Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Aborted, Origin i Exhumed w Polsce

Aborted, Origin i Exhumed w Polsce

30 listopada w Krakowie oraz dzień później we Wrocławiu na jednej scenie wystąpią formacje Aborted, Origin, Exhumed oraz Miasmal.

Aborted (Belgia)
Carcass, Napalm Death i Autopsy doczekali się wielu potomków. Do tych najbardziej znanych należy belgijski Aborted, lubujący się w klimatach gore. Jedyną osobą w składzie, pamiętającą początki zespołu w 1995 roku, jest wokalista Sven de Caluwé. Oprócz niego kwintet tworzą zaprawieni w bojach zawodnicy, którzy przewinęli się przez większość klubowych scen Europy oraz przez takie kapele jak Atrocity, God Dethroned, System Divide, czy Prostitute Disfigurement. Aborted wiosną 2014 roku wypuścił na rynek kolejne monstrum, album o wdzięcznym tytule "The Necrotic Manifesto".

Origin (USA)
Słuchając twórczości pochodzącego ze stanu Kansas Origin, do głowy przychodzi pytanie: jak oni potrafią grać tak brutalnie i jednocześnie tak dobrze wymiatać na instrumentach? Warto będzie sprawdzić to na koncertach. Origin ma na koncie pięć płyt studyjnych. Szósta, "Omnipresent", ukaże się w lipcu 2014 roku nakładem Agonia Records.

Exhumed (USA)
Wspaniali kontynuatorzy tradycji wczesnego Carcass, Napalm Death, Autopsy, Nihilist i Repulsion lubią do nas wracać. Mają powody, ponieważ publika szaleje na ich koncertach. Exhumed gościł na Metal Feście 2013, a parę miesięcy później rozniósł publikę na koncercie klubowym we Wrocławiu, gdzie wystąpił wraz z Toxic Holocaust. Teraz czas na kolejne zniszczenie w wykonaniu formacji z San Jose w Kalifornii. Exhumed wciąż promuje wydany w sierpniu 2013 roku, szósty album "Necrocracy", jeden z najlepszych metalowych krążków ubiegłego roku.

Miasmal (Szwecja)
Koncerty otworzy kwartet z Göteborga. Ich death metal jest bardziej bezpośredni, brzmi surowiej i wyraźniej osadzony jest w oldschoolowym punku i  starej szwedzkiej szkole gatunku. Dorobek istniejącego od 2007 roku zespołu to demo, EP-ka, split i dwa duże krążki. Ostatnim jest wydany w kwietniu 2014 roku "Cursed Redeemer", wyprodukowany w renomowanym studiu Fredman przez Fredrika Nordströma.

30.11.2014
Kraków / Fabryka, Zabłocie 23

1.12.2014
Wrocław / Firlej, Grabiszyńska 56


Bilety:
50 zł (przedsprzedaż),
60 zł (w dniu koncertu)

Zaprasza Knock Out Productions.
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out

Wybacz No More Jokes

Wreszcie pojawił się zespół, który przy odrobinie promocji i kilku głośniejszych koncertach, mógłby ukrócić hegemonię pewnego łódzkiego...Gramy dalej

7 /10
Rip It Up Thunder

Trzeba klasowego matematyka, by zliczyć jak wiele razy Londyńczycy ogłaszali koniec działalności, by po roku albo dwóch wrócić w blasku i chwale,...Gramy dalej

7 /10
Body Count ocena 8
Bloodlust
Gatunek: Thrash metal
Muzozoic ocena 5
Telepatologika
Gatunek: Fusion
Beyond
Gatunek: Alternatywa
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniKwiecieńnastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30