Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Warsztaty dla instrumentalistów z sekcją rytmiczną zespołu Jamiroquai!

Warsztaty dla instrumentalistów z sekcją rytmiczną zespołu Jamiroquai!

Już 17 kwietnia odbędą się warsztaty z sekcją rytmiczną legendarnego, brytyjskiego zespołu Jamiroquai, połączone z koncertem tych trzech wyjątkowych muzyków! To wyjątkowe wydarzenie zarówno dla fanów zespołu jak i muzyków oraz członków bandów!

Jesteś basistą/gitarzystą/perkusistą/wokalistą/pianistą... i kochasz muzykę? Interesuje Cię praca w zespole oraz kulisy pracy w jednym z największych brytyjskich bandów który ma na koncie występy na największych scenach świata? Ciekawi Cię czemu oni TAK DOBRZE brzmią razem?


Przyjdź i posłuchaj jednej z najlepiej zgranych sekcji rytmicznych na świecie, związanej z zespołem, który sprzedał miliony płyt i wylansował mnóstwo gorących hitów. Wyszukane tajniki pracy genialnej sekcji rytmicznej, ciekawostki a przede wszystkim mnóstwo MUZYKI w najlepszym wydaniu.

Impreza pod patronatem Fundacji Europejski Instytut Naukowy odbędzie się w Galerii Freta w Warszawie, przy ul. Freta 39. To trzy godziny wykładów, przeplatanych z graniem i koncertem!

Paul Turner - basista. Urodzony i mieszkający w Wielkiej Brytanii Paul szerszej publiczności jest najlepiej znany ze współpracy z zespołem Jamiroquai oraz Annie Lennox. Na swoim koncie ma jednak suckesy współpracy z takimi ikonami muzyki jak Tina Turner, Bryan Ferry, Tom Jones, George Michael oraz wielu, wielu innych. Paul Turner występował również w rozmaitych programach rozrywkowych takich jak The Voice of UK, Late Show with David Lettermann czy Tonight with Jay Leno. Ma na swoim koncie udział w festiwalach oraz galach znanych na całym świecie: Nobel Peace Prize Awards, Live 8, MTV Music Awards oraz Rock in Rio. Jego styl to głównie Funk/Pop i R'n'B jednak jak sam twierdzi dużą inspiracją jest dla niego muzyka rockowa i progresywna. Jego sprężysty, klarowny i wyrazisty styl gry idealnie pasuje do Jamiroquai.

Rob Harris - gitarzysta. Swoją muzyczną przygodę i karierę rozpoczął z brytyjskim zespołem The Pasadenas obracającym się w klimatach r'n'b/pop. W 2000 roku dołączył do legendarnej grupy Jamiroquai z którą obecnie występuje, nagrywa oraz komponuje. W 2011 roku wraz z Derrickiem Mckenzie, Danielem Pearce oraz Paulem Turnerem współzałożył brytyjski band Shuffler

Derrick Mckenzie - perkusista. w swojej muzycznej podróży zahaczał o różne zespoły i eksperymentował z różnymi stylami. Na stałe odnalazł się grając z Jamiroquai jednak po drodze był członkiem takich zespołów jak Candyland oraz hip hopowego Urban Species. Za sprawą swojego niesaowitego muzycznego wyczucia i smaku, "tajmu" a także świadomości i pokory grania doczekał się ogromnego szacunku wśród perkusistów na całym świecie.

BILETY:

Bilet Normalny - 90zł

UWAGA! Zniżka dla zespołów:

3 lub więcej osób z tego samego zespołu - Bilety po 80zł


Bilety do nabycia w Restauracji Galeria Freta, ul. Freta 39, Warszawa

LUB przelewem bankowym

KEEP IN TIME
39 1050 1924 1000 0023 0918 5789

(w tytule należy podać nazwiska osób)

ZAPRASZAMY!

GALERIA
Post-Traumatic Stress Disorder Controlled Collapse

Czwarty album istniejącego od 2003 roku łódzkiego projektu Wojciecha Króla - Controlled Collapse.

Gramy dalej

7 /10
One More Time with Feeling Nick Cave & The Bad Seeds

Głęboki i poruszający. Prosty w środkach przekazu, ale jednocześnie boleśnie prawdziwy i szczery. Pokazujący, że piękno miewa również smutne,...Gramy dalej

9 /10
Reaching into Infinity
Gatunek: Power metal
Minetaur ocena 7
Gravel Pit
Gatunek: Metal
Miejscovi ocena 7
Tak się nie gra
Gatunek: Pop
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniMajnastępny
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31