Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Perfect Dzieciom Ulicy

Perfect Dzieciom Ulicy

14 listopada w Klubie Stodoła na koncercie charytatywnym wystąpi Perfect. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów - cegiełek przeznaczony będzie na działalność Fundacji Dzieci Ulicy, prowadzonej przez p. Morawską, żonę byłego perkusisty Perfectu - Wojciecha Morawskiego.

Grzegorz Markowski - wokalista zespołu Perfect - kiedy usłyszał o działalności i potrzebach Uniwersytetu Leśnego (w Ząbkach k. Warszawy), prowadzonego przez Fundację Dzieci Ulicy, powiedział: "jesienią zagramy koncert w Stodole i przekażemy wam pieniądze". Na pytanie, czy wie, że ambasadorem Fundacji jest Zbigniew Hołdys, odrzekł: "To bez znaczenia, zagramy i już, po prostu widzę, że warto!".

Dzięki zaangażowaniu wszystkich członków zespołu Perfect oraz klubu Stodoła - zebrane zostaną środki na działalność Fundacji. Koncert poprowadzi Marek Sierocki, a w jego trakcie przewidziany jest występ perkusisty Wojtka Morawskiego - dawno nie widzianego na scenie jednego z założycieli Perfectu.

Dodatkowy dochód zostanie zebrany ze sprzedaży CD - cegiełek ze specjalnie nagraną przez zespół piosenką dla Dzieci Ulicy muz. D. Kozakiewicz, sł. B. Olewicz.

W roli supportu wystąpi formacja One.

Uniwersytet Leśny Fundacji Dzieci Ulicy

"Nie pytaj mnie, jak się znalazłam tu" - taki napis widnieje na frontowej ścianie Domu Adaptacyjnego Uniwersytet Leśny. Zgłasza się do nas o pomoc wiele osób bez własnego dachu nad głową (na co dzień Uniwersytet Leśny udziela schronienia kilkunastu osobom), matki z dziećmi dotknięte przemocą domową i osoby chore psychicznie wypisane ze szpitala "Drewnica". "Studenci" Uniwersytetu Leśnego otrzymują nie tylko doraźną, ale także długofalową pomoc specjalistyczną, w tym psychologiczną oraz prawną. "Tyle jest sposobów wydobycia się z życiowych tarapatów, ilu jest ludzi" - to motto Lili Morawskiej, na co dzień kierującej działaniami fundacji, wspieranej przez męża - Wojciecha Morawskiego - znanego polskiego perkusisty.

Do tej pory fundacja udzieliła schronienia 460 osobom, corocznie wyposaża w wyprawki szkolne ponad 300 dzieci z rodzin będących w trudnej sytuacji życiowej. 46 matek z dziećmi, które doświadczyły przemocy w rodzinie, usamodzielniło się, 160 osób zdobyło zawód i podjęło pracę, 75 bezdomnych osób odnowiło kontakty z rodziną.

Bilety w cenie:

Miejsca stojące: 50 pln (przedsprzedaż) oraz 60 pln (w dniu koncertu)
Miejsca siedzące na balkonie: 70 pln (przedsprzedaż) oraz 80 pln (w dniu koncertu)

do kupienia w TicketClub Batorego (Warszawa ul. Batorego 10);
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

After Laughter Paramore

Muzycy, którzy niejednokrotnie byli bliscy rozwiązania współpracy, jednak postanowili ją kontynuować. Czy nie byłoby lepiej, gdyby ich drogi...Gramy dalej

5 /10
Groovin' In Greaseland Rick Estrin & The Nightcats

Niecałą godzinę przesiąkniętych optymizmem i humorem, zatopionych w beztroskiej zabawie bluesów zaserwował Rick Estrin.

Gramy dalej

7 /10
Colossus
Gatunek: Rock
Wall of Sound
Gatunek: Metal
Live at Carnegie Hall - An Acoustic Evening
Gatunek: Blues rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniSierpieńnastępny
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31