Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / David Guetta na Orange Warsaw Festival 2014

David Guetta na Orange Warsaw Festival 2014

Jeden z najlepszych DJów na świecie oraz niekwestionowana gwiazda muzyki house - David Guetta - wystąpi  z multimedialnym, muzycznym show w niedzielę 15 czerwca.

Jego eklektyczna lista współpracowników przyprawia o zawrót głowy: Madonna i Snoop, Rihanna i Jay-Z, Chris Martin i Pitbull, David Bowie i Timbaland, Lady Gaga i 50 Cent. David Guetta sprzedaje więcej płyt niż wiele gwiazd muzyki pop. Swoją karierę rozpoczął już w połowie lat '90, jednak ogólnoświatową sławę przyniósł mu dopiero album One Love z 2009 roku, a singiel promujący wydawnictwo "When Love Takes Over" od razu poszybował na szczyty europejskich list przebojów. Od tego czasu, każdy utwór wydany przez Davida Guettę spotyka się z ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczy ponad miliard odtworzeń jego teledysków na You Tube.

"Line-up Orange Warsaw Festival 2014 wzbogaca się o aktualnie najlepszego DJa na świecie. David Guetta dostarczy uczestnikom festiwalu niesamowitych wrażeń muzyki house. Rozmach show, jakie daje na największych festiwalach na świecie jest tak imponujący jak liczba hitów, które stworzył." - Sławomir Nowaczewski, Promotor Festiwalu, Rochstar Events.

Siódma edycja festiwalu odbędzie się w dniach 13-15 czerwca, na Stadionie Narodowym w Warszawie. Po raz pierwszy festiwal potrwa trzy dni, a artyści wystąpią na dwóch scenach. Dotychczas ogłoszony został występ Kings of Leon i Queens of The Stone Age (13 czerwca) oraz Florence and The Machine (14 czerwca)

Sprzedaż biletów na Orange Warsaw Festival 2014 rozpocznie się 21 stycznia, o godzinie 10:00 na stronach www.orangewarsawfestival.pl, www.eventim.pl oraz w sieci autoryzowanych punktów Eventim.

Więcej informacji na oficjalnych stronach festiwalu: facebook.com/orangewarsawfestival.pl oraz www.orangewarsawfestival.pl.

Colossus Triggerfinger

Powiadają, że lepsze jest wrogiem dobrego. Są momenty, gdy właśnie tak myślę o najnowszym albumie Triggerfinger.

Gramy dalej

7 /10
Wall of Sound Marty Friedman

Marty Friedman będzie już zawsze kojarzony z Megadeth, ale życie po tej kapeli też istnieje, czego dowodzi choćby tegoroczny album amerykańskiego...Gramy dalej

9 /10
Live at Carnegie Hall - An Acoustic Evening
Gatunek: Blues rock
How Did We Get So Dark?
Gatunek: Rock
Existential Gravity
Gatunek: Progressive metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniSierpieńnastępny
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31