Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Marcowe koncerty w Klubie Studio

Marcowe koncerty w Klubie Studio

Raz Dwa Trzy, Grzegorz Turnau, Lao Che z Pink Freud oraz Domowe Melodie wystąpią w pierwszej połowie marca w krakowskim Klubie Studio

Raz Dwa Trzy to zespół, który nie ulega chwilowym modom i od lat jest wierny swojej artystycznej drodze. Twórczość grupy nie tylko cieszy ucho, ale również zmusza do refleksji dzięki dojrzałym, czasami nieco ironicznym tekstom piosenek. 9 marca w Klubie Studio Raz Dwa Trzy zaprezentuje swoje największe przeboje, które zna i lubi cała Polska: z pewnością nie zabraknie wtedy takich utworów jak "Trudno nie wierzyć w nic", "Czarna Inez", "Jutro możemy być szczęśliwi" czy "Oczy tej małej".

Ceny biletów:
ulgowy: 35 PLN (przedsprzedaż) / 45 PLN (w dniu koncertu)
zwykły: 40 PLN (przedsprzedaż) / 50 PLN (w dniu koncertu)

godz. 20

12 marca w Klubie Studio już tradycyjnie swoje imieniny świętować będzie Grzegorz Turnau. Najszerzej znany współczesny krakowski bard swoją popularność zawdzięcza wyjątkowemu, rozpoznawalnemu stylowi kompozycji łączącemu najlepsze tradycje poezji śpiewanej (chociażby spod znaku Marka Grechuty), smooth jazzu i muzyki filmowej czy teatralnej. Chyba każdy kojarzy takie utwory z repertuaru artysty jak "Cichosza", "Między ciszą a ciszą", "Bracka", "Liryka" czy wykonywana w duecie z Basią Stępniak-Wilk 'Bombonierka".

Ceny biletów:
ulgowy: 40 PLN (przedsprzedaż) / 50 PLN (w dniu koncertu)
zwykły: 45 PLN (przedsprzedaż) / 55 PLN (w dniu koncertu)

godz. 20 (wstęp: 19:00)

14 marca Klub Studio stanie się przystankiem pierwszej wspólnej trasy koncertowej Lao Che oraz Pink Freud. Tytuł tej niezwykłej trasy - Jazzombi!e - oznacza, że oprócz autorskich setów koncertowych muzycy obydwu formacji przygotują część wspólną występu, która to może zaskoczyć fanów zarówno jednego, jak i drugiego zespołu. Alternatywne, ciągle eksperymentujące Lao Che, znane z tego, że każda ich płyta była czymś zupełnie innym i świeżym, połączy siły z Pink Freud - zespołem wykonującym jazz najwyżej próby z punkowym pazurem.

Ceny biletów:
ulgowy: 40 PLN (przedsprzedaż) / 50 PLN (w dniu koncertu)
zwykły: 45 PLN (przedsprzedaż) / 55 PLN (w dniu koncertu)

godz. 20 (wstęp: 19:00)

Trio grające proste, akustyczne piosenki z pogranicza popu i folku o nieco niepokojących tekstach - jeżeli byłoby konieczne opisać formację Domowe Melodie w jednym zdaniu, takie podsumowanie powinno wystarczać. Opis ten jednak zupełnie nie ujmuje fenomenu, jakim stała się ta grupa. Debiutancką płytę zespół nagrał i wydał zupełnie samodzielnie, bez wsparcia jakiejkolwiek wytwórni, a mimo to zdobył wielką popularność i przywiązanie fanów. Pomimo swojej skromności i luzu Domowe Melodie wyrastają na prawdziwą gwiazdę polskiej alternatywy - na żywo to trio będzie można zobaczyć 16 marca w Klubie Studio.

Ceny biletów:
30 PLN (przedsprzedaż) / 35 PLN (w dniu koncertu)

godz. 20

Kraków / Klub Studio
Budryka 4

Bilety są dostępne w punktach Ticketpro w całej Polsce oraz online na stronie www.ticketpro.pl oraz www.ebilet.pl
Bilety kolekcjonerskie są dostępne w klubach STUDIO (ul. Budryka 4), GWAREK (ul. Reymonta 17) oraz FILUTEK (ul. Rostafińskiego 10).

Księżyc Milczy Luty Furia

Zimowa aura nie odpuszcza. Black metalowa Furia prowadzi nas nocą do lasu. I w głąb ziemi. Tam gdzie ożywają duchy z ludowych podań. Tam gdzie...Gramy dalej

9 /10
Battles In Flames

Jak dotąd Szwedzi zaliczyli tylko dwie poważne wpadki w karierze, a ich największą wadą nie jest brak pomysłu na same kompozycje, co kwestia brzmienia....Gramy dalej

8 /10
Lou Reed. Zapiski z podziemia
Gatunek: Rock
Fabryka ocena 6
Sierpień
Gatunek: Rock
Sixx:A.M. ocena 7
Prayers for the Blessed (vol. 2)
Gatunek: Hard rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniStyczeńnastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31