Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Dr Misio: Wygraj specjalną edycję albumu Młodzi

Dr Misio: Wygraj specjalną edycję albumu Młodzi

W naszym konkursie do wygrania specjalna edycja debiutu formacji Dr Misio, albumu "Młodzi", wzbogacona o dodatkowy krążek DVD z zapisem koncertu z Poznania.

Dr Misio, to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika - aktora, scenarzysty, reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego głównie ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego ("Wesele", "Dom zły", "Drogówka") oraz z roli managera  Paktofoniki w filmie "Jesteś Bogiem". Arek wyreżyserował m.in. musical "Jeździec burzy" z muzyką The Doors i debiutancką fabułę "Prosta historia o miłości" - Grand Prix Kina Niezależnego na Festiwalu w Gdyni z Magdą Popławską, Rafałem Maćkowiakiem & Bartkiem Topą w rolach głównych.

Nazwę Dr Misio przekornie zaczerpnięto z tekstu pisarza, redaktora m.in. działu "Kultura" G.W., Krzysztofa Vargi, autora większości tekstów na płycie. W warstwie literackiej zespół może również poszczycić się tekstami zaprzyjaźnionego poety, wielokrotnie nominowanego do Literackiej Nagrody "Nike", laureata "Paszportu Polityki", dziennikarza i muzyka - Marcina Świetlickiego.

Debiutancki album Dr Misio, zatytułowany "Młodzi" ukazał się pod skrzydłami wytwórni Universal Music Polska 26 marca 2013. Płytę nagrano w 2012 u Adama Toczko w Elektra Studio z Olafem Deriglasoffem w roli producenta muzycznego. Współautorem aranżacji utworów "Mentolowe papierosy" i "Pudelek" jest Mateusz Pospieszalski. W listopadzie ukazała się edycja specjalna płyty wzbogacona o krążek DVD, na którym znalazł się koncert z poznańskiego klubu Blue Note z 13 czerwca 2013 r. oraz 3 teledyski.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym płyty.

Wydawnictwo promowane było kontrowersyjnym i krwawym teledyskiem do piosenki "Dziewczyny" w reżyserii Krzysztofa Skoniecznego.

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

Konkurs:

Mamy do wygrania 10 egzemplarzy albumu. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Dr Misio. Odpowiedzi można przesyłać do wtorku (24.06) do 24:00. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Wymień nazwiska przynajmniej dwóch aktorek, które wystąpiły w teledysku "Dziewczyny".

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. W teledysku pojawiły się Magdalena Cielecka, Katarzyna Herman, Agnieszka Warchulska i Ewa Bukowska. Płyty otrzymują: Maria Siemienkowicz, Paweł Klocek, Wojciech Makuchowski, Marcin Raywer, Michał Kaliński, Sławomir Ćwiek, Karolina Jasina, Ewelina Koprowicz, Marcin Rutkowski, Marcin Borowicz. Gratulujemy!

Wołanie Eklektik

Sporą część życia spędziłem w Toruniu, a to właśnie w tym zjawiskowym mieście działa debiutujący właśnie EPką Eklektik.

Gramy dalej

7 /10
Humanz Gorillaz

Goryle boją się Brexitu i elekcji Donalda Trumpa. Przeczuwają, że nadciąga apokalipsa. Postanawiają więc zorganizować imprezę na koniec świata....Gramy dalej

5 /10
Self Supremacy
Gatunek: Metalcore
My Faith / My Curse
Gatunek: Hardcore
One More Light
Gatunek: Pop rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniCzerwiecnastępny
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30