wrestling
15:50 - 16:10     MB Winner Luxembourg
16:40 - 17:00     MB Winner China
17:30 - 17:50     MB Winner Ireland
18:20 - 18:40     MB Winner Sweden
19:10 - 19:30     MB Winner Canada
20:00 - 20:20     MB Winner Hungary
20:50 - 21:10     MB Winner Russia
21:40 - 22:00     MB Winner India
22:30 - 22:50     MB Winner Romania
23:20 - 23:25     Winner Ceremony Soccer Award
00:35 - 03:00     Metal Karaoke

BEER GARDEN STAGE
14:00 - 15:00     Hellride
16:00 - 17:00     Bob Wayne
18:00 - 19:00     Mambo Kurt
20:00 - 21:00     W:O:A Firefighters
22:00 - 23:00     Mandowar

WACKINGER STAGE
10:00 - 11:00     Impius Mundi
12:00 - 13:00     Feuerschwanz
14:00 - 15:00     Coppelius
16:00 - 17:00     Fejd
18:00 - 19:00     Pampatut
20:00 - 21:00     Russkaja
22:00 - 23:30     tba.

MOVIE FIELD
22:00 - 22:30     tba.
22:30 - 00:00     tba.
00:00 - 03:00     tba.

METAL CHURCH
18:00 - 21:00     Faun
tba.

01.08.2012
BLACK STAGE
16:00 - 16:45     Skyline
17:15 - 18:00     Annihilator
18:30 - 19:30     Thunder
20:15 - 21:45     Deep Purple

TRUE MATAL STAGE
22:15 - 00:00     Rammstein

W.E.T STAGE
11:00 - 12:00     Russkaja
12:40 - 13:00     MB Winner Mexico
13:40 - 14:00     MB Winner Poland
14:40 - 15:00     MB Winner Caucasian Rep.
15:40 - 16:25     Eskimo Callboy
17:30 - 18:15     9mm
19:20 - 20:05     Soulless
21:10 - 21:55     Alpha Tiger
23:15 - 00:00     Dezperadoz
01:05 - 03:00     Metal Karaoke

HEADBANGER STAGE
12:10 - 12:30     MB Winner Germany
13:10 - 13:30     MB Winner Central America
14:10 - 14:30     MB Winner Japan
15:10 - 15:30     MB Winner Belgium
16:35 - 17:20     Wrestling
18:25 - 19:10     Haggard
20:15 - 21:00     Die Kassierer
22:05 - 23:05     Henry Rollins - Spoken Word
00:10 - 00:55     Ragnarok

BEER GARDEN STAGE
13:00 - 14:00     Hellride
15:00 - 16:00     Mandowar
17:00 - 18:00     Bob Wayne
19:00 - 20:00     W:O:A Firefighters
21:00 - 22:00     tba.

WACKINGER STAGE:
11:00 - 12:00     Impius Mundi
13:00 - 14:00     Pampatut
15:00 - 16:00     Feuerschwanz
17:00 - 18:00     Rabenschrey
19:00 - 20:00     Versengold
21:00 - 22:00     Faun

METAL CHURCH
11:00 - 14:00     Harpyie
tba.

MOVIE FIELD
00:00 - 03:00     tba.

02.08.2013
BLACK STAGE

11:00 - 12:00     Neaera
13:30 - 14:30     tba.
16:00 - 17:00     Ihsahn
18:30 - 19:30     Agnostic Front
21:00 - 22:15     Motörhead
00:15 - 01:30     ASP

TRUE MAETAL STAGE
12:15 - 13:15     Tristania
14:45 - 15:45     Powerwolf
17:15 - 18:15     Pretty Maids
19:45 - 20:45     Sabaton
22:30 - 00:00     Doro
01:45 - 03:00     Grave Digger

PARTY STAGE
11:00 - 12:00     Russkaja
13:30 - 14:30     Eisbrecher
16:00 - 17:00     Ugly Kid Joe
18:30 - 19:30     Soilwork
21:00 - 22:15     Corvus Corax Meets Wadokyo
00:15 - 01:30     Amorphis

