Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Kruk zaprasza na trasę koncertową

Kruk zaprasza na trasę koncertową

Kruk, najważniejszy hardrockowy zespół młodego pokolenia w naszym kraju, rozpocznie w połowie marca trasę koncertową. Między 14 marca a 25 kwietnia 2014 muzycy wystąpią w 10 miastach.

Wcześniej, bo już w najbliższą sobotę, 15 lutego zespół zagra w katowickim Spodku jako support Deep Purple. Będzie to trzeci koncert Kruka, który supportował również takich gigantów jak Carlos Santana czy Whitesnake, u boku legendy hard rocka.

Pełna lista koncertów:

15 lutego - Katowice, Spodek (jako support Deep Purple)
14 marca - Rzeszów, Pod Palmą
21 marca - Warszawa, Progresja Music Zone
22 marca - Włocławek, Mistrz i Małgorzata
23 marca - Olsztyn, Andergrant
4 kwietnia - Wrocław, Łykend
5 kwietnia - Bielsko-Biała, Rudeboy
6 kwietnia - Lublin, Graffiti
12 kwietnia - Zabrze, Wiatrak
13 kwietnia - Poznań, U Bazyla
25 kwietnia - Gomunice, Bogart

Wszystkie koncerty trasy koncertowej rozpoczną się o 19:00 (wejście od 18:00).

Wkrótce zespół ogłosi gości, którzy będą otwierać koncerty w poszczególnych miastach. Kruk zaprasza zainteresowane zespoły które chciałby zaprezentować się na scenie w poszczególnych miastach o wysyłanie propozycji na adres piteerb@wp.pl.

Bilety:
20 zł (przedsprzedaż)
25 zł (w dniu koncertu)

Bilety dostępne w klubach i wybranych punktach sprzedaży.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym trasy.

Kruk aktualnie pracuje nad najnowszym albumem, który ukaże się w maju tego roku. Jak mówi Piotr Brzychcy, gitarzysta zespołu: “Prace nad materiałem rozpoczęliśmy jesienią ubiegłego roku, a w styczniu weszliśmy do studia i zarejestrowaliśmy pierwsze siedem gotowych utworów. Mamy w sobie niespożyte pokłady energii do działań wynikające bezpośrednio z sukcesów, jakie w ubiegłym roku odnotowaliśmy na swoim koncie, a także z tego co czeka nas w przyszłości. Znów zagramy u boku Deep Purple, największego zespołu hard rockowego w tej galaktyce, a zaraz później ruszamy w naszą trasę koncertową. Odwiedzimy kilka miejsc, z którymi jesteśmy niezwykle zżyci i poznamy nowe sceny, których dotychczas nie mieliśmy w rozpiskach tras. Biorąc pod uwagę ilość różnorakich zapytań o nasze koncerty i chęć ludzi, którzy nam kibicują, wiemy już teraz że będzie to coś absolutnie wyjątkowego. Niewykluczone, że na tej trasie zaprezentujemy wybrane utwory z niewydanego jeszcze albumu. Nie zabraknie także coverów klasyki rockowej uwielbianej przez nas i naszą publiczność oraz gości specjalnych, o czym sukcesywnie będziemy informować na naszych stronach internetowych."

Więcej informacji: www.kruk.art.pl, www.facebook.com/KrukPL

Wołanie Eklektik

Sporą część życia spędziłem w Toruniu, a to właśnie w tym zjawiskowym mieście działa debiutujący właśnie EPką Eklektik.

Gramy dalej

7 /10
Humanz Gorillaz

Goryle boją się Brexitu i elekcji Donalda Trumpa. Przeczuwają, że nadciąga apokalipsa. Postanawiają więc zorganizować imprezę na koniec świata....Gramy dalej

5 /10
Self Supremacy
Gatunek: Metalcore
My Faith / My Curse
Gatunek: Hardcore
One More Light
Gatunek: Pop rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniCzerwiecnastępny
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30