Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Dr Misio: Wygraj specjalną edycję albumu Młodzi

Dr Misio: Wygraj specjalną edycję albumu Młodzi

W naszym konkursie do wygrania specjalna edycja debiutu formacji Dr Misio, albumu "Młodzi", wzbogacona o dodatkowy krążek DVD z zapisem koncertu z Poznania.

Dr Misio, to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika - aktora, scenarzysty, reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego głównie ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego ("Wesele", "Dom zły", "Drogówka") oraz z roli managera  Paktofoniki w filmie "Jesteś Bogiem". Arek wyreżyserował m.in. musical "Jeździec burzy" z muzyką The Doors i debiutancką fabułę "Prosta historia o miłości" - Grand Prix Kina Niezależnego na Festiwalu w Gdyni z Magdą Popławską, Rafałem Maćkowiakiem & Bartkiem Topą w rolach głównych.

Nazwę Dr Misio przekornie zaczerpnięto z tekstu pisarza, redaktora m.in. działu "Kultura" G.W., Krzysztofa Vargi, autora większości tekstów na płycie. W warstwie literackiej zespół może również poszczycić się tekstami zaprzyjaźnionego poety, wielokrotnie nominowanego do Literackiej Nagrody "Nike", laureata "Paszportu Polityki", dziennikarza i muzyka - Marcina Świetlickiego.

Debiutancki album Dr Misio, zatytułowany "Młodzi" ukazał się pod skrzydłami wytwórni Universal Music Polska 26 marca 2013. Płytę nagrano w 2012 u Adama Toczko w Elektra Studio z Olafem Deriglasoffem w roli producenta muzycznego. Współautorem aranżacji utworów "Mentolowe papierosy" i "Pudelek" jest Mateusz Pospieszalski. W listopadzie ukazała się edycja specjalna płyty wzbogacona o krążek DVD, na którym znalazł się koncert z poznańskiego klubu Blue Note z 13 czerwca 2013 r. oraz 3 teledyski.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym płyty.

Wydawnictwo promowane było kontrowersyjnym i krwawym teledyskiem do piosenki "Dziewczyny" w reżyserii Krzysztofa Skoniecznego.

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

Konkurs:

Mamy do wygrania 10 egzemplarzy albumu. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Dr Misio. Odpowiedzi można przesyłać do wtorku (24.06) do 24:00. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Wymień nazwiska przynajmniej dwóch aktorek, które wystąpiły w teledysku "Dziewczyny".

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. W teledysku pojawiły się Magdalena Cielecka, Katarzyna Herman, Agnieszka Warchulska i Ewa Bukowska. Płyty otrzymują: Maria Siemienkowicz, Paweł Klocek, Wojciech Makuchowski, Marcin Raywer, Michał Kaliński, Sławomir Ćwiek, Karolina Jasina, Ewelina Koprowicz, Marcin Rutkowski, Marcin Borowicz. Gratulujemy!

Rough Times Kadavar

"Nie chcemy być po prostu kolejnym rockowym zespołem, chcemy być najlepsi" - zapowiadali przed premierą nowego albumu berlińczycy z Kadavar....Gramy dalej

8 /10
Cold Like War We Came As Romans

Nie będę nikogo czarował, wyrosłem z takiego grania, i choć mam swoje małe guilty pleasures, przede wszystkim, w katalogu Rise Records, to co...Gramy dalej

6 /10
Kasabian ocena 8
For Crying Out Loud
Gatunek: Indie rock
Hurts ocena 7
Desire
Gatunek: Pop
Lebowski ocena 7
Plays Lebowski
Gatunek: Art Rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31