Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Depeche Mode. Monument - wygraj album o zespole

Depeche Mode. Monument - wygraj album o zespole

"Depeche Mode. Monument", pięknie wydana, pierwsza kompletna prezentacja twórczości tego wyjątkowego zespołu, jest nagrodą w naszym konkursie.

100 milionów sprzedanych płyt, wyprzedane trasy koncertowe, nadzwyczajna społeczność fanów. Trwająca ponad 30 lat historia sukcesu stała się dostępna i zobrazowana dzięki jednej z największych na świecie kolekcji dotyczących Depeche Mode - kompletna dyskografia, niepublikowane zdjęcia, rzadkie nośniki muzyczne, niezwykły materiał promocyjny firm fonograficznych, wywiady oraz szczegółowe opisy nad wyraz różnorodnego środowiska fanów na Wschodzie i Zachodzie. "Monument" daje możliwość ponownego przeżywania historii zespołu od jego powstania w 1980 roku, poprzez lata ciągłego doskonalenia się, aż do dnia dzisiejszego. Pozwala szerzej spojrzeć na udział i wpływ zespołu Depeche Mode w tworzeniu popkultury.

"Monument" zawiera ekskluzywne materiały Alana Wildera, Daryla Bamonte i Herberta R. Kollischa (Intercord). Wywiady z Götzem Alsmannem, Anne Haffmans (Mute), Olafem Zimmermannem (radioeins), Svenem Plaggemeierem (depechemode.de) i innymi osobami.


Autorzy książki - Sascha Lange i Dennis Burmeister to dwaj uznani eksperci Depeche Mode. Z imponującą dokładnością przedstawili kompletny obraz twórczości zespołu, obok którego nikt, kto interesuje się tą brytyjską formacją i fenomenem jego fanów, nie przejdzie obojętnie.

"Depeche Mode. Monument" ukazał się nakładem Wydawnictwa Anakonda. Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym książki.

Konkurs:

Mamy do wygrania trzy egzemplarze albumu. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Monument. Odpowiedzi można przesyłać do wtorku (18.03) do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Z którego koncertu Depeche Mode pochodzi to zdjęcie?

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Zdjęcie dokumentuje pierwszą wizytę Depeche Mode w Polsce w 1985 r. Zespół zagrał wówczas koncert w warszawskim Torwarze. Książki otrzymują: Patrycja Kamińska, Agnieszka Chałon oraz Kamil Musialik. Gratulujemy!


Wołanie Eklektik

Sporą część życia spędziłem w Toruniu, a to właśnie w tym zjawiskowym mieście działa debiutujący właśnie EPką Eklektik.

Gramy dalej

7 /10
Humanz Gorillaz

Goryle boją się Brexitu i elekcji Donalda Trumpa. Przeczuwają, że nadciąga apokalipsa. Postanawiają więc zorganizować imprezę na koniec świata....Gramy dalej

5 /10
Self Supremacy
Gatunek: Metalcore
My Faith / My Curse
Gatunek: Hardcore
One More Light
Gatunek: Pop rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniCzerwiecnastępny
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30