Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Warsztaty dla instrumentalistów z sekcją rytmiczną zespołu Jamiroquai!

Warsztaty dla instrumentalistów z sekcją rytmiczną zespołu Jamiroquai!

Już 17 kwietnia odbędą się warsztaty z sekcją rytmiczną legendarnego, brytyjskiego zespołu Jamiroquai, połączone z koncertem tych trzech wyjątkowych muzyków! To wyjątkowe wydarzenie zarówno dla fanów zespołu jak i muzyków oraz członków bandów!

Jesteś basistą/gitarzystą/perkusistą/wokalistą/pianistą... i kochasz muzykę? Interesuje Cię praca w zespole oraz kulisy pracy w jednym z największych brytyjskich bandów który ma na koncie występy na największych scenach świata? Ciekawi Cię czemu oni TAK DOBRZE brzmią razem?


Przyjdź i posłuchaj jednej z najlepiej zgranych sekcji rytmicznych na świecie, związanej z zespołem, który sprzedał miliony płyt i wylansował mnóstwo gorących hitów. Wyszukane tajniki pracy genialnej sekcji rytmicznej, ciekawostki a przede wszystkim mnóstwo MUZYKI w najlepszym wydaniu.

Impreza pod patronatem Fundacji Europejski Instytut Naukowy odbędzie się w Galerii Freta w Warszawie, przy ul. Freta 39. To trzy godziny wykładów, przeplatanych z graniem i koncertem!

Paul Turner - basista. Urodzony i mieszkający w Wielkiej Brytanii Paul szerszej publiczności jest najlepiej znany ze współpracy z zespołem Jamiroquai oraz Annie Lennox. Na swoim koncie ma jednak suckesy współpracy z takimi ikonami muzyki jak Tina Turner, Bryan Ferry, Tom Jones, George Michael oraz wielu, wielu innych. Paul Turner występował również w rozmaitych programach rozrywkowych takich jak The Voice of UK, Late Show with David Lettermann czy Tonight with Jay Leno. Ma na swoim koncie udział w festiwalach oraz galach znanych na całym świecie: Nobel Peace Prize Awards, Live 8, MTV Music Awards oraz Rock in Rio. Jego styl to głównie Funk/Pop i R'n'B jednak jak sam twierdzi dużą inspiracją jest dla niego muzyka rockowa i progresywna. Jego sprężysty, klarowny i wyrazisty styl gry idealnie pasuje do Jamiroquai.

Rob Harris - gitarzysta. Swoją muzyczną przygodę i karierę rozpoczął z brytyjskim zespołem The Pasadenas obracającym się w klimatach r'n'b/pop. W 2000 roku dołączył do legendarnej grupy Jamiroquai z którą obecnie występuje, nagrywa oraz komponuje. W 2011 roku wraz z Derrickiem Mckenzie, Danielem Pearce oraz Paulem Turnerem współzałożył brytyjski band Shuffler

Derrick Mckenzie - perkusista. w swojej muzycznej podróży zahaczał o różne zespoły i eksperymentował z różnymi stylami. Na stałe odnalazł się grając z Jamiroquai jednak po drodze był członkiem takich zespołów jak Candyland oraz hip hopowego Urban Species. Za sprawą swojego niesaowitego muzycznego wyczucia i smaku, "tajmu" a także świadomości i pokory grania doczekał się ogromnego szacunku wśród perkusistów na całym świecie.

BILETY:

Bilet Normalny - 90zł

UWAGA! Zniżka dla zespołów:

3 lub więcej osób z tego samego zespołu - Bilety po 80zł


Bilety do nabycia w Restauracji Galeria Freta, ul. Freta 39, Warszawa

LUB przelewem bankowym

KEEP IN TIME
39 1050 1924 1000 0023 0918 5789

(w tytule należy podać nazwiska osób)

ZAPRASZAMY!

GALERIA
Cold Like War We Came As Romans

Nie będę nikogo czarował, wyrosłem z takiego grania, i choć mam swoje małe guilty pleasures, przede wszystkim, w katalogu Rise Records, to co...Gramy dalej

6 /10
For Crying Out Loud Kasabian

Mając słabość do niegrzecznych chłopców urodzonych na Wyspach Brytyjskich, chyba nie sposób ocenić kolejnego albumu Kasabian inaczej jak pozytywnie....Gramy dalej

8 /10
Hurts ocena 7
Desire
Gatunek: Pop
Lebowski ocena 7
Plays Lebowski
Gatunek: Art Rock
Fractured
Gatunek: Progressive rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31