Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Peter Gabriel w Polsce!

Peter Gabriel w Polsce!

12 maja 2014 w łódzkiej Atlas Arenie wystąpi Peter Gabriel wykonując w całości swój solowy album "So".

W 25 rocznicę wydania multiplatynowego albumu "So", Peter Gabriel wyrusza w trasę wraz z zespołem, który towarzyszył mu przeszło 25 lat temu.

Podczas tournee "Back To Front", które rozpoczęło się w Stanach Zjednoczonych na początku tego roku, Peter Gabriel zagrał ze wspaniałymi muzykami: basistą Tonym Levinem, gitarzystą Davidem Rhodesem, klawiszowcem Davidem Sanciousem i perkusistą Manu Katche - biorącymi udział w tworzeniu "So" ćwierć wieku temu.

Kiedy Peter rozpoczął pracę nad swoim piątym albumem, w lutym 1985 roku w starym gospodarstwie Ashcombe w pobliżu Bath, nie przypuszczał jak wielki i trwały wpływ na świat muzyki wywrze ten krążek. Wydany w 1986 roku, "So", mający być hołdem dla muzyki, na której Gabriel się wychował, stał się jednym z albumów definiujących epokę. Płyta z przebojami takimi jak "Sledgehammer", "Don’t Give Up" z Kate Bush i "In Your Eyes" z filmu "Say Anything" osiągnęła milionową sprzedaż i została obsypana dziesiątkami nagród.

Jak mówi Peter Gabriel: "Czas pozostawia niezatarte piętno na wszystkim. Gdy ponownie odwiedzisz swoją przeszłość nie możesz w niej już żyć, ale możesz nią poruszać, otwierać stare wspomnienia, a czasem nawet złapać zapach miejsca, w którym kiedyś mieszkałeś".

12 maja 2014
Atlas Arena, Łódź

Ceny biletów:

Trybuny - 220 PLN - 286 PLN
GC EE - 330 PLN *       
GC - 242 PLN
Płyta - 187 PLN
Niepełnosprawni - 187 PLN

*golden circle early entrance:
To oferta dla prawdziwych fanów! Bilet GC EE daje Ci możliwość wcześniejszego wejścia na teren imprezy poprzez specjalnie wydzieloną bramkę. Oferta dostępna tylko w sprzedaży internetowej.

Do posiadaczy biletów EE, szczegóły zostaną wysłane mailem.

Bilety VIP dostępne TUTAJ.

Bilety dla fan clubu dostępne od 5 listopada 2013 na oficjalnej stronie artysty petergabriel.com.

Bilety będą dostępne od 7 listopada 2013 na www.livenation.pl.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

Gemini Suite Jon Lord

Ktoś musiał być pierwszy. Więc to nie tak, że pstryknięto palcami i powstał "S&M" Metalliki albo "Moment of Glory" Scorpionsów, nie wspominając...Gramy dalej

5 /10
Nightmare Logic Power Trip

Southern Lord to label cieszący się ogromnym uznaniem i niemal każda nowa pozycja w katalogu amerykańskiej oficyny staje się kultowa.

Gramy dalej

7 /10
Return to Ommadawn
Gatunek: Progressive rock
Soen ocena 7
Lykaia
Gatunek: Progressive metal
Rapid Foray
Gatunek: Heavy metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniLutynastępny
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28