Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Przypominamy o koncertach Gojira

Przypominamy o koncertach Gojira

Gojira w sierpniu odwiedzi Polskę z dwoma koncertami. Do zapowiedzianego wcześniej występu w Warszawie, Francuzi dodali kolejny w Krakowie. Zespół na krakowskim koncercie supportować będzie Ketha. Wielokrotnie pisaliśmy o Gojira i ich koncertach w Polsce, więc tym razem chcemy przybliżyć Wam ich krakowski support.

Ketha to wspaniali kontynuatorzy twórczości niezapomnianego Kobonga. Którzy kapitalnie ją rozwinęli i wzbogacili. Drugi krążek studyjny krakowskiej Kethy, wydany w 2012 roku "2nd Sight" (gościnnie Vogg i Rasta z Decapitated, Maciek Miechowicz z Neumy), zebrał - jak najbardziej zasłużenie! - fantastyczne recenzje. Kapela dowodzona przez Maćka Janasa (MrTrip) stworzyła bowiem prawdziwe dźwiękowe monstrum, korzystając nie tylko z kobongowego tworzywa, lecz czerpiąc również z takich twórców jak Kinsky, Dillinger Escape Plan, Meshuggah, The End, Psyopus.

Dodając do całości elementy noise'u, alternatywną elektronikę i mroczną muzykę ilustracyjną. W 2013 roku ma pojawić się kolejne wydawnictwo Kethy, nad którym grupa pracuje w zmienionym wiosną 2013 r. składzie. Obok Maćka w zespole są obecnie: Maciek Dzik (bębny), Michał Bartosik (bas) i Czarek Wal (gitara).

Koncert Gorjia w Krakowie organizuje Knock Out Productions, w Warszawie Live Nation.

Kiedy: wtorek, 06 sierpień, 2013
Gdzie: Kraków, Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1
Otwarcie klubu: 18.30
Start: 19.30 Ceny biletów: 80 zł (przedsprzedaż), 90 zł (w dniu koncertu)
Link do biletu
Bilety dostępne:
Kraków: Sklep Metal Shop, Długa 17a
Klub Kwadrat, Stanisława Skarżyńskiego 1
CARTON shop, ul. Floriańska 36
Katowice: Sklep Muzyczny All, ul. Adama Mickiewicza 14
Oraz: TicketPro E-Bilet Biletin Eventim

Pick Your Poison Selwyn Birchwood

Selwyn Birchwood zdążył wydać własnym sumptem dwie płyty, nim zgłosili się do niego przedstawiciele Alligator Records z propozycją, by dołączył...Gramy dalej

7 /10
Under Stars Amy MacDonald

Jeśli już musimy znaleźć się "Under Stars", Amy MacDonald z pewnością będzie niezłym towarzystwem - piękna kobieta u boku zawsze podnosi jakość...Gramy dalej

3 /10
Post-Traumatic Stress Disorder
Gatunek: Industrial rock
One More Time with Feeling
Gatunek: Rock
Reaching into Infinity
Gatunek: Power metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniMajnastępny
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31