Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Konkurs - Wygraj nowy album Pixies Indie Cindy

Konkurs - Wygraj nowy album Pixies Indie Cindy

Nowy, pierwszy od 1991 roku album formacji Pixies, zatytułowany "Indie Cindy" jest nagrodą w naszym konkursie.

"Indie Cindy", który ukazał się pod koniec kwietnia, jest pierwszym studyjnym dziełem zespołu od wydanej w 1991 roku płyty "Trompe le Monde". "Zaczęliśmy myśleć o nagraniu nowego materiału cztery lata temu" - opowiada perkusista kapeli, David Lovering. "Nowy materiał to rzecz, którą musieliśmy zrobić, nie mogliśmy po prostu pojechać na trasę bez niczego nowego. Dlatego nasze rozmowy przerodziły się w komponowanie i nagrywanie, i teraz jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że wszystko poszło zgodnie z naszymi założeniami".

"Indie Cindy" zawiera 12 piosenek, których część fani już znają z dostępnych elektronicznie "EP1", "EP2" oraz "EP3". Za produkcję albumu odpowiedzialny jest Gil Norton, który był również producentem klasycznych albumów Pixies, takich jak "Doolittle", "Bossanova" i "Trompe le Monde". Materiał został nagrany w walijskim Rockfield Studios. Oprawą graficzną wydawnictwa zajął się również długoletni współpracownik zespołu, Vaughan Oliver, który jest autorem wcześniejszych okładek płyt Pixies.

Konkurs:

Mamy do wygrania 5 egzemplarzy albumu. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Pixies. Odpowiedzi można przesyłać do wtorku (17.06) do 24:00. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Pixies jest ikoną muzyki indie, która zainspirowała wielu muzyków. Jednym z nich był Kurt Cobain, który wzorując się na Pixies stworzył jeden z największych hitów Nirvany. O jaki utwór chodzi?

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Chodziło oczywiście o megahit "Smells Like Teen Spirit". Płyty otrzymują: Marcin Smolak, Aneta Wetulanin, Tomasz Kozioł, Mateusz Kozina i Mateusz Cieciura. Gratulujemy!


Gods Of Violence Kreator

Mille Petrozza na czternastym albumie studyjnym Kreator pt. "Gods Of Violence" ogłasza: Szatan jest rzeczywistością!

Gramy dalej

8 /10
The Last Night of The Electrics Status Quo

Status Quo legendą jest i basta. Wystarczy wspomnieć, że od 1962 roku do dziś, nagrali 60 piosenek, które znalazły się na brytyjskiej liście...Gramy dalej

6 /10
Mad Season
Gatunek: Hardcore
Wastelands
Gatunek: Post-rock
Origin ocena 6
Unparalleled Universe
Gatunek: Death metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniLipiecnastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31