Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Cannibal Corpse na dwóch koncertach w Polsce

Cannibal Corpse na dwóch koncertach w Polsce

W listopadzie na dwóch koncertach wystąpi kultowa formacja Cannibal Corpse. W Krakowie oraz Warszawie zobaczymy dodatkowo amerykański Revocation oraz szwedzki Aeon.

Cannibal Corpse
Gdyby ktoś porwał się na nakręcenie horroru na podstawie ich tekstów, szanse na to, że film wszedłby do oficjalnego obiegu byłyby bliskie zeru. Ci panowie są żywym dowodem na to, że wyobraźnia ludzka nie zna granic w wymyślaniu okropieństw. Cannibal Corpse, zespół - instytucja, deathmetalowa legenda, zarażająca swymi chorymi historiami kolejne pokolenia maniaków metalowej ekstremy. Robią to ponad 25 lat (początki z obecnego składu pamiętają tylko Alex Webster i Paul Mazurkiewicz) i jako pierwszy zespół w tym gatunku sprzedali ponad milion płyt. Cannibal Corpse byli w Polsce wiele razy. Nigdy nie zawiedli i z pewnością nie zrobią tego teraz.

Revocation
Wymiatają na wiosłach jakby odbyli długie staże w Iron Maiden, Judas Priest, Megadeth i Testament, a wokal brzmi jakby kiedyś terminował u Jameya Jasty z Hatebreed oraz wrzeszczących gwiazd metalcore'a. Revocation z Bostonu jest doświadczoną załogą. Istnieje od 2006 roku i nagrała cztery bardzo solidne płyty, z których ostatnia to wydana w 2013 roku "Revocation". Na rok 2014 zapowiadany jest album numer pięć, który ukaże się nakładem wytwórni Metal Blade.

Aeon
Zestaw koncertowy, którego gwiazdą będą mistrzowie z Cannibal Corpse, uzupełnia zasłużona szwedzka załoga Aeon. Istniejący od 1999 roku zespół specjalizuje się klasycznym, brutalnym death metalu, w stylu Deicide. Aeon to solidna marka, o czym można się przekonać słuchając choćby ostatniej płyty, wydanej w 2012 roku "Aeons Black".

16 listopada 2014
Kraków / Fabryka, ul. Zabłocie 23

17 listopada 2014
Warszawa / Progresja, ul. Fort Wola 22


Ceny biletów:
80 zł przedsprzedaż
90 zł w dniu koncertu

Więcej informacji niebawem.

Zaprasza Knock Out Productions.    
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out

The Source Ayreon

Przychodzi na myśl porównanie, że tak jak w świecie kina każdy aktor chciał grać pod reżyserskim okiem Stanleya Kubricka, a obecnie u choćby...Gramy dalej

8 /10
The Eternal Reign Born of Osiris

Dobrze, że muzycy Born of Osiris są świadomi własnych niedoskonałości, tym bardziej, że dwie pierwsze płyty nagrywali za czasów liceum....Gramy dalej

8 /10
Jon Lord ocena 5
Windows
Gatunek: Progressive rock
Maigra ocena 7
Encrypted
Gatunek: Metal
Wybacz
Gatunek: Rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniKwiecieńnastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30