Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Rock For People już w poniedziałek

Rock For People już w poniedziałek

Od poniedziałku na terenie dawnego lotniska w  Hradec Králové rozpoczyna się wielka uczta rockowo-elektroniczna Rock for People. 19-tą edycję będziemy świętować wraz z Thirty Seconds To Mars, Papa Roach, Queens Of The Stone Age, A Day To Remember, The Devil Wears Prada, The Ghost Inside, Billy Talent, Modestep, Borgore i wieloma innymi artystami.

Koncertowe maratony, imprezy przy DJ-setach do białego rana i mnóstwo atrakcji czeka na festiwalowiczów zaledwie 50 km od polsko-czeskiej granicy w Kudowie Zdrój. Jeśli ktoś spóźnił się z zakupem biletu w polskiej przedsprzedaży online, ma jeszcze szansę nabyć wejściówkę po drodze na Rock for People, właśnie w Kudowie - szczegóły sprzedaży i dokładne miejsce sklepu znajdziecie TUTAJ. 4-dniowe karnety dostępne są w cenie 269 zł, a bilety na poszczególne dni za 119 zł (wtorek), 139 zł (środa, czwartek), 59 zł (piątek). Wstęp na poniedziałkowy warm-up jest bezpłatny. Bilety nie zawierają opłaty za nocleg na polu namiotowym.

Na oficjalnej polskiej stronie festiwalu www.rockforpeople.pl znajdziecie festiwalową mapkę, przydatne informacje o dojeździe i samym Festivalparku, a także przewodnik po najnowszych atrakcjach. Jeśli planujecie wybrać się na wielką ucztę muzyczną autem, poszukujecie kompanów do wspólnej podróży, lub nie macie jak się zabrać do Hradca, umówcie się na wspólny przejazd z innymi festiwalowiczami za pomocą aplikacji OtoDojazd.

W trakcie Rock for People 2013, koniecznie strzelajcie festiwalowe foty, a po powrocie wrzucajcie na swój facebookowy profil z tagiem #rfp2013pl - autorzy najciekawszych zdjęć mają szansę zgarnąć wejściówki na kolejną, 20-tą już edycję Rock for People!

Wołanie Eklektik

Sporą część życia spędziłem w Toruniu, a to właśnie w tym zjawiskowym mieście działa debiutujący właśnie EPką Eklektik.

Gramy dalej

7 /10
Humanz Gorillaz

Goryle boją się Brexitu i elekcji Donalda Trumpa. Przeczuwają, że nadciąga apokalipsa. Postanawiają więc zorganizować imprezę na koniec świata....Gramy dalej

5 /10
Self Supremacy
Gatunek: Metalcore
My Faith / My Curse
Gatunek: Hardcore
One More Light
Gatunek: Pop rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniCzerwiecnastępny
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30