Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Cannibal Corpse na dwóch koncertach w Polsce

Cannibal Corpse na dwóch koncertach w Polsce

W listopadzie na dwóch koncertach wystąpi kultowa formacja Cannibal Corpse. W Krakowie oraz Warszawie zobaczymy dodatkowo amerykański Revocation oraz szwedzki Aeon.

Cannibal Corpse
Gdyby ktoś porwał się na nakręcenie horroru na podstawie ich tekstów, szanse na to, że film wszedłby do oficjalnego obiegu byłyby bliskie zeru. Ci panowie są żywym dowodem na to, że wyobraźnia ludzka nie zna granic w wymyślaniu okropieństw. Cannibal Corpse, zespół - instytucja, deathmetalowa legenda, zarażająca swymi chorymi historiami kolejne pokolenia maniaków metalowej ekstremy. Robią to ponad 25 lat (początki z obecnego składu pamiętają tylko Alex Webster i Paul Mazurkiewicz) i jako pierwszy zespół w tym gatunku sprzedali ponad milion płyt. Cannibal Corpse byli w Polsce wiele razy. Nigdy nie zawiedli i z pewnością nie zrobią tego teraz.

Revocation
Wymiatają na wiosłach jakby odbyli długie staże w Iron Maiden, Judas Priest, Megadeth i Testament, a wokal brzmi jakby kiedyś terminował u Jameya Jasty z Hatebreed oraz wrzeszczących gwiazd metalcore'a. Revocation z Bostonu jest doświadczoną załogą. Istnieje od 2006 roku i nagrała cztery bardzo solidne płyty, z których ostatnia to wydana w 2013 roku "Revocation". Na rok 2014 zapowiadany jest album numer pięć, który ukaże się nakładem wytwórni Metal Blade.

Aeon
Zestaw koncertowy, którego gwiazdą będą mistrzowie z Cannibal Corpse, uzupełnia zasłużona szwedzka załoga Aeon. Istniejący od 1999 roku zespół specjalizuje się klasycznym, brutalnym death metalu, w stylu Deicide. Aeon to solidna marka, o czym można się przekonać słuchając choćby ostatniej płyty, wydanej w 2012 roku "Aeons Black".

16 listopada 2014
Kraków / Fabryka, ul. Zabłocie 23

17 listopada 2014
Warszawa / Progresja, ul. Fort Wola 22


Ceny biletów:
80 zł przedsprzedaż
90 zł w dniu koncertu

Więcej informacji niebawem.

Zaprasza Knock Out Productions.    
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out

For Crying Out Loud Kasabian

Mając słabość do niegrzecznych chłopców urodzonych na Wyspach Brytyjskich, chyba nie sposób ocenić kolejnego albumu Kasabian inaczej jak pozytywnie....Gramy dalej

8 /10
Desire Hurts

Mój ulubiony duet wydał kolejną, wielką płytę. Inną niż do tej pory, utrzymaną w konwencji, która przynajmniej na razie kompletnie mi do Hurts...Gramy dalej

7 /10
Lebowski ocena 7
Plays Lebowski
Gatunek: Art Rock
Fractured
Gatunek: Progressive rock
BCCIV
Gatunek: Hard rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31