Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Decapitated w Mystic Production

Decapitated w Mystic Production

Formacja Decapitated podpisała kontrakt wydawniczy z wytwórnią Mystic Production.

W tej chwili studiu Hertz, pod czujnym okiem braci Wiesławskich, trwają ostatnie szlify nad nową płytą zespołu. Album ukaże się w Polsce 19 września w trzech formatach - CD/DVD, LP/CD oraz w edycji kolekcjonerskiej, dostępnej tylko na stronie wytwórni i zespołu. Obydwie wersje (CD i LP) będą wzbogacone o ekskluzywny wzór koszulki. Na świecie wydawcą pozostaje wytwórnia Nuclear Blast.

Podpisanie kontraktu skomentował Michał Wardzała, szef Mystic Production: "W 2007 roku spotkałem Covana na festiwalu OFF w Mysłowicach. To było strasznie sympatyczne spotkanie i obydwaj byliśmy wtedy totalnie podekscytowani perspektywą współpracy Decapitated z Mystic, do której miało dojść przy okazji kolejnej płyty zespołu. Wówczas ta perspektywa wydawała się na wyciągnięcie ręki. Choć od tego momentu minęło siedem długich lat, mam poczucie jakby to miało miejsce wczoraj, wciąż czuję energię i totalny pozytyw jakimi emanował Covan. Z uśmiechem od ucha do ucha mogę teraz powiedzieć - Covan, realizujemy nasz plan, kontrakt podpisany, a nasza współpraca będzie dla Mystic totalnym priorytetem!"

O podpisaniu umowy wypowiedział się również Wacek Kiełtyka, współzałożyciel zespołu: "W końcu!! Po wielu latach Decapitated podpisał kontrakt z polskim wydawcą. Czuję się totalnie podekscytowany że jest to właśnie Mystic. Firma, która jest pionierem na naszym rynku muzycznym i dba o najlepszych polskich artystów. Jest to dla nas duże wyróżnienie i motywacja do dalszego działania. Jestem przekonany, że jest to strzał w dziesiątkę, zwłaszcza, że Mystic wspierał decap w przeszłości i wyciągał do nas pomocną dłoń w najcięższych chwilach. Oczekujcie naszego debiutu w Mystic i do zobaczenia na koncertach. Hell yeah!!!!"

Zdjęcie: www.mystic.pl

After Laughter Paramore

Muzycy, którzy niejednokrotnie byli bliscy rozwiązania współpracy, jednak postanowili ją kontynuować. Czy nie byłoby lepiej, gdyby ich drogi...Gramy dalej

5 /10
Groovin' In Greaseland Rick Estrin & The Nightcats

Niecałą godzinę przesiąkniętych optymizmem i humorem, zatopionych w beztroskiej zabawie bluesów zaserwował Rick Estrin.

Gramy dalej

7 /10
Colossus
Gatunek: Rock
Wall of Sound
Gatunek: Metal
Live at Carnegie Hall - An Acoustic Evening
Gatunek: Blues rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniSierpieńnastępny
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31