Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Ursynalia 2014: ruszyła sprzedaż biletów

Ursynalia 2014: ruszyła sprzedaż biletów

Można już kupić bilety i karnety na tegoroczną edycję warszawskich Ursynaliów, która odbędzie się w dniach 30-31 maja.

Podczas Ursynaliów 2014 wystąpią:

30 maja
Main Stage:

Dubioza Kolektiv
Jelonek
Rahim
Koniec Świata
Buka

Monster Stage:
Hurricane Dean
Scream Your Name
Seven on Seven
Dive

31 maja
Main Stage:

Mastodon
Hunter
Deyacoda
Akurat
Orkiestra Reprezentacyjna SGGW

Monster Stage:
The Sixpounder
Crimson Rockets
Vervrax

Wszystkie wejściówki można zakupić w punktach sprzedaży Ticketpro Polska m.in. poprzez stronę http://www.ticketpro.pl/ jak i w sieci ponad 400 punktów sprzedaży w całej Polsce, m.in. w salonach Empik, sklepach Saturn oraz Media Markt.

Ceny biletów jednodniowych:
15 zł - Studenci SGGW
20 zł - Pozostali Studenci
20 zł - Młodzież do 19 roku życia
40 zł - Normalny

Ceny karnetów dwudniowych:
20 zł - Studenci SGGW
30 zł - Pozostali Studenci
30 zł - Młodzież do 19 roku życia
60 zł - Normalny

Oświadczenie organizatorów: "Aby uniknąć sytuacji, która przydarzyła się rok temu, koszt organizacji tegorocznych Ursynaliów w całości został pokryty z wpływów od naszych sponsorów: m.in. Kompani Piwowarskiej S.A. producenta piwa markiLech, Monster Energy Drink oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W związku z powyższym dla zabezpieczenia roszczeń klientów bieżące wpływy ze sprzedaży biletów będą trafiały na rachunek “escrow“. Pieniądze dla organizatora będą mogły być uruchomione dopiero po odbyciu imprezy zgodnie z regulaminem i planowanym programem. Zanim jednak kupicie bilety zapraszamy do zapoznania się z regulaminem imprezy dostępnym na www.ursynalia.pl."

"Jednocześnie przypominamy, że wszystkie osoby które zakupiły karnety i bilety na trzeci dzień Ursynaliów 2013, będą mogły nabyć bilet/karnet z 50% zniżką. Bilety/Karnety takie będzie można zakupić tylko na miejscu imprezy tj 30 i 31 maja na terenie Kampusu SGGW. Warunkiem otrzymania zniżki będzie blankiet biletu/karnetu z 2013 roku. Zachęcamy aby wszystkie osoby, które zamierzają zakupić bilet ze zniżką przybyły na minimum 3h przed planowanym wejściem na imprezę."

"W związku z sprzedażą biletów/karnetów w systemie ESCROW chcemy też wszystkich poinformować, że wpływy ze sprzedaży biletów/karnetów na edycję 2014 powiększą budżet kolejnej edycji. To Wy zadecydujecie jakie będą Ursynalia 2015!"


Regulamin oraz oświadczenia dla nieletnich o zgodzie na udział w imprezie znajdują się na stronie internetowej festiwalu - www.ursynalia.pl.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym imprezy.

To The Bone Steven Wilson

Oho, Steven Wilson tym razem chce być Peterem Gabrielem. Tak można sobie pomyśleć słuchając "To The Bone". Czasami włącza mu się Talk Talk,...Gramy dalej

7 /10
Rough Times Kadavar

"Nie chcemy być po prostu kolejnym rockowym zespołem, chcemy być najlepsi" - zapowiadali przed premierą nowego albumu berlińczycy z Kadavar....Gramy dalej

8 /10
Cold Like War
Gatunek: Metalcore
Kasabian ocena 8
For Crying Out Loud
Gatunek: Indie rock
Hurts ocena 7
Desire
Gatunek: Pop
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31