Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Muzyka / Newsy / Carcass - zobacz lyric video do Captive Bolt Pistol

Carcass - zobacz lyric video do Captive Bolt Pistol

Można już zobaczyć lyric video do singla Captive Bolt Pistol zapowiadającego najnowszy album reaktywowanej legendy z Liverpoolu - Carcass.

Singiel "Captive Bolt Pistol" ukazał się 9 sierpnia.

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

Najnowszy album Carcass, wydany po 17 letniej przerwie nosi tytuł "Surgical Steel" i ukaże się 16 września nakładem Nuclear Blast. Materiał został wyprodukowany przez Colina Richardsona (Napalm Death, Bolt Thrower, Gorefest, Cannibal Corpse) i zmiksowany przez Andy'ego Sneapa (Megadeth, Accept, Exodus, Testament). Za okładkę płyty odpowiada Ian Tilton, z którym Anglicy współpracowali już przy obrazku zdobiącym "Necroticism - Descanting the Insalubrious" z 1991 roku.

W nowym składzie Carcass, oprócz gitarzysty Billa Steera i Jeffa Walkera (bas/wokal) znaleźli się również perkusista Dan Wilding (Aborted, Trigger The Bloodshed) oraz gitarzysta Ben Ash (Pig Iron, Desolation, Liquefied Skeleton). Na krążku zaśpiewał gościnnie także Ken Owen, oryginalny bębniarz zespołu, którego muzyczną karierę przerwał w 1999 roku wylew.

Zgodnie z zapowiedzią zespołu, album ma stylistycznie nawiązywać do klasycznych dokonań Carcass i być wypadkową "Heartwork" i "Necroticism - Descanting the Insalubrious". "Album brzmi jak Carcass" - powiedział Jeff Walker - "Nawet bębny brzmią jak Carcass. Jestem przekonany, że ludzie będą zdumieni, gdy usłyszą jaki to świetny materiał. Zawarliśmy w nim wszystkie elementy, które lubili, a jednocześnie zachowaliśmy świeżość. Nie brzmimy jak żaden inny zespół, a po 17 latach wciąż piszemy muzykę, która brzmi jak Carcass. Myślę, że to naprawdę dobre."

"Surgical Steel" ukaże się w kilku formatach: standardowym CD, digipacku (bonusowy utwór), winyl (wersja 1 LP i 2 LP), kaseta magnetofonowa oraz wydaniach limitowanych - surgical kit box i steel book.

Tracklista:

"Surgical Steel" digipak track listing:

01. 1985
02. Thrasher's Abattoir
03. Cadaver Pouch Conveyor System
04. A Congealed Clot Of Blood
05. The Master Butcher's Apron
06. Noncompliance To ASTM F 899-12 Standard
07. The Granulating Dark Satanic Mills
08. Unfit For Human Consumption
09. 316L Grade Surgical Steel
10. Captive Bolt Pistol
11. Mount Of Execution
12. Intensive Battery Brooding (bonus track)

 

2005 YU55 Coma

Coma skacze na główkę: nie dość, że nagrała kolejną płytę, która dostarczy pożywkę hejterom, to jeszcze wprawia w konsternację fanów...Gramy dalej

6 /10
Let Me Feel Your Power Saxon

Album "Let Me Feel Your Power" to dziesiąte koncertowe wydawnictwo angielskiej legendy heavy metalu, grupy Saxon.

Gramy dalej

8 /10
Roman Kostrzewski. Głos z ciemności
Gatunek: Metal
World Gone Mad
Gatunek: Crossover
Suicide Squad: The Album
Gatunek: Soundtrack
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31