Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / 4 edycja częstochowskiego Rockmess

4 edycja częstochowskiego Rockmess

25 kwietnia będzie kojarzył się z jedynym koncertem zespołu Foxthroat w Polsce oraz z czwartą z kolei edycją jednego z częstochowskich festiwali Rockmess. Koncert ma na celu promocję młodych zespołów z Częstochowy wykonujących szeroko rozumianą muzykę rockową.

 

Impreza odbędzie się w tutejszym klubie Galeria Teatr From Poland 25 kwietnia 2014, o godz. 17:30.

Cena biletu to jedyne 10 zł, za które gwarantujemy świetną zabawę i niezapomniane wspomnienia!

FOXTHROAT - zespół z Edynburga starający się stworzyć swój własny i unikatowy styl indie roll. Ich muzyka to prawdziwa dawka energii wprowadzająca słuchaczy w stan euforii! Mimo tego, że istnieją dopiero 4 lata grają z prawdziwym profesjonalizmem, co świadczy o ich niesamowitym talencie. Ich prekursorami w tworzeniu swojej muzyki są takie zespoły jak Arktic Monkeys, Kings of Leon, U2, Oasis czy Coldplay. Są nieprzeciętnymi showman'ami na scenie, ale jeszcze lepszymi muzykami. Organizatorzy zapewniają, że dostarczą wielu emocji i niezapomnianych wspomnień swoim graniem!

PUBLIC RUN -częstochowska formacja muzyczna założona przez licealistów, grająca polskiego rocka. Zespół powstał w dość spontaniczny sposób na początku czerwca 2013 roku. Inspiruje się przede wszystkim narodowymi pionierami muzyki rockowej w naszym kraju, tj. Lady Punk, Perfect, Oddział Zamknięty czy Republika.

RADIOS IN MOTION -częstochowski zespół grający alternatywnego rocka. Skład stanowią również licealiści. Zespół powstał w październiku 2013 roku. Inspirują się takimi zespołami jak Radiohead, Red Hot Chili Peppers, Kasabian, The Strokes, Arctic Monkeys czy Franz Ferdinand.

BLUEBERRY & THE SOUR CREAM - kolejny miejscowy zespół, który jak dwa powyższe swój debiut zaliczy na naszej imprezie. Formacja ta gra muzykę z pogranicza jazz/soul/blues. Warto dodać, że koncert z każdą edycją cieszy się coraz większą popularnością nie tylko wśród częstochowskiej młodzieży, a także dorosłej struktury społeczeństwa naszego miasta jak i zarówno lokalnych mediów, czy osobiście Pana prezydenta-Krzysztofa Matyjaszczyka, któremu serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie i poparcie naszej inicjatywy, oraz Jego współpracownikom.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

Godless Prophets & The Migrant Flora Darkest Hour

Darkest Hour lubi zmieniać wytwórnie. Trzeci raz wydają album w innej stajni niż poprzednio, aczkolwiek na całe szczęście, nie umniejsza to jakości...Gramy dalej

8 /10
Mons Mons

Chciałoby się powiedzieć, że oto wreszcie polski indie rock wystawił ciekawsko głowę ponad granice typowego dla naszej alternatywy brzmienia....Gramy dalej

7 /10
Pick Your Poison
Gatunek: Blues
Under Stars
Gatunek: Pop
Post-Traumatic Stress Disorder
Gatunek: Industrial rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniMajnastępny
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31