Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Klinika Gitary Basowej - 6 kwietnia

Klinika Gitary Basowej - 6 kwietnia

W najbliższy poniedziałek 6 kwietnia odbędzie się już czwarte w tym roku a przedostatnie przed tegoroczną imprezą Bassdays Poland szkolenie przeznaczone dla najtwardszych agentów z oddziałów basowych, gitarowych i perkusyjnych w całym kraju.

Szkolenie to przeprowadzi ponownie nasz honorowy prorektor ds. basowego rytmu Wojtek Pilichowski, Tomek Łosowski oraz Markek Raduli - znani pod kryptonimem TTR2. Będzie to okazja do kontynuowania wątków rozpoczętych na poprzednich spotkaniach KGB. Przypominamy, że Bassdays Poland 2009 już tuż tuż... czas więc na ostre wzięcie się do ćwiczeń!

Sprzęt na KGB
Nasz stały kącik porad technicznych poświęcimy basowym efektom gitarowym oraz sposobami ich poprawnego używania. Będziecie mogli jak zwykle używać gitar Sandberg, wzmacniaczy Box Electronics i Epifani. O tajnikach efektów opowie wam Mateusz Rybicki i Michał Gabrielczyk z gdańskiej firmy Box Electronics.
 
Zobaczycie absolutne premiery - najnowsze kostki Box-a:
multihorus vechoor 
kompresor/limiter tux 
reverb delay zebu 
multidrive abigar
baspream TDI

Bassdays Poland 2009
Ruszyła już strona poświecona naszemu basowemu świętu - bassdays.pl - zapraszamy do odwiedzania. Rezerwujcie sobie czas w jeden z najcieplejszych czerwcowych weekendów.

Miejsce warsztatów: Bemowskie Centrum Kultury m.st. Warszawy, ul Górczewska 201, sale 214 (bas), 008 (gitara), 007 (perkusja)
Czas trwania: 17.00-21.30
Cena warsztatów: 50 zł

Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie chęci uczestnictwa w warsztatach pod adresem marta.lukawska@artbem.pl
Info: http://www.artbem.pl/poza_ramami/kgb

GALERIA
Rip It Up Thunder

Trzeba klasowego matematyka, by zliczyć jak wiele razy Londyńczycy ogłaszali koniec działalności, by po roku albo dwóch wrócić w blasku i chwale,...Gramy dalej

7 /10
Bloodlust Body Count

Jeśli ktoś nadal pozostaje odporny na thrashmetalowe wyziewy największych gwiazd gatunku, jak i całej gwardii młodocianych adeptów tej fantastycznej...Gramy dalej

8 /10
Muzozoic ocena 5
Telepatologika
Gatunek: Fusion
Beyond
Gatunek: Alternatywa
HellHaven ocena 9
Anywhere out of the World
Gatunek: Progressive metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniKwiecieńnastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30