Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / OneRepublic na koncercie w Polsce

OneRepublic na koncercie w Polsce

2 listopada 2014 na warszawskim Torwarze wystąpi amerykańska formacja OneRepublic.

OneRepublic zachwyci fanów swoją pozytywną energią i katalogiem hitów z najnowszego albumu Native. Koncerty na trasie Native przyciągają rzesze fanów a sama płyta bije rekordy sprzedaży.

Zespół został założony w 2004 roku w Colorado Springs przez wokalistę, pianistę i gitarzystę Ryana Teddera oraz gitarzystę Zacha Filkinsa. Podobnie jak wiele innych bestsellerowych zespołów, OneRepublic osiągnął sukces dzięki zaangażowaniu legendarnego producenta Timbalanda. Jego remiks piosenki "Apologize" wspiął się na pierwsze miejsca list przebojów w 16 krajach i natychmiast przyniósł zespołowi sławę. Największym przebojem formacji, który nie schodzi z list przebojów jest "Counting Stars" z trzeciego studyjnego albumu "Native".

Tworząc materiał na ten krążek, OneRepublic udał się do Paryża, Grecji, Londynu, Nowego Jorku, Seattle i Vancouver. "To szalone zestawienie" - mówi Tedder o albumie - "Z jednej strony mamy ogromną energię i tempo, a z drugiej dużo gitary akustycznej i znacznie delikatniejsze dźwięki."

OneRepublic, w którego skład wchodzą także Zach Filkins (gitara), Drew Brown (gitara), Brent Kutzle (bas, wiolonczela) oraz Eddie Fisher (perkusja) wystąpi już 2 listopada 2014 roku na warszawskim Torwarze.

2 listopada 2014
Torwar, Warszawa

Ceny biletów:
Trybuny: od 180 PLN        
GC EE: 330 PLN *           
GC: 240 PLN
GA: 180,00 PLN

*golden circle early entrance:
To oferta dla prawdziwych fanów! Bilet GC EE daje Ci możliwość wcześniejszego wejścia na teren imprezy poprzez specjalnie wydzieloną bramkę. Oferta dostępna tylko w sprzedaży internetowej. Do posiadaczy biletów EE, szczegóły zostaną wysłane mailem.

Bilety dostępne od 25 kwietnia na www.livenation.pl.

Wall of Sound Marty Friedman

Marty Friedman będzie już zawsze kojarzony z Megadeth, ale życie po tej kapeli też istnieje, czego dowodzi choćby tegoroczny album amerykańskiego...Gramy dalej

9 /10
Live at Carnegie Hall - An Acoustic Evening Joe Bonamassa

Przodownik pracy Joe Bonamassa niezmiennie wyrabia 300% normy i nie ma roku, by na rynku nie pojawiło się dzieło podpisane jego nazwiskiem.

Gramy dalej

8 /10
How Did We Get So Dark?
Gatunek: Rock
Existential Gravity
Gatunek: Progressive metal
Erase Images
Gatunek: Hardcore
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniSierpieńnastępny
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31