Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Depeche Mode. Monument - wygraj album o zespole

Depeche Mode. Monument - wygraj album o zespole

"Depeche Mode. Monument", pięknie wydana, pierwsza kompletna prezentacja twórczości tego wyjątkowego zespołu, jest nagrodą w naszym konkursie.

100 milionów sprzedanych płyt, wyprzedane trasy koncertowe, nadzwyczajna społeczność fanów. Trwająca ponad 30 lat historia sukcesu stała się dostępna i zobrazowana dzięki jednej z największych na świecie kolekcji dotyczących Depeche Mode - kompletna dyskografia, niepublikowane zdjęcia, rzadkie nośniki muzyczne, niezwykły materiał promocyjny firm fonograficznych, wywiady oraz szczegółowe opisy nad wyraz różnorodnego środowiska fanów na Wschodzie i Zachodzie. "Monument" daje możliwość ponownego przeżywania historii zespołu od jego powstania w 1980 roku, poprzez lata ciągłego doskonalenia się, aż do dnia dzisiejszego. Pozwala szerzej spojrzeć na udział i wpływ zespołu Depeche Mode w tworzeniu popkultury.

"Monument" zawiera ekskluzywne materiały Alana Wildera, Daryla Bamonte i Herberta R. Kollischa (Intercord). Wywiady z Götzem Alsmannem, Anne Haffmans (Mute), Olafem Zimmermannem (radioeins), Svenem Plaggemeierem (depechemode.de) i innymi osobami.


Autorzy książki - Sascha Lange i Dennis Burmeister to dwaj uznani eksperci Depeche Mode. Z imponującą dokładnością przedstawili kompletny obraz twórczości zespołu, obok którego nikt, kto interesuje się tą brytyjską formacją i fenomenem jego fanów, nie przejdzie obojętnie.

"Depeche Mode. Monument" ukazał się nakładem Wydawnictwa Anakonda. Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym książki.

Konkurs:

Mamy do wygrania trzy egzemplarze albumu. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Monument. Odpowiedzi można przesyłać do wtorku (18.03) do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Z którego koncertu Depeche Mode pochodzi to zdjęcie?

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Zdjęcie dokumentuje pierwszą wizytę Depeche Mode w Polsce w 1985 r. Zespół zagrał wówczas koncert w warszawskim Torwarze. Książki otrzymują: Patrycja Kamińska, Agnieszka Chałon oraz Kamil Musialik. Gratulujemy!


To The Bone Steven Wilson

Oho, Steven Wilson tym razem chce być Peterem Gabrielem. Tak można sobie pomyśleć słuchając "To The Bone". Czasami włącza mu się Talk Talk,...Gramy dalej

7 /10
Rough Times Kadavar

"Nie chcemy być po prostu kolejnym rockowym zespołem, chcemy być najlepsi" - zapowiadali przed premierą nowego albumu berlińczycy z Kadavar....Gramy dalej

8 /10
Cold Like War
Gatunek: Metalcore
Kasabian ocena 8
For Crying Out Loud
Gatunek: Indie rock
Hurts ocena 7
Desire
Gatunek: Pop
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31