HEADBANGER STAGE
11:40 - 12:10     Eat The Gun
13:00 - 13:30     Nachtblut
14:35 - 15:05     Dr. Living Dead
15:55 - 16:40     Black Messiah
18:00 - 18:45     Mustasch
19:35 - 20:20     Legion Of The Damned
21:25 - 22:25     Anvil
23:45 - 00:40     Wrestling
02:00 - 03:00     Bullet

W.E.T STAGE
11:00 - 11:30     Benighted
12:20 - 12:50     Stahlmann
13:40 - 14:25     Naglfar
15:15 - 15:45     Kamikaze Kings
16:50 - 17:50     Henry Rollins - Spoken Word
18:55 - 19:25     Heavens Basement
20:30 - 21:15     Whitechapel
22:35 - 23:35     Leprous
00:50 - 01:50     tba.

WACKINGER STAGE
11:00 - 12:00     Harpyie
13:00 - 14:00     Impius Mundi
16:00 - 17:00     Pampatut
19:00 - 20:00     tba.
22:00 - 23:00     Feuerschwanz

03.08.2013
BLACK STAGE

13:15 - 14:15     Fear Factory
15:45 - 16:45     Lamb of God
18:30 - 19:30     Danzig
21:00 - 22:30     Alice Cooper
00:30 - 01:30     Lingua Mortis feat. Rage

TRUE MATAL STAGE
12:00 - 13:00     Alestorm
14:30 - 15:30     Die Apokalyptischen Reiter
17:00 - 18:15     Anthrax
19:45 - 20:45     Trivium
22:45 - 00:15     Nightwish
01:35 - 01:40     Promoters Farewell & Thanks
01:45 - 02:45     Subway To Sally
02:45 - 02:55     Outro

PARTY STAGE
13:15 - 14:15     Devil Driver
15:45 - 16:45     Sonata Arctica
18:30 - 19:30     Callejon
21:00 - 22:15     Candlemass
00:30 - 01:30     Meshuggah

HEADBANGER STAGE
12:00 - 12:45     Hate Squad
13:30 - 14:00     NullDB
14:50 - 15:50     Scott Ian - Spoken Word
16:40 - 17:25     Dew-Scented
18:15 - 19:00     Serum 114
19:50 - 20:20     Emergency Gate
21:25 - 22:10     Wrestling
23:15 - 00:00     Kärbholz
01:05 - 01:50     Hardcore Superstar

W.E.T STAGE
12:50 - 13:20     Chrome Molly
14:10 - 14:40     tba.
16:00 - 16:30     Spitfire
17:35 - 18:05     Secret Sphere
19:10 - 19:40     Rebattered
20:30 - 21:15     Fozzy
22:20 - 23:05     Dunderbeist
00:10 - 00:55     Kryptos
02:00 - 03:00     Crematory

WACKINGER STAGE
11:00 - 12:00     Harpyie
13:00 - 14:00     Pampatut
16:00 - 17:00     Impius Mundi
19:00 - 20:00     Feuerschwanz
22:00 - 23:00     Finsterforst

BEER GARDEN STAGE
11:00 - 12:00     Mandowar
13:00 - 14:00     W:O:A Firefighters
16:00 - 17:00     Bob Wayne
18:00 - 19:00     Hellride
20:00 - 21:00     Mambo Kurt
22:00 - 23:00     tba.

GALERIA
Zaklęty krąg Cugowscy

Krzysztof Cugowski jest na polskiej rockowej scenie od zawsze, zaś jego dwaj synowie Piotr i Wojciech od prawie zawsze, ale po raz pierwszy wspólnie...Gramy dalej

8 /10
Atoma Dark Tranquillity

Giganci szwedzkiej sceny melodyjnego death metalu od blisko piętnastu lat nie splamili się słabym wydawnictwem.

Gramy dalej

9 /10
CETI ocena 9
Snakes of Eden
Gatunek: Heavy metal
Green Day ocena 8
Revolution Radio
Gatunek: Pop punk
Hunter ocena 3
NieWolnOść
Gatunek: Metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniGrudzieńnastępny
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31