Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Wygraj bilet na koncert Mars Red Sky

Wygraj bilet na koncert Mars Red Sky

Już 24 listopada w warszawskiej Harendzie odbędzie się jedyny koncert Mars Red Sky w Polsce. W naszym konkursie do wygrania bilety na koncert.

Mars Red Sky są najlepszym, co na przestrzeni ostatnich przytrafiło się francuskiej scenie rocka psychodelicznego. Ich korzenie sięgają roku 2007, kiedy to Julien Pres (gitara, wokal) głodny muzyki czerpiącej garściami z dokonań Led Zeppelin, Hawkwind czy Black Sabbath, podzielił się swoim pomysłem z Jimmym Kinastem (bas, wokal) oraz Benoitem Busserem (perkusja). W efekcie powstał skład, który połączył doskonale wszystkim znane elementy w niepowtarzalny i świeży sposób, dając tym samym początek historii, która już niebawem nabrała rozpędu.

W pełni oddani muzycznym dokonaniom lat ’70, pochłonięci przez fuzz, delay i reverb, Mars Red Sky pozostawali w cieniu do 2011 roku, kiedy to światło dzienne ujrzał ich debiut zatytułowany po prostu "Mars Red Sky". Na odzew nie czekali długo. Ich zapadające w pamięć riffy, niespieszna sekcja rytmiczna i eteryczne wokale zapewniły im spory rozgłos oraz miejsce na największych festiwalach skupiających scenę stoner, psych i space rocka jak np. Desertfest, Roadburn, czy legendarne Duna Jam. Od tamtego czasu grali w ponad 20 krajach na 3 kontynentach, a to zaledwie początek ich drogi.

Tym razem na scenie wspierać będzie ich Weedpecker - młoda załoga, która swoim tegorocznym debiutem oraz występami u boku Elder, Naam, czy Belzebong dobitnie pokazała, że ma wiele do powiedzenia w kwestii upalonych gitarowych riffów, grungowych melodii i rozbudowanych aranży.

24.11.2013
Warszawa / Harenda

Start - 19.00

Bilety kolekcjonerskie są już dostępne w sprzedaży w cenie 40 zł w przedsprzedaży (ididit.8merch.com) oraz 50 zł w dniu koncertu.

Organizatorem koncertu jest I DID IT Booking (www.facebook.com/ididthebooking).

Wydarzenie na Facebooku

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

Konkurs:

Mamy do wygrania trzy pojedyncze wejściówki na koncert. Wyślijcie maila na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Mars. W treści maila podajcie imię i nazwisko i wymieńcie tytuły wszystkich dotychczasowych wydawnictw Mars Red Sky.

Maile można przesyłać do środy do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Bilety otrzymują Jan Jaroń, Joanna Śpiewankiewicz i Piotr Szozda. Gratulujemy.

The Eternal Reign Born of Osiris

Dobrze, że muzycy Born of Osiris są świadomi własnych niedoskonałości, tym bardziej, że dwie pierwsze płyty nagrywali za czasów liceum....Gramy dalej

8 /10
Windows Jon Lord

Reedycji dzieł Jona Lorda ciąg dalszy.

Gramy dalej

5 /10
Maigra ocena 7
Encrypted
Gatunek: Metal
Wybacz
Gatunek: Rock
Thunder ocena 7
Rip It Up
Gatunek: Hard rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniKwiecieńnastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30