Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Wygraj płyty Funky Flow, Cuba de Zoo i Złej Obsesji

Wygraj płyty Funky Flow, Cuba de Zoo i Złej Obsesji

Najnowsze albumy Funky Flow ("3"), Cuba de Zoo ("Trucizna") i Złej Obsesji ("Lubię tak żyć") są nagrodami w naszym konkursie.

"3", czyli druga płyta Funky Flow to produkcja, która dojrzewała kilka ostatnich lat. "3" jest opartą na moogowym basie i mocnym groovie mieszanką jazzu i funku zagraną energicznie i elektrycznie oraz z dużą dozą improwizacji. Gościnnie na płycie wystąpili Wojtek Pilichowski (w utworze "9/8"), Zbigniew Jakubek i Ralph McGaw (lektor w "Intro").

Na drugiej płycie, zatytułowanej "Trucizna", zespół Cuba de Zoo opowiada historie o życiu i śmierci oraz stanach, które je ze sobą łączą. Co się dzieje przed, w trakcie i po przyjęciu różnego rodzaju trutek? Według definicji trucizna to substancja, która powoduje niekorzystne zmiany w organizmie lub jego śmierć. Następca krążka "Rozkaz" z 2011 roku jest intensywny i bardzo spójny zarówno w warstwie tekstowej jak i muzycznej i został zarejestrowany "na setkę" w trzyosobowym składzie.

"Lubię tak żyć", nowy krążek Złej Obsesji zawiera 12 autorskich utworów osadzonych w stylistyce klasycznego rock'n'rolla. Materiał został nagrany w 2012 roku w warszawskim studio Johnny’s Sound. Producentem muzycznym płyty jest Jan Benedek (m.in. T.Love, Tilt, Love Kings), a za mastering odpowiada Grzegorz Piwkowski. "Lubię tak żyć" składa się w zdecydowanej większości z szybkich, energetycznych i melodyjnych kawałków charakteryzujących się brzmieniem wypracowanym przez Złą Obsesję na przestrzeni lat.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym płyt.

Konkurs:

Mamy do wygrania pięć kompletów z płytami. W odpowiedzi wystarczy przesłać nam (sensowne!) zdanie składające się z jak największej ilości słów wziętych z nazw zespołów i tytułów płyt, będących nagrodami w konkursie.

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Zła Cuba de Funky. Odpowiedzi można przesyłać do niedzieli (20.10) do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Najlepsze naszym zdaniem propozycje przesłali: Roman Czapliński, Joanna Bartosik, Rafał Wituch, Jonatan Młodziński i Wojciech Furmaniak. Gratulujemy.


Realms Darkher

Scena muzyczna obrodziła ostatnio w wokalistki flirtujące z metalem. Chelsea Wolfe, Anna Von Hausswolf, Ema Ruth Rundle, Esben And The Witch, Myrkur....Gramy dalej

8 /10
Nightmare Becomes Reality Drown My Day

Krakowscy deathcore’owcy długo kazali czekać na nowe nagrania, więc lepiej od razu przejdę do rzeczy.

Gramy dalej

7 /10
Iggy Pop ocena 9
Post Pop Depression: Live At The Royal Albert Hall
Gatunek: Rock
Acoustic
Gatunek: Pop rock
David Bowie. Starman. Człowiek, który spadł na ziemię
Gatunek: Rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniStyczeńnastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31