Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Muzyka / Newsy / Perfect Dzieciom Ulicy

Perfect Dzieciom Ulicy

14 listopada w Klubie Stodoła na koncercie charytatywnym wystąpi Perfect. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów - cegiełek przeznaczony będzie na działalność Fundacji Dzieci Ulicy, prowadzonej przez p. Morawską, żonę byłego perkusisty Perfectu - Wojciecha Morawskiego.

Grzegorz Markowski - wokalista zespołu Perfect - kiedy usłyszał o działalności i potrzebach Uniwersytetu Leśnego (w Ząbkach k. Warszawy), prowadzonego przez Fundację Dzieci Ulicy, powiedział: "jesienią zagramy koncert w Stodole i przekażemy wam pieniądze". Na pytanie, czy wie, że ambasadorem Fundacji jest Zbigniew Hołdys, odrzekł: "To bez znaczenia, zagramy i już, po prostu widzę, że warto!".

Dzięki zaangażowaniu wszystkich członków zespołu Perfect oraz klubu Stodoła - zebrane zostaną środki na działalność Fundacji. Koncert poprowadzi Marek Sierocki, a w jego trakcie przewidziany jest występ perkusisty Wojtka Morawskiego - dawno nie widzianego na scenie jednego z założycieli Perfectu.

Dodatkowy dochód zostanie zebrany ze sprzedaży CD - cegiełek ze specjalnie nagraną przez zespół piosenką dla Dzieci Ulicy muz. D. Kozakiewicz, sł. B. Olewicz.

W roli supportu wystąpi formacja One.

Uniwersytet Leśny Fundacji Dzieci Ulicy

"Nie pytaj mnie, jak się znalazłam tu" - taki napis widnieje na frontowej ścianie Domu Adaptacyjnego Uniwersytet Leśny. Zgłasza się do nas o pomoc wiele osób bez własnego dachu nad głową (na co dzień Uniwersytet Leśny udziela schronienia kilkunastu osobom), matki z dziećmi dotknięte przemocą domową i osoby chore psychicznie wypisane ze szpitala "Drewnica". "Studenci" Uniwersytetu Leśnego otrzymują nie tylko doraźną, ale także długofalową pomoc specjalistyczną, w tym psychologiczną oraz prawną. "Tyle jest sposobów wydobycia się z życiowych tarapatów, ilu jest ludzi" - to motto Lili Morawskiej, na co dzień kierującej działaniami fundacji, wspieranej przez męża - Wojciecha Morawskiego - znanego polskiego perkusisty.

Do tej pory fundacja udzieliła schronienia 460 osobom, corocznie wyposaża w wyprawki szkolne ponad 300 dzieci z rodzin będących w trudnej sytuacji życiowej. 46 matek z dziećmi, które doświadczyły przemocy w rodzinie, usamodzielniło się, 160 osób zdobyło zawód i podjęło pracę, 75 bezdomnych osób odnowiło kontakty z rodziną.

Bilety w cenie:

Miejsca stojące: 50 pln (przedsprzedaż) oraz 60 pln (w dniu koncertu)
Miejsca siedzące na balkonie: 70 pln (przedsprzedaż) oraz 80 pln (w dniu koncertu)

do kupienia w TicketClub Batorego (Warszawa ul. Batorego 10);
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

2005 YU55 Coma

Coma skacze na główkę: nie dość, że nagrała kolejną płytę, która dostarczy pożywkę hejterom, to jeszcze wprawia w konsternację fanów...Gramy dalej

6 /10
Let Me Feel Your Power Saxon

Album "Let Me Feel Your Power" to dziesiąte koncertowe wydawnictwo angielskiej legendy heavy metalu, grupy Saxon.

Gramy dalej

8 /10
Roman Kostrzewski. Głos z ciemności
Gatunek: Metal
World Gone Mad
Gatunek: Crossover
Suicide Squad: The Album
Gatunek: Soundtrack
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31