Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Wygraj bilet na koncert Messer Chups

Wygraj bilet na koncert Messer Chups

Już 11 listopada w warszawskim klubie Basen wystąpi formacja Messer Chups. Do wygrania podwójne wejściówki na ten koncert.

Messer Chups to jeden z najciekawszych współczesnych zespołów rosyjskich, którego trzon stanowi para artystów znanych jako Oleg Gitarkin oraz Zombie Girl. Ich trudna do jednoznacznego zdefiniowania muzyka jest mieszanką surf rocka, horrorpunka, gothabilly, cabaretu i sampli filmowych z lat 50. i 60. ubiegłego wieku.

Występy Messer Chups to nie tylko żywiołowa, pełna zwariowanych brzmień muzyka, ale też niezwykłe wizualne show. Wykorzystując zlepki fragmentów kultowych filmów klasy B, artyści tworzą idealne tło dla swoich koncertów.

Warszawski koncert grupy, który odbędzie się w ramach Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską", stanowi część projektu: Elektroniczna Odyseja, poświęconego Lwowi Thereminowi, rosyjskiemu naukowcowi i wynalazcy pierwszego na świecie bezdotykowego elektronicznego instrumentu - thereminu. Chociaż nazwa może wydawać się większości dość egzotyczna, brzmienie thereminu na pewno zna każdy, a wątek filmowy nie jest tu przypadkowy.

11.11.2013
Basen / Warszawa

Start: 20:30

Bilety:
35 zł (przedsprzedaż)
40 zł (w dniu koncertu)

Miejsca sprzedaży: salony Empik, Media Markt, Saturn, ebilet.pl. ticketpro.pl, eventim.pl, muno.pl, ticketportal.pl

Konkurs:

Mamy do wygrania sześć podwójnych wejściówek na koncert. Wyślijcie maila na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Messer Chups. W treści podajcie prawdziwe imię basistki zespołu Zombie Girl. Maile można przesyłać do piątku do godz. 12:00. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za bardzo liczne maile. Zombie Girl, basistka Messer Chups to Svetlana Nagayeva. Oczywiście wystarczyło podać imię. Podwójne bilety na koncert otrzymują: Aleksandra Grzywnowicz, Piotr Bronka, Marija Babiak, Jacqueline Irene Horodyńska, Matylda Łubińska, Hubert Sroczyński. Gratulujemy!

Nightmare Logic Power Trip

Southern Lord to label cieszący się ogromnym uznaniem i niemal każda nowa pozycja w katalogu amerykańskiej oficyny staje się kultowa.

Gramy dalej

7 /10
Return to Ommadawn Mike Oldfield

Oldfield w wielkiej formie! Już wprawdzie przynależące do popowej części twórczości Mika, "Man on the Rocks" zwiastowało, że artysta złapał...Gramy dalej

8 /10
Soen ocena 7
Lykaia
Gatunek: Progressive metal
Rapid Foray
Gatunek: Heavy metal
Rules
Gatunek: Hardcore
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniLutynastępny
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28